MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Od dzis zaczynam sie odchudzac...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 53 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 51 | 52 | 53 ] - Skocz do strony

Postów: 522

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

anna69

Post #1 Ocena: 0

2009-04-22 09:33:45 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

Kochane panie....mam 170cm i waze jakies 71kg....i mam zamiar zgunic jakies 12/13kg...jak tu 3 lata temu przyjechalam wazylam jakies 57kg i chce do tego wrocic...

ale potrzebuje wsparcia...w domu go nie dostane:-( bo moj skarb uwielbia jesc - tez by mu sie przydalo trzoche zrzucic ale on nie umie sobie iczego domowic...i nie umie mnie wspierac...

ja nie jadam slodyczyy praktycznie wogole - nie lubie...jaz na miesiac kawalek ciasta czy czekolady...ale moim wrogiem sa paluszki, chipsy iii....piwo...uwielbiam piwo...

z pracy wracam 2 autobusami z 2 zrezygnuje i marszem pod gorke mam 20min...od dzis...w domu tez mam zamiar cwiczyc nawet kupilam taki przyzad jakby do marszu...(nie znosze biegac)....

czy ktos podtrzyma mnie na duchu?? o juz nie moge sie na siebie patrzec...w pl zawsze mi rodzice to wypominaja - co ja ze sobia zrobilam...az sie boje tam znow jechac, bo ich 1 reakcja jest zawsze - jeszcze nie schudlas?? a do tego w przyszlym roku wychodze za maz...i chcialabym pieknie wygladac...

moze macie jakies rady dla mnie?? bardzo potrzebuje wsparcia...jak znow sie nieuda to sie zalamie..az palakac mi sie chce...

a moze ktos sie przylaczy - bedzie razniej...

[ Ostatnio edytowany przez: anna69 22-04-2009 09:35 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

jarek_jan

Post #2 Ocena: 0

2009-04-22 09:37:16 (15 lat temu)

jarek_jan

Posty: 340

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2009

Skąd: coventry

Ja bym sie przylaczyl, ale niestety oferta tylko dla Pan :(
Jarek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #3 Ocena: 0

2009-04-22 09:42:15 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

bo kobiety bardziej mnie zrozumieja...mezszyzni sie przewaznie nabiajaj...lub mowia...no co ty nie muszisz sie odchuzac itp....

a ja naprawde jestem zalamana...nawet nie jechalam terz do pl bo balam sie znow kolejnej reakcji...komentarzy itp...normalnie plakac mi sie chce....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

gosian

Post #4 Ocena: 0

2009-04-22 09:42:29 (15 lat temu)

gosian

Posty: 9828

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja polecam czerwoną herbatę..Orginalną można kupić w Polsce w sklepie ziołowym..Wiem ze swojego doświadczenia.Po miesiącu picia waga poszła w dół.Herbata oczyszcza z toksyn,więc warto pić.Do smaku po kilku dniach też idzie się przyzwyczaić;-)

I głowa do góry.Najważniejsze ,że masz chęci do walki z kilogramami...Tutaj na pewno znajdziesz wsparcie:)
Jeżeli się, nie mylę jakiś czas temu był poruszany podobny temat.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

xxxmalutka

Post #5 Ocena: 0

2009-04-22 09:52:24 (15 lat temu)

xxxmalutka

Posty: 167

Kobieta

Z nami od: 22-01-2009

Skąd: bristol

A ja polecam tez duzo ruchu na swiezym powietrzu,nie spacerki :-D tylko np rowerek jak nie lubisz biegac ;-) mi pomogl,plus praca fizyczna part time i w rok czasu schudlam 13 kg po ciazy :) powodzenia :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

chinczyk

Post #6 Ocena: 0

2009-04-22 09:53:54 (15 lat temu)

chinczyk

Posty: 2935

Mężczyzna

Z nami od: 09-07-2008

Skąd: najpiekniejsze miasto na wyspach!!!!

proponuje zaczac od dwoch tygodni tylko na owocach i wodzie mineralnej

powodzenia!!!!
yyy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

elizabet28

Post #7 Ocena: 0

2009-04-22 09:59:27 (15 lat temu)

elizabet28

Posty: 38

Kobieta

Z nami od: 29-03-2009

Skąd: ?

