MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-04-04 20:42:14 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-04-04 21:10:50 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pami86

Post #3 Ocena: 0

2017-01-05 14:00:21 (7 lat temu)

pami86

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 05-01-2017

Skąd: Londyn

Ja jestem na diecie własnej, w niej są zdrowe produkty bardzo dużo warzyw i owoców ale nie brakuje w niej rownież jogurtów. Z innej diety nie korzystałam, o diecie jogurtowej też dowiedziałam się niedawno. Ciekawa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kinga77

Post #4 Ocena: 0

2017-01-05 22:32:36 (7 lat temu)

kinga77

Posty: 1783

Kobieta

Z nami od: 04-08-2008

Skąd: UK

Jak chce się schudnąć to trzeba jeść dużo zielska na surowo, najlepiej sałaty i ogórków,ogólnie warzyw .Grejfrut można przed śniadaniem,albo jabłko,może nawet cytrynę( niektorzy preferują kiszona kapustę też).I nie daj boże się nie głodzic.Trzeba jeść wszystko ,tylko odpowiednio skomponowane i niestety regularnie inaczej nici będą.Zadych diet cud,no chyba,że ktoś chce na urlopie tylko być szczupłym i ładnym,potem to i tak szlag wszystko trafi,bo organizm i tak się będzie domagać straconych węglowodanów,czy czego tam kto nie jadł i będzie niestety nadrabial z nawiązką.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #5 Ocena: 0

2017-02-01 11:19:14 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Cytat:

2012-04-04 21:10:50, konto usunięte napisał(a):
Owoce. Tygodniowo zjadamy kilka duzych puszek grapefruita. Do tego jablka. Zamiast slodyczy (na przegryzke) zjadamy najczesciej marchew, ale w tym czasie jest niesmaczna i trzeba poczekac na nowalijkowa ;-) Tygodniowo w domu zjada sie u nas (to co na surowo): 2 kilo marchwi, 5 ogorkow, 4 tacki z baby plum tomato, 1 tacka z vine tomato, do tego papryki, worek jablek golden delicious, worek royal gala, banany (ja najczesciej zjadam przed pojechaniem do pracy), melon (zabieram do pracy na przegryzke), 2 pudelka truskawek, 2 pudelka winogron, 2 pudelka malin/jagod (w zaleznosci od nastroju). Najslodsze owoce sa dla dzieciakow ;-)

Nie ma u nas slodyczy. Dzieciaki maja zakaz na slodkowsci od niedzieli do piatku ;-) Ze slodyczy najczesiej sa lody (dla mnie sorbety). W weekend pieczemy ciasto, ostatnio zachorowalismy na serniki proteinowe, sa pycha ;-)

Calkowicie zmienilismy swoja diete, zostalo jeszcze kilka rzeczy do dopracowania, ale to juz pomalutku, malymi kroczkami ;-)

No i na Swieta robie galaretke z kurczaka z warzywami, na samych piersiach ;-)


Toż to nasza koleżanka Ewa z Londynu :-) (poznałem po kamieniach i bruku)......
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Krzysztofeusz

Post #6 Ocena: 0

2017-02-01 19:37:05 (7 lat temu)

Krzysztofeusz

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2017

Skąd: Londyn

Macie moze jakies ciekawe przepisy? i najlepiej na szybko, bo juz umieram z glodu :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londynczykowna

Post #7 Ocena: 0

2017-02-01 19:57:36 (7 lat temu)

londynczykowna

Posty: 44

Kobieta

Z nami od: 26-06-2016

Skąd: londyn

Cytat:

2017-02-01 11:19:14, keramczak napisał(a):
Cytat:

2012-04-04 21:10:50, konto usunięte napisał(a):
Owoce. Tygodniowo zjadamy kilka duzych puszek grapefruita. Do tego jablka. Zamiast slodyczy (na przegryzke) zjadamy najczesciej marchew, ale w tym czasie jest niesmaczna i trzeba poczekac na nowalijkowa ;-) Tygodniowo w domu zjada sie u nas (to co na surowo): 2 kilo marchwi, 5 ogorkow, 4 tacki z baby plum tomato, 1 tacka z vine tomato, do tego papryki, worek jablek golden delicious, worek royal gala, banany (ja najczesciej zjadam przed pojechaniem do pracy), melon (zabieram do pracy na przegryzke), 2 pudelka truskawek, 2 pudelka winogron, 2 pudelka malin/jagod (w zaleznosci od nastroju). Najslodsze owoce sa dla dzieciakow ;-)

Nie ma u nas slodyczy. Dzieciaki maja zakaz na slodkowsci od niedzieli do piatku ;-) Ze slodyczy najczesiej sa lody (dla mnie sorbety). W weekend pieczemy ciasto, ostatnio zachorowalismy na serniki proteinowe, sa pycha ;-)

Calkowicie zmienilismy swoja diete, zostalo jeszcze kilka rzeczy do dopracowania, ale to juz pomalutku, malymi kroczkami ;-)

No i na Swieta robie galaretke z kurczaka z warzywami, na samych piersiach ;-)


Toż to nasza koleżanka Ewa z Londynu :-) (poznałem po kamieniach i bruku)......


Nie, to nie Ewa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monimm82

Post #8 Ocena: 0

2017-04-30 08:25:36 (7 lat temu)

monimm82

Posty: 17

Kobieta

Z nami od: 26-04-2017

Skąd: Londyn

Najgorzej na poczatku jest... Pozniej da sie przyzwyczaic

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adaaam

Post #9 Ocena: 0

2017-05-02 23:03:56 (7 lat temu)

Adaaam

Posty: 32

Mężczyzna

Z nami od: 02-05-2017

Skąd: Leeds

Jak przyjechałem do UK 3 lata temu byłem chudy jak patyk. Zawsze miałem przez to niską samoocenę, zawsze starałem się jakoś zwięksyć masę ale zawsze kończyło się to niczym, brakowało mi motywacji po jakimś czasie a treningi internetowe jak wiadomo oczywiście nie dawały efektów. Ta chudość obniżyła mi na tyle samoocenę, że stałem się bardzo ponurym człowiekiem unikałem kontaktu z kobietami, nie mogłem znaleźć partnerki ani nikogo bliskiego. Za bardzo się wstydziłem swojego wyglądu. Jednak raz na imprezie firmowej poznałem falną dziewczynę, mądra, piękna, uwielbiała sport, więc chciałem jej zaimponować i zmieniłem swój styl życia. Teraz po roku (niestety nie udało mi się zdobyć jej serca) wyglądam zupełnie inaczej. I mogę powiedzieć, że na to skłądają się nie tylko ćwiczenia fizyczne (które wcześniej same nie przynosiły efektów) ale przede wszystkim dieta. Od razu podbudowała się moja samoocena, chociaż do celu jeszcze trochę brakuje widzę efekty a to daje mi mega powera!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cichybob

Post #10 Ocena: 0

2017-05-03 16:42:55 (7 lat temu)

cichybob

Posty: 227

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-04-2017

Skąd: Glasgow

dobre Adam :-]
nawet mi sie twarz zmarszczyla troche, pewnie oczekujesz pytania co to za dieta by nas zaszczycic jakas kijowa strona internetowa tudziez, tabletkami cud? Nic z tego ale pisz dalej swoje konfabulacje *THUMBS UP*
"Rozpal ogien, a zaskocze Cie kula sniegu."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,