MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie/Porada na temat Ciązy i wirusa HPV

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ryba1990

Post #1 Ocena: 0

2018-08-15 19:06:53 (6 lat temu)

ryba1990

Posty: 83

Mężczyzna

Z nami od: 06-11-2013

Skąd: Leicester

Witam serdecznie, mam takie pytanie,a zarazem prośbe o porade jeśli ktoś był w podobnej sytuacji.

Moja żona jest obecnie w 7 miesiącu ciązy ( pierwsze dziecko), będąc w Kwietniu na urlopie w PL , zrobiła sobie cytologie ,która nie wyszła dobrze , aczkolwiek dopiero niedawno (jakiś miesiąc temu) dowiedzieliśmy się o tych wynikach i po konsultacji z doktorem w PL postanowiła polecieć do Polski i tam ponowić badania. Okazało się ,że ma virus HPV lecz nie wiadomo w jakim stadium rozwoju , czy jest to coś groźnego czy do wyleczenia po urodzeniu dziecka , natomiast w Poniedziałek zrobiono jej badania na tego virusa i niestety na wyniki trzeba poczekać około 3 tyg. Wstępny plan był taki ,aby tutaj rodzić w UK , gdzie jesteśmy i żyjemy na codzień , ale teraz troche sprawy się nie co skomplikowały i żona boi się troche powrotu tutaj , tym bardziej że Ci lekarze tutaj tak jakby lekceważą troche problem . Może z miesiąc temu byliśmy na kilka dni w Polsce i przy okazji zrobiła sobie badania krwi i moczu , które wyszły fatalnie i z dużą ilością bakterii ... natomiast po pokazaniu tutaj lekarzą tych wyników , usłyszeliśmy że "tak ma być bo jest w ciąży" co nie wróży zbyt dobrze ....

Dlatego zastanawiamy się czy lepiej dla niej i dla dziecka będzie ,że zostaną w Polsce i tam urodzą i będą mieć opiekę Polskich lekarzy oraz swojej rodziny, a ja niestety dojade tylko na narodziny + 2 tyg tacierzyńskiego , czy też wrócić tutaj z tymi wynikami i tutaj próbować rozmawiać z lekarzami i zobaczyć co oni oferują.

Ktoś miał podobny przypadek bądź był leczony tutaj na tego virsa ? może opisać swoje doświadczenia jak to wygląda ? A może powinienem gdzieś iść i dopytać ? tylko gdzie ?

pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,