Glowa do gory!To ja bede nastepna.Odchudzam sie od ok 2 tyg schudlam......nie wiem ile ale ciut bo widze po laszkach.Ale juz jestem szczesliwa bo myslalam ze nie wytrwam ani dnia a tu mamy ok 2 tyg.Ja nie pije herbaty czerwonej ale wiem ze jest dobra i nie biore zadnych wspomagaczy.Jem mniej,nie jem bialego pieczywa i wszystko chude,smazone na grillu domowym bez tluszczu.Jem duzo owocow,duzo warzyw,a i nie jem ziemniakow i makaronow!Pije mnostwo wody i co drugi dzien biegam(chociaz nie cierpie) i codziennie troche cwicze.Tak to wyglada w skrucie u mnie, a jak u was?A wiec zycze wszystkim tak silnej woli jak ja.Jak ja moge to i wam wszystkim sie uda,przeciez to wystarczy chciec....pozdrawiam i wspieram!;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elizabet28

Post #8 Ocena: 0

2009-04-22 10:00:45 (15 lat temu)

elizabet28

Posty: 38

Kobieta

Z nami od: 29-03-2009

Skąd: ?

Glowa do gory!To ja bede nastepna.Odchudzam sie od ok 2 tyg schudlam......nie wiem ile ale ciut bo widze po laszkach.Ale juz jestem szczesliwa bo myslalam ze nie wytrwam ani dnia a tu mamy ok 2 tyg.Ja nie pije herbaty czerwonej ale wiem ze jest dobra i nie biore zadnych wspomagaczy.Jem mniej,nie jem bialego pieczywa i wszystko chude,smazone na grillu domowym bez tluszczu.Jem duzo owocow,duzo warzyw,a i nie jem ziemniakow i makaronow!Pije mnostwo wody i co drugi dzien biegam(chociaz nie cierpie) i codziennie troche cwicze.Tak to wyglada w skrucie u mnie, a jak u was?A wiec zycze wszystkim tak silnej woli jak ja.Jak ja moge to i wam wszystkim sie uda,przeciez to wystarczy chciec....pozdrawiam i wspieram!;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anna69

Post #9 Ocena: 0

2009-04-22 10:06:19 (15 lat temu)

anna69

Posty: 6324

Kobieta

Z nami od: 06-08-2008

Skąd: W Yorkshire

ja od dawa pije pu-ehr i jakies 2 litry wody mineralnej dziennie..praktycznie nic innego - no chyba ze piwo, ale nie codzienie, bardzo je lubie - a wiem ze to bomba kaloryczna..

slodyczy nie jem...owoce jem - uwielbiam,ale czytalamz e powinnno sie je ograniczyc na kozysc warzyw..bo warzywa nie maja tyle cukru w sobie....

starm sie nie jest ogoelnie spazonego czy tlutego....ziemniakow tez za bardzo nie jem - nie przepadam za nimi...

boje sie ze nic nie schudne...boje sie znow jechac do pl..boje sie rekacji rodzicow...oni jak nikt inny potrafia mnie zdolowac najbardziej....

juz samam nie wiem co mam robic...

prace mam siedzaca..tzn 8h dziennie w biurze zero ruchu...i nudy....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

elizabet28

Post #10 Ocena: 0

2009-04-22 10:19:14 (15 lat temu)

elizabet28

Posty: 38

Kobieta

Z nami od: 29-03-2009

Skąd: ?

Jeszcze raz glowa do gory kobieto.Ja przytylam 10 kg w UK i w swich oczach wygladam jak potwor oczywiscie nie wyglada jak te angielskie miazdzyce (oczywiscie nie obrazam nikogo ,ale takie pojeci mi pomaga zebym sama sie taka nie stala).Ja nie pracuje ,siedze i gotuje obiadki mezowi co jest dla mnie najgorsze chociaz teraz gotuje dwa jeden dla niego i dziecka a drugi dla mnie.Wyobraz sobie siedzenie caly czas w domu ,chce isc do pracy ale teraz cienko z praca.Tak samo ci brakuje ruchu jak mi wiec wiesz od czego musisz zaczac a dalej musisz zmienic przyzwyczajenia.Oczywiscie mozesz pozwolic sobie raz na jakis czas na cos zakazanego ale w malych ilosciach i nie zaczesto...:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 53 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 51 | 52 | 53 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,