MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski dentysta pilnie potrzebny

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AlmostFamous

Post #1 Ocena: 0

2018-03-04 19:27:54 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-04 19:12:42, tomalo1236 napisał(a):
AlmostFamous
otoż nie musisz mnie pouczać gdyż nie znasz całej historii tego zęba otóż przed wyjazdem do Anglii profilaktycznie poszedłem do dentysty w Polsce .
Pani dentystka zarządziła lekką poprawke na tym właśnie zębie ktory mnie wczesniej nie bolał , po całej pracy i powrocie do domu przez 2 dni mialem ból ktory pomyślałem że jest po prostu podrażnionym nerwem i przejdzie , tak też pojechalem do anglii na farme pracowac 7 dni po 12 także nie miałem czasu na wizyte u dentysty w tamtym okresie zaczął mi coraz bardziej dokuczać mogłem wrócić dopiero w święta wróciłem pierwsze co to dentysta pierwszy który powiedział że nic z nim nie zrobi bo za krotko będę w Pl ale oczywiście ponad 100 zł skasował za samą wizytę ... poszedłem szybko do drugiego bo mialem okolo 2 dni powiedzial ze na jakies pol roku założy mi lekarstwo tak abym mial czas zdecydować o urlopie i wrocic na leczenie kanałowe ewentualnie wyrwanie , stwierdzilem ze skoro mam pol roku to spokojnie dam rade niesstety teraz sie w niego urazilem i nie daje rady z bolu ale ktos taki jak ty zamiast służyć radą najpierw musi cie dobić i pokazać ze to moja wina jakbym sam tego nie wiedzial


Wszystko co napisałem było na podstawie Twojego posta.

Żeby Cię już nie dobijać za mocno, uważam, ze nie ma takiego lekarstwa, które da Ci spokój na pół roku. Zatrucie zęba to tak jak pisałem 2-3 tygodnie i lecznie. Później ząb jest martwy i zaczyna się psuć i zaczyna bolec. Wówczas jest do wyrwania.

I tam jak nie doczytałeś była rada co moim zdaniem powinieneś zrobić i jakie to są koszta. Oczywiście minimalne. Bo co tam się dzieje to wykaże dopiero zdjęcie i ocena stomatologa.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomalo1236

Post #2 Ocena: 0

2018-03-04 19:40:20 (6 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

to nie było zatruwanie zęba przed wyjazdem dentystka założyła mi normalny opatrunek z którego po czasie zaczęła wypływać krew , i zaczął się ból po powrocie do Pl i udaniu się do już innego dentysty ten stwierdził że zatka to miejsce z którego wypływa krew jakimś lekarstwem które trzeba będzie zdjąć w ciągu pół roku ostatnimi czasy ten ząb znów zaczął krwawić lecz nie z tego miejsca nawet nie moge określić z którego no i teraz przestał lecz zamiast bezbolesnego krwawienia pojawił się potworny ból

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #3 Ocena: 0

2018-03-04 19:57:57 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Z Twojego pierwszego postu na mój gust wynikało, ze jest to zatrucie zęba. Zreszta objawy by to potwierdzały.

Ale tak naprawdę nie jest ważne.

Ważne jest to żebyś sobie ulżył. Zapewne wyrwanie jest jedyna opcja.

Zatem tak jak pisałem. Nie szukaj Polskiego dentysty tylko najbliższego. Jak boisz sie o angielski poproś jakiegoś znajomego żeby z Tobą poszedł.

Koszta w takiej sytuacji Ci opisałem.

Można jeszcze na Emergency zadzwonić jak ktoś juz tu pisał.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2018-03-04 20:02:02 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Napisałeś, że ząb ściemniał, więc to jest równe z martwicą. Jak wyżej, stan obecny tylko przez prześwietlenie x ray, może ocenić dentysta, możesz oczywiście udać się na A&E i pozbawić kogoś życia kto naprawdę tego będzie potrzebował, na dzień dzisiejszy to tyle.
Jutro od rana proponuję jednak kontakt z lokalną przychodnią Urgent Dental Care, albo a prywatnym polskim dentystą w okolicy - oni nie są anonimowi - ogłoszenia ogólnie dostępne na Web.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomalo1236

Post #5 Ocena: 0

2018-03-04 20:07:41 (6 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

właśnie problemem jest u mnie język dlatego preferuje Polskiego dentystę co do pójścia ze ze znajomym to ta opcja jutro odpada bo na jutro nie mam żadnej takiej osoby jedynie wtorek albo reszta tygodnia ale bol nie pozwala mi czekac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-04 20:11:56 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No przeciez na poprzedniej stronie jest namiar do polskich stomatologow w Norwich (chyba, ze to nie to miasto?).

Mel, jest osobny Emergency dla zebowcow ;).
W wiekszych miastach jest to szpital dentystyczny, w Norwich mozna sie upewnic telefonicznie, gdzie szukac wsparcia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #7 Ocena: 0

2018-03-04 21:34:43 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Aaa, no u nas jest ta przychodnia czynna dodatkowo i w weekendy, myślę że na migi dobrze by się dogadali 😎
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2018-03-04 22:30:06 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-03-04 21:34:43, Melanija napisał(a):
Aaa, no u nas jest ta przychodnia czynna dodatkowo i w weekendy, myślę że na migi dobrze by się dogadali 😎


To nie jest ból w środku człowieka. Wejdzie, otworzy japę i już tam beda wiedzieli co zrobić. *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,