MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odszkodowanie za źle złożoną rękę - prosze o pomoc

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Magxx96

Post #1 Ocena: 0

2018-04-03 14:03:23 (6 lat temu)

Magxx96

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 02-02-2018

Skąd: Londyn

Dzwoniłam do szpitala powiedzieli mi że nie wysłałam im potwierdzenia adresu ID i potwierdzenia tego że pracuje ale nikt nie mówił mi że mam to zrobic ani nie dostałam żadnego listu. Kazali mi to wysłać więc tak zrobiłam ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Czy jest szansa że odwołaja ten rachunek?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Magxx96

Post #2 Ocena: 0

2018-04-03 14:12:26 (6 lat temu)

Magxx96

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 02-02-2018

Skąd: Londyn

Dzwoniłam do szpitala powiedzieli ze nie wysłałam im potwierdzenia adresu ID i tego że pracuje ale nikt mnie nie uprzedził że muszę to zrobić ani nie dostałam żadnego listu. Wysłałam im już 2 maile z tym co chcieli w czwartek ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi pewnie ze względu na święta. Jak myślicie anuluja ten rachunek?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirekkoszyz

Post #3 Ocena: 0

2018-04-03 14:32:08 (6 lat temu)

mirekkoszyz

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-04-2018

Skąd: Bristol

Cytat:

2018-04-03 13:21:06, karjo1 napisał(a):
Trudna sprawa, zwlaszcza jesli nie masz dokumentacji, potwierdzonego bledu lekarskiego.
Powyzej w linku sa namiary, gdzie mozna zasiegnac informacji poza prawnikami.


Mam dokumentacje medyczna z Polski. Tylko ze oni to traktuja troche po macoszemu... Ale na logike, skoro wymagane bylo lamanie reki po raz drugi no to chyba to swiadczy o tym ze zlozyli zle za pierwszym razem. Dobrze rozumuje ?

Czy moze mam uzyskac dokument / pismo / list od lekarza, ktory napisze ze nastapilo zaniedbanie medyczne i sie pod tym podpisze ?

[ Ostatnio edytowany przez: mirekkoszyz 03-04-2018 14:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-04-03 14:43:15 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Koszty sprawy to rowniez potencjalne koszty sprawdzania lekarza w Polsce i jego kompetencji, koszty sprowadzania swiadka z Polski na sprawe sadowa, koszty dodatkowych ekspertow. To nie jesttak ze jeden powie ze zle zrobione i juzdrugi jest winny. Do tego jeszcze sprawa uszczerbku etc etc. To ze jestes Polakiem nie zacheci ani zniecheci, bo firmy te robia to zeby zarobic.
Kontaktowales sie ze szpitalem, zlozyles skarge do odpowiedniego organu w UK odpowiedzialnego za opieke nad pacjentem?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirekkoszyz

Post #5 Ocena: 0

2018-04-03 14:58:25 (6 lat temu)

mirekkoszyz

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-04-2018

Skąd: Bristol

Cytat:

2018-04-03 14:43:15, Adacymru napisał(a):
Kontaktowales sie ze szpitalem, zlozyles skarge do odpowiedniego organu w UK odpowiedzialnego za opieke nad pacjentem?


Nie kontaktowalem sie ze spitalem. Jesli powinienem to co musze im powiedziec ? Jaki to jest odpowiedni organ w UK ?

Wczesniej pracowalem w Autrii i nie bylo takich problemow. Mialem zlamana noge to mnie poskladali. Chorowalem to wyleczyli. Jak czytam podobne watki na tym forum to wychodzi na to ze nie ja jeden mam tutaj takie problemy :D

Prosze o wyrozumialosc i poinstruowanie co nalezy zrobic w takiej sytuacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Cezar99

Post #6 Ocena: 0

2018-04-03 19:46:25 (6 lat temu)

Cezar99

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-09-2013

Skąd: out and about

Dla mnie sprawa potencjalnie prosta i do tego nie ma nic lekarz z Polski
Na końcu zabiegu jest wykonywane zdjęcie Rtg I na pewno jest w dokumentacji Wystarczy ze ktoś je obejrzy i powie czy jest OK czy nie
Znajomy kierowca z firmy miał podobny przypadek
Today is the oldest you have ever been and the youngest you will ever be so enjoy the day as best as you can

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirekkoszyz

Post #7 Ocena: 0

2018-04-04 10:28:40 (6 lat temu)

mirekkoszyz

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-04-2018

Skąd: Bristol

Z mojego punktu widzenia tez jest wszystko latwe i proste. No przeciez to tylko zlamanie wiec moim zdaniem wystarczy zdjecie rentgena.

Niestety prawnicy nie zabardzo chca sie podjac tej sprawy. I to juz ktorys z kolei...

Ciekawe czy moge cos zrobic w tej sytuacji.
Jak by nie patrzec to zaniedbanie medyczne nastapilo jak to mowila jedna Pani prawnik, jednak kwestia udowodnienia tego oraz to czy prawnikowi sie to oplaca. W tym wypadku chyba bardziej chodzi o to drugie. Ehhh.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2018-04-04 10:32:09 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Do przemyslenia opcja PALS, potem prawnik?
https://www.beenletdown.co.uk/medical-negligence/nhs-complaints-negligence/complaint-litigation/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mirekkoszyz

Post #9 Ocena: 0

2018-04-04 10:53:10 (6 lat temu)

mirekkoszyz

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-04-2018

Skąd: Bristol

Z tego co zdarzylem sie zaznajomic z tematem to lepiej od razu do prawnika. Bo od razu z prawnikiem inaczej beda rozmawiac niz ze mna. A jak samemu bede do nich pisac to mnie beda zbywac.

Zreszta co mialbym napisac do nich ? Ze zle mi poskladali reke i chce £10 000 odszkodowania bo jak nie to zakladam sprawe w sadzie ? Moze to i jest sposob ale raczej nie wierze w jego powodzenie bo za dlugo tu mieszkam zeby wierzyc ze ktos od tak takiemu Polaczkowi emigrantowi jak ja za darmo da pieniazki. Tutaj nawet o swoje trzeba zawalczyc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2018-04-04 11:02:39 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ciężka sprawa. Znam przypadek, gdzie podczas operacji lekarze usunęli woreczek żółciowy. Jeden lekarz stwierdził, że musieli usunąć bo 7 kamieni było, drugi, że było zapalenie. Na wypisie i podczas wizyt kontrolnych kolejny lekarz stwierdził, że woreczek był ok i nie wie dlaczego usunęli. Sprawa u prawnika. .i nic. ..żadnego odszkodowania, sprawa nie do wygrania. .podejrzewam, że z twoją ręką będzie tak samo, ale próbuj może się uda. Powodzenia
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,