MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Medycyna przez telefon

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-12-13 16:04:10 (3 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy x ma doppler dostepny, by go na chwilke "pozyczyc"? Pasowalo by...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #2 Ocena: 0

2020-12-13 16:10:25 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@Panna...kolor widział ortopeda w październiku. Byłem w szpitalu...
szczerze mówiąc to sądziłem, że jest źle / z tą walką o spotkania w klinice ortopedycznej NHS / a Ty piszesz, że nie znasz nikogo kto dostałby się na publiczną ortopedię od marca.

Ten kolor mi tak bardzo nie przeszkadza - zdjęć nie wstawiam ze zrozumiałych względów - po prostu, aby nie stracić czucia. Odczuć w stopach. Żal byłoby, bo jeszcze w samochodzie mogę sobie wycieczkę zrobić - nie powinienem, ale *CRAZY*

Zostać już na wózku tylko ... *WASSUP*

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 13-12-2020 16:14 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2020-12-13 16:24:38 (3 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Zgadza sie, ortopedia pokasowana. Mojemu skasowano termin operacji poczatkiem roku - lub raczej odlozono do czasu blizej nieznanego. A kolejki tylko rosna. Dlatego wlasnie marzy mi sie ubezpieczenie prywatne dla nas obojga bo powiedzieli mi ze po paru latach wplat jest mozliwosc wlaczenia schorzen uprzednio istniejacych... Na razie dalismy sobie jednak z tym spokoj, moze przez brak pewnosci co do tych schorzen uprzednich.

To ze ortopeda widzial to nie wystarczy, trzeba sie uprzec przy badaniach krwi przy krwiakach. Na wszelki wypadek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #4 Ocena: 0

2020-12-13 16:32:26 (3 lata temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

@Panna rozumiem, dziękuję. Będę rozmawiał z GP, choć raczej bezskutecznie pewnie.
Nie mam siły ponownie skarżyć się do PALS. Zmęczenie materiału. Może w tym rzecz, aby pacjenci odpuszczali. Najlepiej niech najbardziej problemowi wymrą i system się zregeneruje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #5 Ocena: 0

2020-12-13 18:06:11 (3 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-12-13 15:45:44, tesstickle napisał(a):
Teleporada - mojej Mamy, dostała recepte (czyli numerek)
Poszła do apteki a pani z okienka pyta - czy to napewno dla pani???
Jest napisane żeby nie stosować dla pacjentów 70+ już z samego PESELu widać że pani starsza.

Bo to nie był stały lekarz mojej Mamy tylko jakiś z łapanki. Nawet w dokumentacje nie zaglądał.
I tak dobrze że nie przepisał któregoś ze specyfików na który jest uczulona.


Slaba komputeryzacja w Polsce? Pewne dane powinny od razu pokazac sie w komputerze, tutaj alergie sa na pierwszej stronie chyba w Emis, ale nie sadze ze w Polsce w ogole jest polaczony system komputerowy systemu zdrowotnego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2020-12-13 18:55:44 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jakis czas temu opisywalam zabawna sytuacje z infekcja palca i diagnoza online na bazie zdjecia, z idiotycznym rozwiazaniem.
Obecnie to w lzejszych przypadkach pozostaje sie douczac medycznie na wlasne potrzeby, miec domowa apteczke, a w powazniejszych zapakowac sie i skorzystac np. z prywatnej uslugi w Pl.
Nikt o nas nie zadba, tak jak my sami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2021-02-13 23:08:01 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Maly update.
Walk in, sobota wieczor, kulawizna po butach obowiazkowych w pracy i dlugich spacerach w nich.
Lekarz przyjal bez testow, bez cudowania z wymogami, wypisal zalecenia i notke do pracy.
Wprawdzie nie wyleczy, bo to ogarniamy we wlasnym zakresie, ale papier wymagany udalo sie od reki uzyskac.

Generalnie pustki, jeden klient przed nami i my do zamkniecia przychodni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #8 Ocena: 0

2021-02-14 11:34:53 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

W Polsce jest o tle dobrze, że za 100-300zł można pójść do specjalisty i to często takiego który np. jest ordynatorem w szpitalu.
W UK obawiam się, że gdyby taki system funkcjonował to opłaty byłby wielokrotnie wyższe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2021-02-14 12:35:40 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Oczywiscie, ze mozesz isc do specjalisty i zaplacic. Tylko do wiekszosci potrzebujesz skierowanie od GP. Mozna to ominac placac za wizyte u prywatnego GP (90 funtow).

Mozesz tez zrobic rozne badania prywatnie, ktore nie wymagaja skierowania.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daavid

Post #10 Ocena: 0

2021-02-14 12:43:15 (3 lata temu)

daavid

Posty: 5711

Mężczyzna

Z nami od: 12-03-2007

Skąd: Birmingham

Szczerze to ja do tej pory nie słyszałem o prywatnym GP. Tyle, że do tej pory nie za wiele mi dolegało.

Parę razy mi w Walk in centre diagnozowano anginę. Dwa lub trzy razy miałem na tyle duże wątpliwości, że nie wziąłem przepisanych mi antybiotyków a po trzech dniach nie było śladów choroby. Aż strach pomyśleć co by mi diagnozowano przez telefon ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,