MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Leczenie jako efekt uboczny

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Gwontownik

Post #1 Ocena: 0

2021-04-04 17:28:39 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5108

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

Ciekawy materiał. Będziesz zaskoczony.

[ Ostatnio edytowany przez: Gwontownik 04-04-2021 17:37 ]

Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2021-04-04 18:58:07 (3 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem aktualnie na 23 dniu jej postu. Do końca postu zostało jeszcze 19 dni
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2021-04-04 20:23:39 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Ksiazke chetnie kupie, a co do samej diety, czy postu to jest po linii dzisiejszej filozofii/ nauki. Holistycznie, eco, bez cuktu, glutenu, mleka.

Ja tak poobnie mam od 13 roku zycia tylko wtedy sie to po porstu nazywalo wegetarianska dieta; )

Natomiast dobrze, ze ona rekomenduje te posty pod okiem dietetykow, (na apce itd). Bo taki gieroj jak ja, na diecie cale zycie a nie tylko 6 tygodni, to sie anemii nabawi.

Sprobowac nowe przepisy- chetnie. Co do osob zdorwych, nie wiadomo czy dadza rade bez motywacji jaka maja osoby chore. Nie kazdemu surowe smaki smakuja. Zwlaszcza zielenina (mniam, mniam, rzekla krowa krecac morda: D
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,