MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tom8104

Post #1 Ocena: 0

2010-04-09 21:47:22 (14 lat temu)

tom8104

Posty: 1434

Z nami od: 08-10-2007

Cytat:

2010-04-09 21:24:18, krakn napisał(a):
Cytat:

2010-04-09 21:04:52, Kacperka napisał(a):
Ja tez się źle czułam po Meridii, a po Lindaxie- rewelacja!!

znaczy głowa nigdy nie boli?? 8-):-]:-]


Jak takie dobre to powinni darmo dawac:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2010-04-09 22:18:47 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2010-04-09 21:47:22, tom8104 napisał(a):
Cytat:

2010-04-09 21:24:18, krakn napisał(a):
Cytat:

2010-04-09 21:04:52, Kacperka napisał(a):
Ja tez się źle czułam po Meridii, a po Lindaxie- rewelacja!!

znaczy głowa nigdy nie boli?? 8-):-]:-]


Jak takie dobre to powinni darmo dawac:-]

i dają ale trzeba pogadać czasami drina postawić 8-):-]:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

littleflower

Post #3 Ocena: 0

2010-04-10 00:04:48 (14 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

po leku z internetu moja sostra o malo nie stracila nerki - do konca zycia teraz bedzie miala z nia problem, na drugiej zrobilo jej sie wodonercze, ma problemy z reka ktora jej bolesnie dretwieje- tabletki brala tylko dwa tyg , fakt schudla sporo ale to jak cierpi teraz nie bylo warte, nie pamietam nazwy ale lek mial w sobie cos podobne do dzialania amfy wlasnie

jest na rynku inny lek Meizitang - teraz niby nowy bezpieczny sklad - slimming zel ale podobno skutki uboczne sa podobne

Kolezanka chciala mnie namowic wlasnie na niego-sama go bierze kilka dni- jednak po przeczytaniu opini zrezygnowalam, wole moje zdrowe kilka kilo nadwagi - niz niezdrowa lub nawet smiertelna niedowage, lek ten podobnie jak amfa moze uniezaleznic - a wszyscy wiemy do czego narkotyki prowadza
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

krakn

Post #4 Ocena: 0

2010-04-10 03:03:09 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

niestety to prawda, w internecie prowadzi sie sprzedaz podrubek lekow i to na masowa skale.
czesc nie szkodzi bezposrednio bo jest np maka ziemniaczana, ale tez jest zatrwazajaca ilosc ktora jest wrecz trucizna.

leki co nic nie robia tez potrafia zabic, np kupujecie lek na malarie i okazuje sie ze jednak nie jestescie chronieni...
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

KINGMASTERKA

Post #5 Ocena: 0

2010-04-10 18:14:13 (14 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

dziwi mnie jak ktos pisze ,ze po meridi zle sie czul a po zelixie juz ok..przeczytajcie dziewczyny ulotke..
sklad jest tych dwoch lekow taki sam ..jedynie meridia produkowana w Niemczech a Zelixa przez polski koncern farmaceutyczny..
nie zgodze sie ,ze po zastosowaniu powraca efekt jo-jo ..chyba ,ze ktos sam wcina i mysli ,ze bedzie ok ,bo kiedys bral meridie.
ja osobiscie bylam zadowolona ,wlaczylam z nadwaga 10 lat ,cwiczylam ,glodowalam ,robilam hydrokolonterapie i nic mi nie pomagalo ..dopiero po wzieciu przez 2 tygodnie meridi ,waga sama zaczela mi spadac a organizm zaczal normalnie funkcjonowac..ta wage utrzymywalam przez ponad 3 lata ,co najwazniejsze moja przemiana materii poprostu sie wyregulowala..
jesli ktos nie ma pojecia o tym leku to niech nie pisze bzdur...jest to lek dla osob otylych,ktorym grozi cukrzyca ,nadcisnienie tetnicze i inne choroby spowodowane nadwaga..zlym odzywianiem sie..wiec nie jest to jakas trucizna..to po pierwsze..
po drugie ..kazdy lek ma swoje skuttki uboczne ,nawet zwykla polopiryna moze wywyolac reakcje alergiczna ..wiec kazdy ma inny organizm i moze inaczej na niego dzialac dany lek..owszem ja rowniez mialam po 3 dniach lekkie bole glowy ale co tu sie dziwic ,skoro zmienial sie caly system trawienny w moim organizmie..
nawet jak bierzesz antybiotyk ,kiedy organizm walczy ,czlowiek czuje sie oslabiony ,wiec podobnie jest z Meridia..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

cristal

Post #6 Ocena: 0

2010-04-10 19:25:47 (14 lat temu)

cristal

Posty: 491

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: TU

nie dziw sie , wystarczy zapytac lekarza dlaczego tak jest :) .
jestem chodzacym przykladem zlego samopoczucia po Meridii ...Moja siostar znow po Zelixie jadla jeszcze wiecej

chodz leki te maja ten skald, organizm moze inaczej reagowac .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2010-04-10 19:57:48 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KINGMASTERKA

