MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Polski dentysta pilnie potrzebny

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomalo1236

Post #1 Ocena: 0

2018-03-04 17:28:17 (6 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

Witam pilnie potrzebuje konsultacji z Polskim dentystą w celu usunięcia zęba do usunięcia szóstka zna ktoś Polskiego dentystę w Norwich ewentualnie londynie okolice e17 ? do którego zadzwonie jutro i jutro będę miał wizyte chciałbym sie zmieścić w 100 funtach myślicie że dam rade ? drugie pytanie czy mając afte na migdale moge mieć usuwanego zęba ? prosze o szybka odpowiedz ponieważ nie moge juz zniesc bolu ani spac ani cokolwiek zrobic lód leki maść znieczulająca nic nie daje ulgi dluzszej niz 5 minut doslownie pół zęba zmieniło kolor na ciemny gdy byłem w swieta u dentysty powiedział że nadaje sie do kanałowego leczenia ewentualnie usunięcia zalozyl jakies lekarstwo ktore mialo pomoc na chwile i pomoglo na 3 miesiace potem sie urazilem gryząc chleb no i koniec zabawy jak zaczal bolec tak boli do teraz nie mam juz na niego sily chce sie go jak najszybciej pozbyc prosze o pomoc dodam ze nie jestem nigdzie u zadnego lekarza zarejestrowany

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2018-03-04 17:44:23 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12799

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Czy zdajesz sobie sprawę że stworzyłeś zagrożenie życia u czytajacych? Nie używając przecinkow powodujesz niedotlenienie... ;-)

Mogę Ci tylko współczuć, u nas gabinety dentystyczne są otwarte 24/7. Jak Cię jeszcze poboli to zapłacisz £200 i więcej. U nas rozkładają na raty.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

tomalo1236

Post #3 Ocena: 0

2018-03-04 17:49:49 (6 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

u nas czyli gdzie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #4 Ocena: 0

2018-03-04 18:02:27 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Nie jestem pewna ale w polskiej klinice w Londynie jest stomatolog..poszukaj w necie adres i numer tel
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

AlmostFamous

Post #5 Ocena: 0

2018-03-04 18:05:00 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

A czemu akurat to musi być Polski dentysta? Jak sadze każdy stomatolog Ci go usunie. Narodowość nie ma tu znaczenia.

Bolacy ząb jest Twoja wina. Gdyż jak sam napisałeś miał być leczony a Ty to zaniedbałeś. Po zatruciu powinieneś być z powrotem u stomatologa po 2-3 tygodniach. Zreszta napewno Cię o tym informował.

Poszukaj w necie gdzieś koło siebie stomatologa. Prywatnie. Usunięcie pewnie zależy od miejsca. Ale od £80 do £140. Plus zdjęcie około £20. Jeśli wyjdzie. Jak nie to za drugie tez trzeba zapłacić.
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-04 18:09:10 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Polski dentysta:
https://www.dentalcaregroup.org/norwich-reepham-road/
https://www.dentalcaregroup.org/norwich-st-cuthberts/
Dentysta informowal, ze zaklada tymczasowy lek i o zeba wypadaloby zadbac w najblizszym czasie, a nie po miesiacach.
Teraz to myslalabym o szpitalu dentystycznym, zamiast poszukiwan polskiego stomatologa.
W przypadku trzonowych moze byc konieczne dlutowanie, bardziej skomplikowany chirurgicznie zabieg.
cyt.'If you have dental pain and need advice or treatment during the evening, at a weekend or a public holiday contact NHS 111 for information by dialling 111. You will be able to get advice on pain relief or an appointment will be made for you to see an emergency dental practitioner within 24 hours.'

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2018-03-04 18:10:43 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12799

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-03-04 17:49:49, tomalo1236 napisał(a):
u nas czyli gdzie


Miejsce rezydencji w avatarze.*YAHOO*

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-03-04 18:32:17 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas przychodnia na emergency dziś czynna do 8pm. - ale niestety nie dojedziesz. Nie wierzę, że w takiej dziurze jak ja mieszkam jest przychodnia czynna w soboty i niedziele na właśnie takie przypadki a w okolicy Londynu nie ma. Nie musisz być zarejestrowany w przychodni NHS żeby korzystać z emergency na NHS, wystarczy że masz NIN - koszt wyrwania na emergency to 20 funtów. Wyrwanie zęba prywatnie to około 100 funtów.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomalo1236

Post #9 Ocena: 0

2018-03-04 19:12:42 (6 lat temu)

tomalo1236

Posty: 24

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2017

Skąd: Norwich

AlmostFamous
otoż nie musisz mnie pouczać gdyż nie znasz całej historii tego zęba otóż przed wyjazdem do Anglii profilaktycznie poszedłem do dentysty w Polsce .
Pani dentystka zarządziła lekką poprawke na tym właśnie zębie ktory mnie wczesniej nie bolał , po całej pracy i powrocie do domu przez 2 dni mialem ból ktory pomyślałem że jest po prostu podrażnionym nerwem i przejdzie , tak też pojechalem do anglii na farme pracowac 7 dni po 12 także nie miałem czasu na wizyte u dentysty w tamtym okresie zaczął mi coraz bardziej dokuczać mogłem wrócić dopiero w święta wróciłem pierwsze co to dentysta pierwszy który powiedział że nic z nim nie zrobi bo za krotko będę w Pl ale oczywiście ponad 100 zł skasował za samą wizytę ... poszedłem szybko do drugiego bo mialem okolo 2 dni powiedzial ze na jakies pol roku założy mi lekarstwo tak abym mial czas zdecydować o urlopie i wrocic na leczenie kanałowe ewentualnie wyrwanie , stwierdzilem ze skoro mam pol roku to spokojnie dam rade niesstety teraz sie w niego urazilem i nie daje rady z bolu ale ktos taki jak ty zamiast służyć radą najpierw musi cie dobić i pokazać ze to moja wina jakbym sam tego nie wiedzial

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #10 Ocena: 0

2018-03-04 19:15:02 (6 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2018-03-04 18:32:17, Melanija napisał(a):
Nie wierzę, że w takiej dziurze jak ja mieszkam jest przychodnia czynna w soboty i niedziele na właśnie takie przypadki a w okolicy Londynu nie ma.


Coś mi się wydaje, że to nie w przychodni czy NHS problem tylko w znajomości języka. Dlatego musi być polski dentysta.
A bardzo możliwe, że pod zębem utworzyła się ropa. Może trzeba będzie najpierw antybiotyk, żeby zniknęła i dopiero potem usuwanie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,