MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 254 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 253 | 254 | 255 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 254 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-10-08 13:44:21 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jakbym 10kg zgubila, to moje plecy byłyby wdzięczne, zakładam że do wiosny zgubę, a na święta połowę tego...żeby można było smakołyków bez wyrzutów sumienia kosztować.

PS, idę za ciosem i właśnie jadę na basen, jutro ramion nie podniosę chyba, a moze mięśnie sobie przypomną poprzednia kondycje? O tej porze basen jest pusty prawie, sama przyjemność. Jak wygram dzisiaj na loterii, to basen będzie w standardzie nowego domu.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-10-08 19:33:15 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj o dziwo jest lepiej, w odniesieniu do zakwasow po cwiczeniach miesni ramion. Przeplynelam 46 dlugosci basenu, i jakby nie kolka w boku, to moglabym jeszcze kilka dlugosci doplynac. Dodatkowo obawialam sie wlasnie goszych zakwasow po drugim nawale ruchu, ale jak wysilek miesni odczuwalam podczas plywania, tak teraz boli mniej niz wczoraj. Musze porozciagac miesnie ramion, bo w ubieglym roku przykurcz pewnych partii nie dawal mi spac (tzn ja lubie spac na ramieniu zamiast poduszki, i bolace ramie sie bronilo). Cwiczenia od fizjo szybko pomogly, az bylam zaskoczona, ze takie proste cwiczenia tak szybko efekt przyniosly (mozna je tutaj zobaczyc).

Jak podbuduje odrobine kondycje, to doloze zajecia HIIT czy podobne, ale juz po drugim dniu plywania sama po sobie widze jak sylwetke/postawe inaczej (poprawniej) trzymam, co pomaga moim plecom miec lepsze wsparcie. Ze dwa razy zachlapalam sobie nos w trakcie plywania, i ta chlorowana woda wyplukala moje zatoki dobrze przy okazji (chociaz nie jest az tak chlorowana jak na gminnym basenie) :-]*THUMBS UP*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2019-10-08 20:20:48 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cris, po odstawieniu słodyczy będzie Ci dość ciężko. Wiem sama po sobie jak było u mnie . Miej w zanadrzu w lodowce gorzką czekoladę i jak cię napadnie na coś słodkiego to się poratujesz kostką lub dwoma. Po pewnym czasie to minie. Albo zjedz wtedy owoc...

Trzymam za was kciuki. Do świąt zostało dwa miesiące. Dacie radę.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

cris82

Post #4 Ocena: 0

2019-10-08 20:35:37 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

czekolada gorzka to podstawa jakies batony orzechowe maslo orzechowe czy owoce to cos z czego nigdy nie zrezygnuje : P

zaczynam od przyszlego tygodnia mam wrazenie ze dobije jeszcze do 91 bo wpadlem w jakis szal...
kupilem dzisiaj 6 gofrow czekoladowych i ciastka masakra zjadlem wszystko ogladalem debate w tvnie troche mnie ponioslo

damy damy musimy sie trzymac razem *DRINK*

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 08-10-2019 20:35 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2019-10-08 20:44:30 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Matko jedyna, chłopie ty to masz spust.. 6 gofrow??? Poniosło I to nieźle. Musisz powiedzieć żonie żeby ci wydzielala słodycze, najlepiej żeby ci je schowala...

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-10-09 09:03:14 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ramiona lekko dają o sobie znać, ale jest ok, opowiem nawet że jest lepiej niż wczoraj. Miałam zapuszczac włosy, ale za długo schodzi suszenie i układanie po basenie, i ja bez czapka pływam, to wysuszy je za bardzo. Fryzjer umowiony na dzisiaj.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #7 Ocena: 0

2019-10-09 10:39:44 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Witam
Dawno mnie tu nie było...pozdrawiam wszystkich

Od jakiegoś czasu pracuje więcej
I wracam do domu okolo 19
I w tym czasie jem obiad zjem jakiegos slodycza
W ciagu dnia tez jem
I zauważyłam że waga mi poszła do góry
A że pracuje fizycznie to też jakis spalam te kalorje
Ale parę kilo jest więcej


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2019-10-09 22:51:16 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Wembley, jak masz możliwość to zjedz kolacje czy obiad w pracy, a jak wracasz do domu to tylko jakiś owoc i to wszystko. Ja, jak pracowałam do 8 to jadlam kolacje wlasnie w pracy. U mnie się to sprawdziło. Coś słodkiego staraj się zjadać we wczesnych godzinach, żeby była możliwość spalenia zbędnych kalorii.. Oczywiście jeżeli jesz chleb, to tylko ciemny, jak najmniej pszennego pieczywa.
Popatrz na to co jesz i ewentualnie co mogłabyś wyeliminować ze swojego jadłospisu.. Czasami wystarczy naprawdę niewiele a efekty będą szybciej niż myślisz
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Wembley27

Post #9 Ocena: 0

2019-10-10 11:35:13 (5 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Wlasnie jak wracam
To uwielbiam usiasc I na spokojnie zjesc jak czkowiek
A nie cos robiac w pracy I grysc kanapke
Wiem ze ciemny chleb najlepszy ale nie ma po drodze gdzie kupic
Moja pokusa wlasnie sa slodycze
A najlepszy grzeski ha ha
Musze jakos przestac jesc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2019-10-10 11:43:32 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

To upiec sobie chleb sama. Jak wrócę z pracy wkleje przepis na bardzo dobry chleb. Jedynie co, to na drożdżach jest nie na zakwasie ale robi się go szybko i jest na pewno zdrowszy.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 254 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 253 | 254 | 255 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,