Post #8 Ocena: 0

2010-04-11 10:12:32 (14 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2010-04-10 19:25:47, cristal napisał(a):
nie dziw sie , wystarczy zapytac lekarza dlaczego tak jest :) .
jestem chodzacym przykladem zlego samopoczucia po Meridii ...Moja siostar znow po Zelixie jadla jeszcze wiecej

chodz leki te maja ten skald, organizm moze inaczej reagowac .



nie obraz sie ale jak moze organizm reagowac inaczej na to samo ..
moze poprostu Twoja psychika tak reaguje ,ale skoro jest ten sam produkt ,to sam organizm dziala tak samo ,chyba ,ze te zle samopoczucie bylo spowodowane innymi czynnikami ..
czesto tutaj sie mowi ,ze np.meridia spowodowala jakas chorobę ..ale prawda jest calkiem inna...sa przeciwskazania do brania meridii..jesli nie mamy zrobionych badan i nie wiemy co nam dolega ..branie takiego leku moze spowodować ,ze pewne objawy ukrytej juz choroby sie nasilą..albo dopiero w tym czasie wyjdzie nam ta ukryta choroba ..
meridia przede wszystkim dziala na przysadke mózgową ,która wydziela wiecej serotoniny ,hormonu szczescia, bardzo wazne jest nasze nastawienie psychiczne ,kiedy chcemy poddac sie jej dzialaniu ..bo myslenie ,ze uwielbiam jesc ,ale wezme meridie i schudne jest bledne..
psychicznie trzeba sie nastawic na odchudzanie ,na ograniczenie posilkow do minimum ..wielu powie ,ze to niezdrowe ..ale przeciez w wielu przypadkach glodowki wychodza na dobre ,bo oczyszczaja organizm ..jednak przy tym trzeba spozywac duza ilosc plynow..
równiez dobre jest wspomaganie sie witaminami ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

KINGMASTERKA

Post #9 Ocena: 0

2010-04-11 10:17:47 (14 lat temu)

KINGMASTERKA

Posty: 561

Kobieta

Z nami od: 22-09-2008

Skąd: London

Cytat:

2010-04-10 19:57:48, poluszka napisał(a):
Bralam kiedys meizitang. Schudlam 20 kg....Teraz jestem na herbalife.

Zepsulam sobie zdrowie na meizi...
Poza tym wszystkie leki, typu meridia zostaly wycofane ze sprzedazy aptecznej, zgodnie z nowymi przepisami unijnymi....Nie wolno ich juz w Polsce przepisywac pacjentom..

w UK ,jest ten lek stosowany ,w Polsce owszem został wycofany ..nie wiem dlaczego ,bo az tak gleboko nie wchodzilam w temat ,ale moim skromnym zdaniem.. rowniez moze byc odpowiedzialny duzy koszt jaki pokrywalo panstwo ..
wczesniej meridia kosztowala okolo 450-500 zł ,odkad panstwo zaczel refundować czesc kosztow ,cena spadla do ok.100 zł ...wiemy ,ze wtedy wzrósła sprzedaż tego leku ,poniewaz z tego co wiem ,kazdy kombinował zakupic ja nawet bez recepty ..zreszta ja tak tez robiłam,majac znajomą w aptece..
gdyby byl to lek bardzo grozny czy lekarze sami by go używali? A wielokrotnie spotykalam bedac jeszcze w Poslce ,ze lekarki miedzy sobą w rozmowach prywatnych mowily ,ze sa na meridi ..
znam ten lek od 6 lat ,poznalam zarówno fakty ,jak i mity ...dlatego mam swoje zdanie ,zarowno poparte przez famrmakologów ,jak i lekarzy ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #10 Ocena: 0

2010-04-11 13:40:35 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,