MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Domowe i angielskie lekarstwa sprawdzone w leczeniu naszych dzieci i nas samych.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kagie

Post #1 Ocena: 0

2007-09-19 15:26 (17 lat temu)

kagie

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 05-07-2007

Skąd: Lancashire

Super temat Frelcia! Zarowno dla nowych mam jak i dla tych co sa nimi od wielu lat. Czesto zapominamy o sposobach i lekarstwach, ktore stosowaly nasze mamy i babcie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2007-09-19 22:40 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

a ja moje mile panie jak moją córcie pobierało lekkie przeziębienie to dawałam jej maliny. najpierw maliny zasypałam cukrem(albo miodem jak kto woli)wtedy puściły sok.i pod kołderke się rozgrzać.Na szczęście to pomagało i choroba przechodziła zanim się dobrze rozwinela.można jeszcze skropić maliny sokiem z cytryny.a zimą to miałam już gotowe zaprawione słoiki malin.

p.s.dobry temat.:-Pnapewno nie jedna mam bedzie do niego zaglądała

pozdrawiam
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Beatka35

Post #3 Ocena: 0

2007-09-25 14:44 (17 lat temu)

Beatka35

Posty: 80

Kobieta

Z nami od: 07-09-2007

Skąd: Wallasey

Witam! To moj pierwszy raz na forum, ale jestem wierna czytelniczka. Mam dwojke dzieci i mysle ze temat jest jak najbardziej na czasie.
Pozdrawiam:-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

blackpool

Post #4 Ocena: 0

2007-09-26 12:17 (17 lat temu)

blackpool

Posty: 25

Kobieta

Z nami od: 08-07-2007

Witam wszystkich!
Ja rowniez uwazam ze temat jest super! Bardzo czesto mlode mamy nie wiedza co zrobic z katarkiem czy kaszelkiem! A i czasami dzieki forum mozna sie uspokoic ze to nic co dzieje sie z naszym skarbkiem!
Ja tez mam problem! Moj synek 2 latka od paru dni ma katar zatykajacy nos!Podaje mu krople wody morskiej, na noc skraplam poduche olbasem a iwlaczylam juz krople otrivin! Jest troche lepiej ale i tak nie mozemy sie tego pozbyc! Moze ktos zna jeszcze jakies domowe sposoby na taki katarek?! Czekam na informacje! Z gory dziekuje i pozdrawiam! Marta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

frelcia

Post #5 Ocena: 0

2007-09-28 21:24 (17 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

Za kazdym razem jak kladziesz malego spac, to zrób inhalacje w pokoju tzn. nasacz pieluszke woda a nastepnie nakrop ja kroplami KARVOL, oczywiscie nadal uzywaj kropli do noska i mysle, ze po paru dniach powinien problem zniknac.

Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skibiki

Post #6 Ocena: 0

2007-09-29 21:51 (17 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

Oczywiscie TYXYLIX i CALPOL sprawdzilam,katar,kaszel i goraczka zniknely jak reka odjol.Polecam to tego WICK-a do nacierania pleckow.Ostatnio przechodzilismy w domu epidemie(wirusowa)Moji synowie(7 i 2latka)mieli straszna biegunke i wymiotowali.To bylo straszne a mlodszy syn ciezko to znosil ale moja sasiadka(Angielka)polecila mi lek w saszedkach na takie wlasnie dolegliwosci DIORALYTE RELIEF :-W (dziala na podobe polskiej smecty)Zadzialaly blyskawicznie i drugiego dnia nie bylo sladu po chorobie.Pozdrawiam:-D
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2007-09-29 21:59 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

skibiki

Post #8 Ocena: 0

2007-09-29 22:32 (17 lat temu)

skibiki

Posty: 432

Kobieta

Z nami od: 27-12-2006

Skąd: Liverpool

To prawda DIORALYTE w saszetkach zapobiega odwodnieniu organizmu i tak jak SMEKTA ochrania blone sluzowa przewodu pokarmowego.Stosuje sie go przy ostrej i przewleklej biegunce,zwlaszcza u dzieci.
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

leyla76

Post #9 Ocena: 0

2007-09-29 23:13 (17 lat temu)

leyla76

Posty: 93

Z nami od: 11-08-2007

Skąd: milton keynes

no wlasnie ja mam pokazny zapasik zarowno smecty jak i tych angielskich, tylko moje dzieci za zadne skarby nie chca tego pic. prosba i grozba nie pomagaja. ukrywanie w soku tez nie skutkuje, moze ktos ma sposob jak sklonic dziecko do wypicia tych proszkow?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Beatka35

Post #10 Ocena: 0

2007-10-09 22:18 (17 lat temu)

Beatka35

Posty: 80

Kobieta

Z nami od: 07-09-2007

Skąd: Wallasey

Mam problem z maja 8 letnia corka. Ostatnio, tzn. od jakis 3 tygodni, pojawily jej sie na dloniach , konkretnie na kostkach, swedzace miejsca. Szczegolnie swedzi ja po kapieli . Smarowalam wieczorem jej dlonie detreomycyna i rano wszystko bylo ok, tylko troszke byly szorstkie ale nie swedzialy.Natomiast wieczorem znowu to samo. Skonczyla mi sie juz masc i szczerze mowiac nie bardzo wiem co mam zrobic. Moze ktoras z Was miala podobne doswiadczenia i moze mi cos podpowiedziec. Pozdrawiam :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,