MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 33

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Gabryska1234

Post #1 Ocena: 0

2012-04-01 10:09:34 (12 lat temu)

Gabryska1234

Posty: 825

Kobieta

Z nami od: 13-08-2010

Skąd: Bradford

hej!
czy stosowal ktos diete jogurtowa?? czy bylsicie zadowoleni z jej efektow??
czytalam sporo na necie i sa jej dwa rodzaje - pierwsza je sie jogurt do kazdego posilku, a druga - je sie same jogurty a potem wprowadza sie stopniowo inne produkty.
moze mozecie podzielic sie spostrzezeniami na temat tej diety??
dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #2 Ocena: 0

2012-04-01 10:52:41 (12 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

Powiem Ci ze takie diety nie za bardzo dzialaja. znaczy dzialaja,ale potem efekt jojo murowany. ja stosowalam rozne diety, jedno, dwu skladnikowe i owszem po tych 13 dniach byl duzy ubytek wagi, ale potem wracalo ze zdwojona sila. najwazniejsze to miec stale pory posilkow, jesc czesto, a mniej i REGULANIE i wagaleci w dół.

tu Ci podaje linka-sa super przepisy i fajne rady zdrowe jedzonko

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #3 Ocena: 0

2012-04-01 11:43:53 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #4 Ocena: 0

2012-04-01 12:13:41 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2012-04-01 11:43:53, Mama-Myszy napisał(a):
I nie piszcie takich glupot, ze wystarczy jesc regularnie, w mniejszych ilosciach i rozne sraty pierdaty ;-) Trzeba do tego cwiczyc, wtedy waga delikatnie bedzie schodzic w dol, ale cialo nabierze zupelnie innych ksztaltow i samopoczucie sie znacznie poprawi ;-)


Ale taka jest prawda....jeżeli jesz nieregularnie,albo 2-3 razy dziennie do syta to tuczysz się jak świnia.
Aktywność fizyczna nie jest bez znaczenia ale bez mądrego odżywiania niewiele daje.
Przekonałem się o tym na własnej skórze....Katowałem się na siłowni,sporo biegałem codziennie do tego wiszenie na worku aż do upadłego,dźgałem się deką,brałem Vinstrol,Clen (po którym pociłem sie jak parowóz).
Mięśnie rosły,siła szła a brzuch zamiast maleć rosnął jeszcze bardziej.Powód? jadłem jak zwykle...Śniadanie jak zdążyłem,obiad po południu albo wieczorem (ile tylko dłem radę a na cyklu to potrafiłem zeżreć,czasem nawet po nocach do lodówki zaglądałem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dinth1906

Post #5 Ocena: 0

2012-04-01 12:24:11 (12 lat temu)

Dinth1906

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciupek nie masz racji. Najlepszy sposob na schudniecie to cwiczyc i jesc tyle ile sie podoba, oczywiscie zdrowo, z glowa (opychac sie slodyczami tylko co najwyzej tuz przed treningiem :) a waga sama spadnie. Rownanie na to jest proste jak budowa cepa - gdy rosna Ci miesnie, to zwieksza sie Twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, a gdy zwieksza sie Twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne, mozesz jesc wiecej bez obaw o otylosc. Jakiekolwiek diety ponizej zapotrzebowania kalorycznego nigdy nie dzialaja poniewaz gdy organizm nie ma tyle kalorii ile potrzebuje do dzialania, to aby podtrzymac zaopatrzenie w kalorie mozgu i tam innych podstawowych funkcji zyciowych, glodzi miesnie, miesnie zanikaja, podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne sie zmniejsza i trzeba jesc jeszcze mniej aby proces podtrzymac - w koncu albo w skrajnym przypadku czlowiek umiera z niedozywienia, albo w jakims punkcie wstrzymuje diete, a wtedy poniewaz podstawowe zapotrzebowanie spadlo, to waga leci w gore w tempie blyskawicy.
Aby schudnac, z odzywania trzeba tylko zapamietac i byc swiadomym tzw wrzutu insulinowego, ograniczyc spozywanie cukrow prostych chyba ze bezposrednio przed i po treningach, spozywanie tluszczow za to powinno wzrosnac (tak!), poniewaz tluszcze ze wszystkich substancji odzywczych powoduja najwieksza "sytosc" przy takiej samej ilosci kalorii, a wiec tak naprawde odchudzaja (ale wytlumacz to jakiejs kobiecie lol, ilez moja dziewczyna ma kolezanek ktore nie jedza miesa, tluszczow, odzywiaja sie salata, a sa gruuuube:))

