MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 310 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 309 | 310 | 311 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

Str 310 z 366

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2021-02-20 09:27:15 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

To powodzenia. Zrób to dla siebie nie dla wakacji. A pojechać możesz zawsze. Ja już pomału z bólem serca przyzwyczajam myśli że nie spotkam się z rodziną i szukam czegoś na miejscu.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #2 Ocena: 0

2021-02-20 09:38:19 (3 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

gosian zabookowanie tu wakacji to mniej stesow dla ciebie dobrze robisz

ale najlepsze rzeczy przychodza do nas w parze z wysilkiem czasami stresem ja nie chce sie zadowalac byle czym i moco wierze w to ze ten kraj otworzy granice dla wytrwalych odwaznych smialkow

lapiac tylko w sidla tych co sie poddali i zabookowali sobie wczasy z poczatkiem marca w tej szaro ponurej krainie : P


patrze za okno i mi slabo jak tu jest malo slonca to chyba najwiekszy minus anglii
i relacja w tv z zakopca 3 chmurki na niebie odpalam kamerke nad morzem slonecznie cos pieknego

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 20-02-2021 10:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #3 Ocena: 0

2021-02-20 11:03:14 (3 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Ogladam rano zawsze ;historie wielkiej wagi"
Jak ludzi naprawde sa grubii którzy muszą walczyć z nadwagą a i tez z własnymi słabościami i psychika .
To jak my chcemy zgubić tylko 5 ,10,czy 15 kilo to wiem ze damy rade

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2021-02-20 11:12:01 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cris, mnie interesuje tylko zarezerwowanie wakacji z bezpłatną opcją zrezygnowania z ich. Nie wydam kasy w ciemno, bo dobrze wiem że tu decyzje są zmieniane z dnia na dzień. Ale wiem, że na pewno nie poddam się w tym roku szczepieniom a na testy wydać blisko 2 tys to szaleństwo dla mnie.
A jak się okaże w czerwcu, że jednak nie ma szans wyjazdu do Polski, to wtedy pozostaje opcja UK i będę się cieszyć że zarezerwowałam sobie w marcu powiedzmy za 500 bo w czerwcu te same mogą już kosztować 1000. Przezorny zawsze ubezpieczony :-)
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

sqlserver

Post #5 Ocena: 0

2021-02-20 11:13:41 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

pamiętaj ze telewizja kłamie
biorą jakiegoś chudziaka takiego do 60 Kg i zaczynają go karmić i jak przytyje do 200 Kg to poszczają to od końca :D
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #6 Ocena: 0

2021-02-20 11:34:55 (3 lata temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2021-02-20 11:13:41, sqlserver napisał(a):
pamiętaj ze telewizja kłamie
biorą jakiegoś chudziaka takiego do 60 Kg i zaczynają go karmić i jak przytyje do 200 Kg to poszczają to od końca :D




A wiesz jak duzo osob zmarło pozniej .Bo psychicznie nie dali rady. Był efekt jo jo .Nie wiem czy któryś z nas zgodził by się przytyć do 280 kilo zeby mieć pozniej cukrzycę niewydolność serca spac pod tlenem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #7 Ocena: 0

2021-02-20 16:12:36 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Uwazajcie na wagi, to niebezpieczny sprzet jest:-]
Wlasnie wrocilam od kolezanki, troche jej nie widzialam, wiadomo. Ona od poczatku roku marudzila, ze przytyla 8 kg przez swieta. Zawsze taka normalna,jak ja to mowie, byla. 172 cmw zrostu, kolo 65 kg. A wczoraj znowu placz, od stycznia na diecie, juz prawie nie je wcale, glowa ja boli, slaba jest a waga ani drgnie.
Pojechalam do niej, jakas zabidzona taka, policzki wklesniete, since pod oczami , no na grubasa nie wyglada. To mowie dawaj ta wage. Stanela i faktycznie 73 kg. No to staje ja- tez 73. Mysle sobie-nie ma sily. Kazalysmy sie jej corce 10 lat zwazyc- bite 73kg:-]
Zmienilysmy baterie- nie przytyla 8kg, tylko schudla 6.
Dobrze, ze pojechalam, zaglodzilaby sie:-]
Pytam sie jak to mozliwe, ze nie zauwazyla, a ona mi na to, ze nie wie, z domu pracuje, w dresach i pizamach chodzi, ubran zadnych nie mierzyla bo sie bala...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2021-02-20 16:21:53 (3 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

6kg przy takiej wadze to musiała zauważyć. Chyba się rozbiera do kąpieli? Zrozumiałabym gdyby ktoś kto ma 100+ schudł 6 kg to może tego nie zauważyć, ale nie osoba która waży 60 parę kilo
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

dominikana36

Post #9 Ocena: 0

2021-02-20 16:27:39 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3057

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Gosian, uwierzmi , ja tez tego pojac nie moge..moze dlatego, ze ona ma taka budowe, ze waska talia, dosyc szerokie biodra i bardzo duzy biust. szczerze to u niej ta utrate wagi to widac glownie na twarzy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2021-02-21 20:40:31 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Okazuje sie, ze lekarz mial racje z ta anemia i musze teraz brac zelazo w lekach.

No to poczytalam jakie jedzenie (oprocz miesa) jest bogate w zelazo, i ze zwyklych zakupow w kwocie 10- 15 £ na tydzien (przy moim jedzeniu tyle zwykle wychodzi) zaszalalam i wydalam 50 funi na produkty bogate w owo zelazo przyswajalne dla wegetarian.

A wiec suszone morele, figi, daktyle, straczkowych w domu zapas byl, warzyw z zielonymi lismi tez, dokupilam jakies orzechy niewidy i teraz znajac mnie na miesiac tego starzy.

Jak sobie te morele, orzechy i gigi dodalam do lunchu (ktory skladal sie z halumi z papryka- papryka= warzywo bogate w zelao) to do wieczora bylam pelna i wogole nie chcialo mi sie jesc obiadu. No, ale musialam w siebie wmusic nastepne 5 porcji zdrowej zywonosci (zelazo! ) wiec chyba teraz pekne. Na dzienna dawke proetin zwierzecych w sensie- 1 jajko juz miejsca zabraklo, po prostu nie dam rady nic wiecej zjesc i w dodatku podejrzewam, ze jutro bedzie mnie to wszystko trzymalo az do lunchu. (a przeciez musze wmusic w sibie bogate w zelazo platki z mlekiem soyowym! )

Uff. W dodatku pewne produkty w dietach pro drowotnych sie wykluczaja: szpinak np jest bogaty w zeazlo choc trudno przyswajalne, no i pelen plant protein ale nie wskazany dla reumatyzmu. Wtedy kieruje sie zasada, lubie czy nie lubie, w ty przypadku lubie )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 310 z 366 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 309 | 310 | 311 ... 364 | 365 | 366 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,