MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

KINGMASTERKA

Post #1 Ocena: 0

2010-04-11 14:58:37 (14 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2010-04-11 13:40:35, poluszka napisał(a):
Zostal wycofany ze wzg na duze ryzyko. Na terenie calej Unii ma zostac wycofany do konca maja, zgodnie z nowymi przepisami. Jego sprzedaz jest w tej chwili nielegalna. Lekarzom nie wolno przepisywac tego leku, a w aptekach nie powinno go juz byc.

przeczytałam wiele artykułow na ten temat i doszłam do wniosku ,ze jak zwykle pewne informacje są przesadzone..
nie zachęcam nikogo do brania meridi ale chcialam tylko powiedziec ,że jesli sie stosuje ją według zalecen lekarza ,napewno nie ma tutaj powodów do obaw..wiele osob kupowalo ja i bez wzgledu na to co pisze na ulotce poprostu bralo bez opammietania..
doskonale naswietla ta sprawe artykuł ,ktory tutaj wkleję..
meridia wycofana z obiegu- powod
mysle ,ze ten lek zrobil sie za latwo dostepny i z uwagi na konsekwencje brania przez osoby zagrozone zostal wycofany ..
natomiast maja dopiero byc przeprowadzone badania czy rzeczywiscie tak bardzo jest szkodliwy ..
poza tym nie został ten lek wycofany tylko chwilowo zawieszony w rozpowszechnianiu w aptekach ..a to duza roznica..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

cristal

Post #2 Ocena: 0

2010-04-24 02:15:04 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

Cytat:

2010-04-11 10:12:32, KINGMASTERKA napisał(a):
Cytat:

2010-04-10 19:25:47, cristal napisał(a):
nie dziw sie , wystarczy zapytac lekarza dlaczego tak jest :) .
jestem chodzacym przykladem zlego samopoczucia po Meridii ...Moja siostar znow po Zelixie jadla jeszcze wiecej

chodz leki te maja ten skald, organizm moze inaczej reagowac .



nie obraz sie ale jak moze organizm reagowac inaczej na to samo ..
moze poprostu Twoja psychika tak reaguje ,ale skoro jest ten sam produkt ,to sam organizm dziala tak samo ,chyba ,ze te zle samopoczucie bylo spowodowane innymi czynnikami ..
czesto tutaj sie mowi ,ze np.meridia spowodowala jakas chorobę ..ale prawda jest calkiem inna...sa przeciwskazania do brania meridii..jesli nie mamy zrobionych badan i nie wiemy co nam dolega ..branie takiego leku moze spowodować ,ze pewne objawy ukrytej juz choroby sie nasilą..albo dopiero w tym czasie wyjdzie nam ta ukryta choroba ..
meridia przede wszystkim dziala na przysadke mózgową ,która wydziela wiecej serotoniny ,hormonu szczescia, bardzo wazne jest nasze nastawienie psychiczne ,kiedy chcemy poddac sie jej dzialaniu ..bo myslenie ,ze uwielbiam jesc ,ale wezme meridie i schudne jest bledne..
psychicznie trzeba sie nastawic na odchudzanie ,na ograniczenie posilkow do minimum ..wielu powie ,ze to niezdrowe ..ale przeciez w wielu przypadkach glodowki wychodza na dobre ,bo oczyszczaja organizm ..jednak przy tym trzeba spozywac duza ilosc plynow..
równiez dobre jest wspomaganie sie witaminami ..





dzien dobry czesc i czolem :))))

wrocilma !!!

kochanie , nie obrazam sie absolutnie na to co napisalas ....bo nie masz zielonego pojecia o czym piszesz...


jestem kobieta ktora prze lata wspierala sie lekami odchudzajcymi przepisywanych przez lekarzy i ani pol procenta nie ma prawde w tym co piszesz.
Piszesz o serotoninie ...
uwielbiam ja w nielegalnych substancjach:)

Slonce moze znasz Ty sie na dietach i tym podbnych ale o lekach to slaba wiedze masz.
Tak ja CI pisalm wczesniej : rozne leki , i rozne reagowanie organizmu , chodz sklad jest ten sam .Gdybys miala pojecie o tabletkach odchudzajacych typu Meridia to bys doskonale wiedzial ,ze bardzo duzy procent osob reaguje zle na Meridie i Afibrin a na Zelixe wrecz odwrotnie i nie jest to kwestia zadnej psychiki tak jak napisalas ..


aaaa ide spac.....szkoda gadac;)



[ Ostatnio edytowany przez: cristal 24-04-2010 02:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gulietta

Post #3 Ocena: 0

2010-05-24 22:04:32 (14 lat temu)

gulietta

Posty: 14

Kobieta

Z nami od: 10-02-2010

Skąd: Londyn

Kiedyś brałam te tabletki,ale dawno.Pomogły na krótko a słyszałam ze zostały wycofane ze względu na skutki uboczne.Używam tylko suplementów diety.GLA z zieloną herbatąi karnitynę

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malgosia323

Post #4 Ocena: 0

2013-11-11 18:27:59 (10 lat temu)

malgosia323

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 11-11-2013

Skąd: Londyn

Też słyszałam o skutkach ubocznych...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,