[ Ostatnio edytowany przez: Dinth1906 01-04-2012 12:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #6 Ocena: 0

2012-04-01 12:42:30 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

To nie wiem czemu przytyłem....
Na clenie wszyscy chudną.Pocisz się jak świnia,Vinstrol tez wysusza.
Codziennie biegałem co najmniej 45 min na bieżni do tego z pół godziny na tych cross trainerach.to była zawsze rozgrzewka bo później dopiero robiłem normalny trening.Na worek wskakiwałem kiedy tylko była okazja i biłem w niego aż nie miałem siły ręka ruszyć....
Dupa ani centymetra w brzuchu nie zgubiłem.
Słodyczy nawet nie rusdzałem...Patrzyłem na te wszystkie batoniki z zazdrością.Raz sie skusiłem i zeżarłem paczkę żelków.Nawet gazowanych napoi nie piłem.
Bary,plecy i łapy wyglądały jak u człowieka tylko brzuszysko jeszcze się powiększyło.
Tyle że obiad jadłem raz o 3.00 raz o 6.00.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agarudii

Post #7 Ocena: 0

2012-04-01 12:53:27 (12 lat temu)

agarudii

Posty: 4781

Kobieta

Z nami od: 30-08-2011

Skąd: trolford ;-)

dla mnie wystarczy jesc regularnie, w mniejszych islosciach a czesciej i wsio, waga leci sama, a ze z iloscia u mnie roznie :-] a czesto to i owszem, to waga jest jaka jest :-] mi nigdy ciwiczenia nie byly potrzebane zeby schudnac, bywaly momenty( np. na studiach jak byly juwenalia, i sie zylo chwila;-) a nie jedzeniem:-]), ze wazylam po 39 kg :-o normalna waga to ok 43 byla z naciskiem na byla :-], wiec wydaje mi sie, ze wszystko zalezy od organizmu, jeden sie zacwiczy, a nie schudnie, a drugi nie poje kolacji przez miesiac i widac efekty.
Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #8 Ocena: 0

2012-04-01 12:59:18 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Aha nie muszę dodawać że siłka była codziennie?
Jak nie robiłem treningów to szedłem chociaz żeby pobiegac i worek zachaczyć.Nie wysiedziałbym w domu.Deka daje tyle pary że na dupie usiedzieć nie szło.Pracy tez nie miałem siedzącej...codziennie trochę polatałem z obciążeniem..
Wszystko grało,siła była,agresji było tyle że nie dało rady w domu usiedzieć dopóki na siłce nie zgubiłem.I...dupa...brzuszysko straszyło nadal

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dinth1906

Post #9 Ocena: 0

2012-04-01 13:41:12 (12 lat temu)

Dinth1906

Posty: n/a

Konto usunięte

Moze za duzo piwa ? :) Zart :)
Nie twierdze ze regularne jedzenie nie ma wplywu, bo oczywiscie ma juz od czasow prehistorycznych, organizm mysli ze nieregularnie polujesz, pewnie mamutow w okolicy brakuje i dlatego odklada tluszczyk :) U niektorych pewnie bardziej niz u innych (genetyka)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #10 Ocena: 0

2012-04-01 13:54:59 (12 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2012-04-01 13:41:12, Dinth1906 napisał(a):
Moze za duzo piwa ? :) Zart :)
Nie twierdze ze regularne jedzenie nie ma wplywu, bo oczywiscie ma juz od czasow prehistorycznych, organizm mysli ze nieregularnie polujesz, pewnie mamutow w okolicy brakuje i dlatego odklada tluszczyk :) U niektorych pewnie bardziej niz u innych (genetyka)

jeszcze do przyjazdu do UK mogłem jesć co chciałem,kiedy chciałem i ile chciałem a waga ciągle wskazywała pomiędzy 72-76kg.Teraz też 102-108.Chyba to angielskie powietrze tak tuczy:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,