MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chrom - dieta i odchudzanie

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

buszko

Post #1 Ocena: 0

2013-03-17 19:23:39 (11 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

Cytat:

2013-03-17 18:23:56, Majspejs napisał(a):
A mozna wiedziec na czyzm to badanie polega? I gdzie mozna je wykonac?


Nie wiem, nie mialam, ale z tego co czytalam to wymaz, przy konkretnych objawach. Albo metoda Volla albo poprzez Diacom. Mozna poszukac na necie informacji na ten temat, jest mnostwo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2013-03-17 19:45:51 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PeterGriffin

Post #3 Ocena: 0

2013-03-17 20:00:35 (11 lat temu)

PeterGriffin

Posty: 1116

Mężczyzna

Z nami od: 03-07-2012

Skąd: Mcr

Dieta ŻP podobno jest nie do pobicia.
Semper Invicta, Semper Heroica!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2013-03-17 20:37:01 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vivienne

Post #5 Ocena: 0

2013-03-17 20:57:45 (11 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Ja nie szlalabym z blonnikiem, bo bardzo zapycha, dziala jak miotla na nasz organizm czyli wymiata tez co dla niego cenne, np. witaminy. Zamiast blonnika wystarczy zjesc jablko czy sliwki.
Chrom kiedys uzywalam, ale jakos szalu nie bylo.
Czerwona herbate kupilam ostatnio w polskim sklepie, a te z Holland and Barrett wyrzucialam, naprawde odradzam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Sawanna

Post #6 Ocena: 0

2013-03-17 21:01:46 (11 lat temu)

Sawanna

Posty: 1261

Kobieta

Z nami od: 24-05-2011

Skąd: z Kosmosu

Ja od pewnego czasu łykam tabletki z karczocha... w zasadzie mają obniżać poziom cholesterolu, ale u mnie ( i u kilku moich znajomych) zadziałały również odchudzająco... Tak więc mam przyjemne z pożytecznym :-]
Jeśli któregoś dnia ktoś zarzuci Ci, że Twoja praca nie jest profesjonalna powiedz sobie, że Arkę Noego zbudowali amatorzy, a Titanic'a profesjonaliści...*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

buszko

Post #7 Ocena: 0

2013-03-17 21:53:10 (11 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

Ja się również zdecydowałam na dietę, dietę zgodną z grupą krwi, stwierdziłam że faktycznie nie ma co obciążać organizmu, poszukałam zamienniki, bardziej sprawdzam jaki jest skład. Zaczęłam jakieś 2 tygodnie temu, i nie chodziło o zrzucenie kilku kilogramów, ale samopoczucie, dorzuciłam do tego probiotyki i muszę pwoiedzieć że mam zdecydowanie więcej energi, nie ma już problemów ze wstaniem rano, nie opadam z sił a czasem to nie wiem co zrobić z nadmiarem. Polecam wypróbować, nie jest drastyczna, a może na was wspłynie pozytywnie.

A i dzieciaki są jakieś pogodniejsze, mimo że słodycze też zostały wyeliminowane :)

Jednak okaże się na dłuższą metę czy warto było

[ Ostatnio edytowany przez: buszko 17-03-2013 21:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2013-03-17 22:13:17 (11 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Chrom pomogl mi w atakach na slodycze- teraz wogole nie napije sie slodzonej kawy czy herbaty, kiedys przy kasach jak widzialam batonik Milky az mnie trzeslo zeby zjesc - po prostu muuuusialam zjesc cos slodkiego - zwlaszcza przy przyblizajacej sie miesiaczce - po chromie po okolo 2 tygodniach zaczelam obojetnie podchodzic kolo slodyczy - mogly byc na stole i nic nie ruszalo mnie- teraz od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na cos slodkiego, bardziej na domowe ciasta , mimo ze chromu juz dawno nie bralam.
Kiedy znowu zaczna mi sie "ataki na slodkie" na pewno wroce do chromu.

Herbata prawdziwa czerwona - nie roibos - tylko czerwona lisciasta jest tez skuteczna- usuwa z organizmu niepotrzebna wode - nie wolno jej slodzic , pomaga tez w wydalaniu zjedzonych tluszczy , w smaku na poczatku byla okropna - bardziej gorzka niz zle zaparzona zielona a teraz to moja ulubiona herbata .

jescze pozna jesienia moja waga pokazywala 70 kg - teraz 60 kg i leci w dol, jem prawie wszystko, ciasta, czasem czekolade, zadnych cwiczen regularnych po za praca :-) ale troche pozamienialam - unikam potraw smazonych w tluszczach - zamiast tego z grila lub piekarnika - rzadko chleb, raczej ryzowy krazek czy krakers z serem lub czyms innym , nie chodze glodna czy li jestem glodna to jem cosik, jablko np , duzo salad i innych warzyw, potawy z warzyw np purree z kalafiora - ogolnie i tzw junk food tez jem ale staram sie to bilansowac - liczba kalorii- jezeli wybiore cos co ma duzo kalorii to reszta juz musi miec mniej - jezeli np na sniadanie mam bekon , jajka i ogolnie wysokokaloryczne to obiad bedzie wiecej warzywno grilowany niz sos i inne ciezkie potrawy i odwrotnie jezeli mam w planach ciezkin obiad to sniadanie musi byc lekkie -
Wyniki badan mam dobre, dobrze sie czuje wiec poki co , na mnie moj plan jedzenia dziala.

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Brytyjka22

Post #9 Ocena: 0

2016-02-24 13:27:29 (8 lat temu)

Brytyjka22

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 24-02-2016

Skąd: Londyn

hej,
na twoim miejscu wypróbowałabym bardziej kofeinę w proszku.. ja brałam chrom ale uważam, że on wcale nie działa tak jak to malowali..

Uwaga moderatora: Spam = ban

lena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lilianna800

Post #10 Ocena: 0

2017-11-23 22:02:45 (6 lat temu)

lilianna800

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 23-11-2017

Skąd: Londyn

ja kiedyś próbowałam z chromem, ale wiecie co? nie zauwazyłam żadnej różnicy żeby np jeść mniej słodyczy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,