MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Strasznie zaczely wypadać mi włosy?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2007-10-11 19:49 (10 lat temu)

gosian

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

witam..
3.5 miesiąca temu urodziłam dziecko i wszystko bylo ok.do zeszłego tygodnia.Strasznie zaczely wypadać mi włosy.
Może ktoś ma sprawdzone witaminy lub jakiś dobry szampon..Zaznacze że karmie piersią więc nie wszystko moge zażywać..
dziekuje
Wczoraj nie zmienisz. Jutra nie znasz. Najważniejszy jest dzień dzisiejszy😏

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chmielunka

Post #2 Ocena: 0

2007-10-11 19:53 (10 lat temu)

chmielunka

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

czesc gosia!!!
na wlosy wiem ze mozna zazywac selen ale nie wiem czy w czasie karmienia tez. Moze sprobuj tez podciac wlosy ja tak zrobilam i juz mniej wypadaja. dodatkowo jak myje wlosy to odzywke trzymam na wlosach przynajmniej 30 min sprobuj moze pomoze
pozdrawiam:-]

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWW

gosian

Post #3 Ocena: 0

2007-10-11 19:57 (10 lat temu)

gosian

Kobieta

dzieki Gośka,a powiedz jaką odżywke używasz?

wlosów mi troche szkoda podciąc,mam do ramion,więc nie są zadługie ale jak nic nie pomoze to kto wie.......

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 11-10-2007 20:05 ]

Do góry stronyOffline

marcheweczka

Post #4 Ocena: 0

2007-10-11 20:10 (10 lat temu)

marcheweczka

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Ja moge poecic skrzyp polny na wlosy,paznokcie i skore,dla mnie rewelacja.Miala to samo i pomoglo po tygodniu juz bylo lepiej.
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

gosian

Post #5 Ocena: 0

2007-10-11 20:13 (10 lat temu)

gosian

Kobieta

dzieki marcheweczka ale czy skrzyp polny dostane w Angli??do Polski lece dopiero w lutym,wiec to troche długo,

Do góry stronyOffline

chmielunka

Post #6 Ocena: 0

2007-10-11 20:20 (10 lat temu)

chmielunka

Kobieta

Z nami od: 03-08-2007

ja uzywam odzywki TRESemme do wlosow farbowanych ale ta firma ma wybor duzy i z witamina i z aloesem i jest bardzo dobra mozesz tez kupic szampon z tymi samymi skladnikami co odzywka. A ja mialam wlosy do polowy plecow i teraz mam do ramion jakos mi dziwnie z nimi ale odrazu bylo widac efekt nie musisz duzo scinac moze wystarczy troszke czy pocieniowac cokolwiek zrobisz zawsze wlosy odzyja:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWW

marcheweczka

Post #7 Ocena: 0

2007-10-11 20:27 (10 lat temu)

marcheweczka

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

A masz moze polski sklep blisko,w ktorym maja leki?,popros pania to przywioza i skrzyp z nastepna dostawa;-)
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

gosian

Post #8 Ocena: 0

2007-10-11 20:32 (10 lat temu)

gosian

Kobieta

marcheweczka jest jeden polski sklep ale nie maja leków,więc watpie zeby przywiezli ale dzieki za rade

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #9 Ocena: 0

2007-10-11 21:07 (10 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Ja przeszłam przez to 2 razy i oprócz Prenatalu (dla kobiet w ciąży i karmiących) nic nie brałam i same przestały wypadać.Troche sie napatrzałam na kłębki włosów i przeżedzone miejsca ze łzami w oczach:(To jest niestety naturalny proces po ciąży-stabilizacja hormonalna.Mi strasznie wypadały w lipcu i sierpniu,zaniedbałam się w prawidłowym odżywianiu i miałam dużo stresów.Od 1,5 miesiąca łykam kapsułki REVALID-polecane przez dermatologów no i po sobie wiem,że skuteczne.Narazie zmniejszyło sie wypadanie a na regeneracje pewnie troche poczekam-cierpliwie.Stosując wraz z szamponem dają lepszy efekt.Pytanie tylko czy w UK je dostaniesz?Jeśli nie to szkoda bo kuracja skuteczna.Pozdrawiam
Ps.jeśli nie pomoc w formie lekarstw to może wrzuć w google hasełko o wypadaniu włosów i może coś z domowych sposobów Ci pomoże a środki dostepne będa w UK.Jeszcze jedno,można kupować też takie rzeczy przez neta i może wyślą na wyspy.Nie wiem na ile pomogłam ale starałam się ponieważ znam ten ból.Nawet dzis rozmawiałam o tym z koleżanką i jakoś wogóle wszystkie moje znajome mają ten problem.Makabra.Powodzenia i satysfakcji wkrótce z pięknych włosów. :-)
Żegnam Was już czas... "Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami"...THE END

Do góry stronyOffline

Dodziunia

Post #10 Ocena: 0

2007-10-11 21:21 (10 lat temu)

Dodziunia

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

dziennie wypada zdrowemu czlowiekowi od 100 do 300 wlosow, po porodzie pewnie wiecej ale nie martw sie za jakies 2-3 miesiace zaczna ci odrastac ze zdwojona sila

Do góry stronyOffline

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 1 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,