MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak efektywnie schudnac

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 46 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 44 | 45 | 46 ] - Skocz do strony

Str 2 z 46

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-01-04 20:47 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #2 Ocena: 0

2008-01-04 20:54 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

Cytat:

2008-01-04 20:11, gosian napisał(a):
A ja może sie zapytam co zrobić żeby sie nie obżerać.Silna wola nie pomaga.Jem bardzo dużo i bardzo czesto,a jak wróce ze spaceru to bym mogła zjeść -jak to sie mówi-konia z kopytami.i co z tym fantem mam zrobić????:-?

gosian mam przepis na tzw. ryzowa szame. jest bardzo dobra a zapycha jak nie wiem co:
ugotuj torebke ryzu, potem dodaj jogurt(najlepiej niskotluszczowy), rodzynki, kawaleczki bananow. calosc dobrze wymieszaj i gotowe!
jak masz sie napychac slodyczami lub jakims innym swinstwem to lepiej zjedz wlasnie szame:-]
na duzy apetyt mozesz pic duzo wody(tak ze 2litry- ale nie na raz:)))) powinno Cie zapchac
i wcinaj surowa marchewke lub ogorka(malo kalorii)
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-01-04 20:57 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2008-01-04 21:01 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2008-01-04 20:54, lady2912 napisał(a):
Cytat:

2008-01-04 20:11, gosian napisał(a):
A ja może sie zapytam co zrobić żeby sie nie obżerać.Silna wola nie pomaga.Jem bardzo dużo i bardzo czesto,a jak wróce ze spaceru to bym mogła zjeść -jak to sie mówi-konia z kopytami.i co z tym fantem mam zrobić????:-?

gosian mam przepis na tzw. ryzowa szame. jest bardzo dobra a zapycha jak nie wiem co:
ugotuj torebke ryzu, potem dodaj jogurt(najlepiej niskotluszczowy), rodzynki, kawaleczki bananow. calosc dobrze wymieszaj i gotowe!
jak masz sie napychac slodyczami lub jakims innym swinstwem to lepiej zjedz wlasnie szame:-]
na duzy apetyt mozesz pic duzo wody(tak ze 2litry- ale nie na raz:)))) powinno Cie zapchac
i wcinaj surowa marchewke lub ogorka(malo kalorii)


Dziekuje serdecznie jutro gotuję szame.Tylko co tam po jednej torebce Ugotuje z dwóch.Tak na dobry początek:-]
A co do picia wody,to pije i nawet na czczo i mi nie pomaga głód nadal mam.
pozdrawiam
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Pluszowa

Post #5 Ocena: 0

2008-01-04 21:04 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Cytat:

2008-01-04 20:57, darekbuilder napisał(a):
jesli ktos jest lasuchem i nie moze oprzec sie slodkosciom to polecam
przyjmowanie tabletek chromu.

Osobiście przetestowałam również dietę cukrową tzn. jemy tylko i wyłącznie czekoladę! :-] Schudłam wtedy więcej niż po innych dietach :-]:-] Trik polega na tym, że cukry podlegają rozkładowi już w jamie ustnej, więc szybciej czujemy sytość :-]

Moja rada - jedzcie co chcecie tylko nie mieszajcie cukrów i tłuszczy! Wtedy jedno zawsze odkłada się w postaci sadełka ;-)
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Pluszowa

Post #6 Ocena: 0

2008-01-04 21:09 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Cytat:

2008-01-04 21:01, gosian napisał(a):
A co do picia wody,to pije i nawet na czczo i mi nie pomaga głód nadal mam.

Woda na głód nie pomaga. Ciepła woda pozostaje w organiźmie dłużej niż zimna, ale zbytnio dużej różnicy nie ma. Polecam zagęszczone soki lub mleko (odtłuszczone).
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

anielka

Post #7 Ocena: 0

2008-01-04 21:15 (16 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Ja od przyjazdu tutaj przytylam 10kg.
Przed swietami przez tydz.(tak na probe)stosowalam sposobu WeightWatchers.Chcialam zobaczyc czy da sie to wytrzymac.Uwazam ze jest super a tu w UK bardzo latwa do zastosowania bo w sklepach jest masa produktow typowo przystosowanych dla tej diety.Glodna nie chodzilam a nawet czasami nie zjadalam wszystkiego co mialam.Moja znajoma od wrzesnia jest na tej diecie i wyglada super.Tak wiec od poniedzialku zaczynam.
Jak ktos jest zainteresowany taka dieta to moge podac szczegoly.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

marcheweczka

Post #8 Ocena: 0

2008-01-04 23:21 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

temacik był już,bo tez sie pytałam,ale wiem jedno zero angielskiego pieczywa i sylwetka sie zmienia na lepsze...nie mylic z kg,ale ja w ten sposob straciłam 2 rozmiary,ale teraz niestety po miesiacu w Polsce ponownie musze sie pozybyc 2 rozmiarkow......zero chlebka i bedzie o.k
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2008-01-04 23:41 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #10 Ocena: 0

2008-01-05 09:26 (16 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

Dieta WW polega na zjadaniu kazdego dnia odpowiedniej ilosci tzw.punktow.
Kazda potrawa ma ich okreslona liczbe.
Najlepiej wejsc na forum dietomaniacy i tam wszystko jest opisane.Jak obliczyc sobie pkt.Ile ma dany produkt itp.
Jest to polkie forum ale istnieje tez bardzo rozbudowana angielska strona WeightWatchers.
W UK jest masa produktow w sklepach z oznaczeniem WW i z iloscia pkt,ktore one posiadaja.Mozna dostac chleb,dania obiadowe,wedliny,ryby,dzemy,pasztety,ciastka,lody itp.Niestety nasze kolezanki z polski musza same wszystko przeliczac i gotowac.
Najwiekszy asortyment w Asda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 2 z 46 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 44 | 45 | 46 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,