MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jak efektywnie schudnac

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 46 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 44 | 45 | 46 ] - Skocz do strony

Postów: 455

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-01-04 15:53 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2008-01-04 16:01 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2008-01-04 16:06 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bajeczka

Post #4 Ocena: 0

2008-01-04 16:16 (16 lat temu)

bajeczka

Posty: 352

Kobieta

Z nami od: 24-10-2007

Skąd: londyn

witajcie dziewczyny!mi równiez sie przytyło, chciałabym schudnąć jakies 5-8kg to takie moje marzenie skromne:-D.ja co jakis czas stosuje diete tygodniową+ zupka kapusciana.Nie jest moze ona tak pyszna jak pomidorowa ale zjeść się da;-)przez ten tydzien chudne jakies 2-3kg.Po niej musze sie pilnowac aby nie było efektu jo-jo.Ograniczam pieczywo i napoje gazowane.Z chęcią bym pobiegała albo na jakies ćwiczenia sie zapisała ale samej to sie nie chce!!!może ktos zna jakąś inna dietke to ja z chęcią skorzystam bo mam zamiar od tej niedzieli diete rozpocząć.pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2008-01-04 16:22 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #6 Ocena: 0

2008-01-04 16:43 (16 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

a ja zalozylam sie z mezem, jak zchudne do 65 kg, to on przestanie palic ahhah i chyba w tym roku uda mi sie, bo jestem trzecia w kolejce hahah najpierw 01,01 zaproponowal mu to wspolnik, pozniej ja, a dzisiaj przyszlo pisemko od lekarza rodzinnego. hahha chyba nie ma wyboru:-]:-]:-]
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #7 Ocena: 0

2008-01-04 17:01 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Witam ja stosuje raz na dwa lata diete oczyszczajaca kopenhadzka. Dziala rewelacyjnie. Trwa 13 dni.Tu mozna poczytac.
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #8 Ocena: 0

2008-01-04 19:00 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

dieta kopenhadzka rzeczywiscie pomaga zrzucic kilogramy ale tylko wtedy jak sie na niej wytrzyma. podziwiam Cie Frelcia! ja wytrzymalam 2 dni i musialam zrezygnowac po tym jak zemdlalam w autobusie. nie polecam jej osobom, ktore maja problemy z zoladkiem(wrzody itp) poza tym moja kolezanka, ktora ja stosowala i wytrzymala do konca, schudla 5 kg a po miesiacu wazyla juz tyle samo co przed dieta:)
angielskie jedzenie jest bardzo zdradliwe: smazone, tluste, blee

z mojego doswiadczenia wynika ze jak chcecie schudnac to:
1 unikac smazonego- lepiej przyrzadzic w piekarniku, w folii(lepsze niz gotowane)
2 koniec z napojami gazowanymi!!!! soki tez sa bardzo kaloryczne, najlepsza jest niegazow.mineralna - przynajmniej 1,5-2 l. dziennie
3 banany sa dobre i tanie ale baardzo kaloryczne
4 papa ciasteczka, czekoladki i FAST FOODY!!!
5 jezeli juz zdarzy sie Wam jakis maly grzeszek w postaci czekoladki to bez paniki! NIE GLODZIC SIE! od tego nie przytyjecie! podkreslam slowo ZDARZY SIE tzn. nie czesciej niz 1 na 2, 3 tygodnie!
6 ruch, ruch i jeszcze raz ruch - to NAJLEPSZY sposob zeby schudnac! rower, bieganie, cwiczenia w domu, schody zamiast windy, dlugie spacery - tego nie unikniecie jesli chcecie zdrowo schudnac. wiem ze sie nie chce, ze nie ma czasu itp. ale nic nie ma za darmo!!
7 diety-cud za pomoca, ktorych macie schudnac szybko i duzo, prowadza najczesciej do efektu jo-jo
8 regularne, niewielkie, czeste posilki sa bardzo wazne. najlepiej 5 lub 6. duzo warzyw malo soli i cukru. nie podjadamy miedzy posilkami!!!nawet jablka lub sok sie licza!
9 nie jedz po 18, 19!!(to trudne jezeli ktos pracuje ale takie sa niestety zasady)
10 glodowki rozumiane jako drastyczne ograniczanie jedzenia sa najgorszym rozwiazaniem! owszem, istnieja glodowki oczyszczajace, ktore ponoc wspaniale wplywaja na organizm, ale sa one prowadzone TYLKO I WYLACZNIE POD KONTROLA LEKARZA!!!!!!!!1
To proste i powszechnie znane zasady, ktorych kobiety nie stosuja. niby wiedza co i jak ale....no wlasnie zawsze jest jakies ale
Absolutnie najlepiej byloby isc do prywatnego dietetyka, ktory ustalilby indywidualne menu dostosowane do wieku, potrzeb i preferencji (niektorzy sami przygotowuja posilki swoim klientkom-ale to platne ekstra. widzac rachunek ZA KONSULTACJE, sumienie by nam nie dawalo spokoju i trzeba by bylo stosowac SIE do zalecen)
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #9 Ocena: 0

2008-01-04 20:11 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

A ja może sie zapytam co zrobić żeby sie nie obżerać.Silna wola nie pomaga.Jem bardzo dużo i bardzo czesto,a jak wróce ze spaceru to bym mogła zjeść -jak to sie mówi-konia z kopytami.i co z tym fantem mam zrobić????:-?
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Pluszowa

Post #10 Ocena: 0

2008-01-04 20:42 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Raczej nie można efektywnie schudnąć. Komórki tłuszczowe nie znikają tylko się kurczą, więc jeśli ktoś miał problemy z nadwagą to do końca życia będzie musiał uważać co je. W utrzymaniu wagi pomaga przejście na wegetarianizm - trzeba pilnować jednak, aby dostarczać do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co jest częstym problemem u wegetarian. Skutki tej diety są dosyć trwałe, więc warte wysiłku. Zamiast wody mineralnej, która bardzo szybko wydalana jest z organizmu polecam zagęszczone soki, które eliminują uczucie głodu. Unikajcie jednak bananów - to chyba najbardziej tuczące owoce. Jabłka pomagają w procesie przemiany materii, warto je więc mieć zawsze pod ręką.

Życzę powodzenia oraz dużo silnej woli :-D
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 1 z 46 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 44 | 45 | 46 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,