MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Musze schudnac 20 kilo

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 245 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 244 | 245 | 246 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

Str 245 z 365

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Twinkle

Post #1 Ocena: 0

2019-04-04 20:04:07 (5 lat temu)

Twinkle

Posty: 1021

Kobieta

Z nami od: 18-12-2011

Skąd: Somerset

Ada Ty w szpitalu pracujesz?
Ja myslalam ze jestes prawnikiem albo kuratorem sadowym:-]
lake...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-04-04 22:19:30 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

MOglabym w sumie pracowac w szpitalu, tzn godzin na 3/4 etatu przynajmniej teraz wyrabiam...:-] a na powaznie, to moj maz jest w szpitalu i stad moje "zasiedzenie" w tym miejscu. Jestem tam rano od 7ej na godzine czy dwie, potem do pracy na kilka godzin (jak najmniej sie da w obecnej sytuacji) i powrot do szpitala. Wlasnie wrocilam do domu. Moje zaslony nie byly odslaniane od poniedzialku, bo w sumie nie bylo potrzeby. Wchodze do domu, wrzucam przyniesione ze szpitala rzeczy do pralki, poczytam wiadomosci na internecie, i ide spac. Wczoraj poszlam na silownie, bo siedzenie w szpitalu i brak ruchu powodowaly, ze bylam jeszcze bardziej zmeczona, wykorzystuje ze ktos przychodzi dotrzymac choremu towarzystwa, to ide na godzinke na silownie. Juz po wczorajszych i dzisiejszych zajeciach juz czuje wiecej energii. Szkoda ze w szpitalu nie maja silowni, zapewne wsrod pracownikow mieliby chectnych bo na silowni widze duzo osob ze szpitala.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2019-04-05 10:28:44 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2019-04-04 14:14:15, Twinkle napisał(a):
Haha to troche jak ja.od urlopu do urlopu bo ja slodyczozerca jestem:-]
Juz sobie mowie rusz sie babo biegaj jak cos chcesz zrzucic,wymyslilam ze nie bede kupowac slodyczy co ja lubie tylko takie co nie lubie czyli marcepany dla meza,dla dzieci jakies zelki ,ciastka itd ale zadnych batonikow michalkow ani ptasiego.


u mnie jest tak samo zjem jednego cuksa i juz jestem stracony to jest jak nalog wiem ze nie moge sobie pozwolic na nawet jedno ciasteczko bo chwile pozniej cale opakowanie to bedzie za malo i zostana tylko okruszki ... : /

nie jem juz slodyczy ponad miesiac powiem wam ze fajki latwiej bylo rzucic bez kitu nawet dzisiaj bo co piatek w pracy w kantynie mamy taki ala szwedzki stol z roznymi ciastkami przechodze kolo nich ledwo dajac rade ale motywuje mnie to ze moge sie oprzec jestem silny psychicznie moge wszystko : P
po remoncie bo teraz nie mialbym energii zeby sie przestawic mam zamiar sprobowac diety katogenicznej ewentualnie jakbym nie dal rady to dr kwasniewskiego

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 05-04-2019 10:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #4 Ocena: 0

2019-04-05 10:46:47 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-04-05 10:28:44, cris82 napisał(a):
... mam zamiar sprobowac diety katogenicznej ewentualnie jakbym nie dal rady to dr kwasniewskiego

Wiem, wiem, tylko literówka, ale trafiona w dziesiątkę.
Przemyśl jeszcze 2x zanim się zdecydujesz na jedną z tych diet.
Jesteś zdrowy i niech tak zostanie.

Ja jestem na diecie lekkostrawnej, więc już szukam większej rozmiarówki 🙄

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2019-04-05 11:07:48 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

hehe spoko a jakie sa minusy tej diety?

co myslisz o diecie dr kwasniewskiego?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #6 Ocena: 0

2019-04-05 11:21:35 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-04-05 11:07:48, cris82 napisał(a):
hehe spoko a jakie sa minusy tej diety?

co myslisz o diecie dr kwasniewskiego?


Nie jestem autorytetem, ale mam w rodzinie pokłos tej diety, więc na widok samej nazwy zapala mi się lampka ostrzegawcza.
No i wychodzę z założenia, że najlepsza dieta dostarcza mam wszystkiego co potrzeba w odpowiednich ilościach.
Diety eliminacyjne są dobre dla ludzi chorych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2019-04-05 11:30:56 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

no trzeba zrobic jakis research ogolnie slyszalem pozytywne opinie majac taka diete powie trzeba pilniwac suplementacji i nie oszczedzac bo jest tez tzw "dirty keto"
dla mnie ta dieta pewnie bylaby za bardzo rygorystyczna nie wiem jak mozna sobie odmowic buleczki na sniadanie albo zrezygnowac z ryzu hehe
znam 3 osoby ktore jada na diecie kwasniewskiego od 2 dekad ludzie po 60 a sa w swietnym zdrowiu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #8 Ocena: 0

2019-04-05 11:53:03 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Oby znajome Ci osoby trwały w jak najlepszym zdrowiu i kondycji.
Każdy ma pewne predyspozycje, jednemu coś służy, drugiemu nie.
Ludzie zajadają się chrupiącymi bułeczkami o nieziemskim zapachu, podczas gdy na mnie te same bułeczki działają jak trucizna...




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2019-04-05 12:17:29 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ogolnie to wiadomo ze w szpitalach i niebie najwiecej jest osob ktore nie stosowaly zadnych diet
az z czystej ciekawosci zajrzalem na jeden kanal na yt do osoby ktora dla mnie jest takim autorytetem od zywienia kanal naztwa sie "pod mikroskopem" szczerze polecam gdzies na yt jest odcinek w ktorym facet miwi jakie ma kompetencje bo ktos my zarzucal ze to typowy hobbysta okazalo sie ze ma ogromna wiedze

a tutaj o diecie ketogenicznej/ketogennej

https://youtu.be/VjSWIH6l7eo
w skrocie to nie ma zagrozen

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2019-04-13 23:25:19 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

pamietam ze jak juz sie zabieram za rozwazne odzywianie to przychodzi moment w ktorym zastanawiam sie czy bede musial jesc za 2ch zeby nie chudnac po przekroczeniu wymarzonej wagi : P
balem sie ze jak odpuszcze cwiczenia to za chwile mnie zaleje a tu co? wchodze dzisiaj na wage i jest 89.4 wow! : P
u mnie podstawowy warunek to rezygnacja ze slodyczy poza tym mam teraz duzo pracy przy remoncie pomimo tego ze jem sniadanie pierwsze i drugie to zjadam jeszcze dwa spore obiady ale bilans kaloryczny dalej musi byc ujemny w stosunku do wysilku ktory mam w ciagu dnia a nie jest latwo : P
wstaje o 5 o 5.30 zaczynam prace o 14 jestem w domu szybki obiad i lece remontowac dom oncze zazwyczaj kolo 20 i widze ze to dziala na spadek wagi ; )
dobrze ze to jeszcze tylko dwa tygodnie takiej orki bo sam sie dziwilem ze roznosi mnie caly czas energia to jednak od wczoraj czuje sie lekko padniety... waga leci w dol zostanie tez kilka miesiecy na wyrzezbienie kilku miesni do wakacji hehe : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 245 z 365 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 244 | 245 | 246 ... 363 | 364 | 365 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,