MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Medycyna przez telefon

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2021-02-14 12:56:23 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Praktycznie kazda firma prowadzaca prywatne szpitale i kliniki oferuje Private GP. Do tego rozne pojedyncze przychodnie oferuja takie uslugi.

Osobiscie nie korzystalam, ale to bylaby moja sciezka, zeby uniknac NHS. Nie chcialoby mi sie marnowac czasu na dobicie do lokalnego GP, wymuszenie wizyty nie za miesiac, itp. Wolalabym od razu zaplacic i miec wizyte jak najszybciej.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2021-02-14 13:07:19 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Nie wiem, na ile sie to zmienilo, ale jeszcze pare miesiecy temu wszelkie prywatne przychodnie odsylaly do NHS, unikaly kontaktu z pacjentem na tyle, na ile to mozliwe.
Gdyby to bylo cos powazniejszego, pewnie organizowalibysmy wyjazd po normalny dostep do labow i lekarzy, gdziebadania sa dostepne na zyczenie, a nie widzimisie gp.

Natomiast jestem pozytywnie zaskoczona tutejszym ogarnietym lekarzem i szybka obsluga w bardzo lokalnym walk in, gdzie normalnie nawet bym nie brala pod uwage (po wczesniejszym kontakcie z nimi).

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-02-14 13:13:39 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Dokładnie tak samo działała prywatna opieka w Polsce, od marca praktycznie nie istnieją
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2021-02-14 13:20:00 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Latem korzystalam i wszelkie prywatne gabinety byly dostepne, cos sie zmienilo?

Dlatego wspomnialam, ze w powazniejszym przypadku organizowalabym wycieczke, bo znajome laby czy lekarze, fizjo itp. w Pl pracuja w normalnym trybie.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2021-02-14 13:39:30 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

W innym temaie opisalam jak wygladala moja wizyta przez telefon/ email. Teraz mialam nastepna, normalnie u gp, moze dlatego, ze tym razem z lekarzem rozmawialam ne z pielegniarka, a moze dlatego ze nie przeszlo za pierwszym razem. Wizyta w tym samym dniu, zero kolejek, zero pacjentow. Badanie krwi tez wedle zycznia w ty samym dniu/ albo kiedy pasuje. Rowniez zero kolejek, zero czekania.
I od razu lekarz stwierdzil, ze nastepny krok bedzie skierowanie na testy alergologiczne/ alregiczne (jak to sie: D
Czyli cos sie zmienilo- zero kolejek, zero czekania i z puktu wysylaja na badania/ oferuja testy.

W Pl kiedys za kase takie testy robilam, i to najbatrdziej podstawowe, bo nie wiedzilaam w sumie w ktorej kaplicy szukac.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 14-02-2021 13:40 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,