MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wrzodziejace zapalenie jelita grubego nawrot cz 2

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 10 z 11

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Tadijus1

Post #1 Ocena: 0

2018-03-26 08:17:54 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Nie rozumiecie mnie.
Dzis dostalem wyplate nie cale £400.
Ciekawe jak bym miał za to wyzyc w UK. Może mi ktoś odpowie jak tacy wszyscy madrzy jesteście ?
Czuje się jak by ktoś dal mi w morde.
Pracowalem, placilem podatki a jak chciałem się leczyc to mnie mieli gdzies i przepisywali paracetamol, a potem odeslali z kwitkiem ze szpitala. Powiedzieli ze mogę sobie kolonoskopie robic w Polsce …
Nawet prawnicy nic nie mogą poradzić na to, bo mowia ze trudno udowodnić.
Ciekawe co ja mam teraz zrobić.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-03-26 10:04:30 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak masz zyc? Cieszyc sie, ze zyjesz. Mozesz wyrzucac sobie, ze nie zmieniles lekarza, nie poszedles prywatnie w UK, itp. Nie Ty jeden masz problem z systemem i NHSem.

Jakbys zyl w UK w czasie leczenia? Moglbys zlozyc wniosek o rozne zasilki, housing benefit, council tax benefit, itp. Mogles tez wykupic income protection jesli nie miales odpowiedzialnosc. Problem polega na tym, ze trzeba pomyslec o tym jak jest sie zdrowym, bo jak bedziesz chory, to jest za pozno.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #3 Ocena: 0

2018-03-26 13:18:02 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Taaaa. Widzialem jak mnie traktowali jak chcialem skladac wniosek o benefity...

Jak bym mial income protection insurence to tez by pewnie kombinowali jak nie wyplacic.

Latwo kazdemu mowic. *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2018-03-26 13:38:58 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

No to jak wszystko wiesz lepiej i masz takie klarowne i stanowczo wyrobione zdanie na każdy temat- z pewnością poradzisz sobie sam.
Sam się znalazłeś w tej niezwykle komfortowej sytuacji - już widać masz kilka równie światłych pomysłów jak się z niej wyplatac- my najzwyczajniej nie rozumiemy złożoności problemu więc pozostaje wsłuchiwanie się w swój niezawodny instynkt.
Powiedz im że się świetnie czujesz( żeby cię nie wylali) a następnie oznajmij że mimo to musisz pozostać na zwolnieniu jeszcze kilka miesięcy.
Na pewno zrozumieją złożoność sytuacji.

P.S. A i nie zaklinaj rzeczywistości- ja pamiętam poprzedni wątek i fakt że to ty lekarzom w UK oznajmiłeś że masz umówioną kolonoskopię w Polsce.

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 26-03-2018 13:41 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #5 Ocena: 0

2018-03-26 14:50:55 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Cytat:

2018-03-26 13:38:58, lulilu1 napisał(a):
P.S. A i nie zaklinaj rzeczywistości- ja pamiętam poprzedni wątek i fakt że to ty lekarzom w UK oznajmiłeś że masz umówioną kolonoskopię w Polsce.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>lulilu1</i> 26-03-2018 13:41 ]






Stwierdzilem fakt ze lekarze w PL mowili ze wymagam zrobienia koloskopii. Nie mowilem ze mam mieć ustalona a to jest roznica.
Dla tych co twierdza ze zle zrobiłem „rozdając koperty” w PL i lecząc się prywatnie w PL polecam zobaczyć na przykładowe terminy na NFZ w PL w miescie Krakow : )

https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/gastrolog/krakow/

Przykladowy czas oczekiwania 473 dni na przyjecie do poradni gastrologicznej. W takiej przychodni powinienem się teraz leczyc po wypisie ze szpitala, jednak no chyba może być problem skonsultować się z gastrologiem. Dzis dzwoniłem do jednej z przychodni to powiedzieli mi ze termin 19 czerwiec 2019 jest dostępny i czy się decyduje.

Przezyl bym te upokorzenia jak bym wiedział ze dostane odszkodowanie z UK za zaniedbania medyczne. Wracac już tam do pracy nawet nie zamierzam. Zmienie sobie kraj emigracji na Niemcy.
Jeśli jednak nie uda mi się uzyskac odszkodowania na drodze prawnej to już wiem jak sam wymierzę sprawiedliwość. Potrzebuje tylko informacji.
Na jaka maksymalna kwote można dostać kredyt przez Lloyds przez internet ? I na jaka maksymalna kwote można wziasc kredyt żeby potem nie oplacalo im się mnie scigac w PL ? Gdzies na forum MW wyczytałem ze byli tacy, którym się nawet £25k udało.
Myslicie ze przejdzie z £10,000 ?
Jak by nie patrzeć należy mi się jakies odszkodowanie za to wszystko.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 26-03-2018 14:52 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gosian

Post #6 Ocena: 0

2018-03-26 15:07:02 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

:-]*ROFL*
Nie ma to jak wejsc na MW popoludniu i poprawic sobie humor.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2018-03-26 15:15:42 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tak, to bedzie niewatpliwa zemstwa na NHS. Wziac kredyt w banku Lloyds, ktory wiele nie ma wspolnego z NHS i spalic za soba mosty w UK. Wziecie kredytu bez planu splaty, to zwyczajna kradziez i fraud.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #8 Ocena: 0

2018-03-26 15:16:52 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Powaznie pytam.
Jaka jest kwota za ktora nie oplaca sie bankowi scigac dluznika ?
Zamierzam wziasc kredyt i go nie splacac jako zadośćuczynienie za poniesione szkody.


Tak dla jasności. Mój pracodawca, zadzwonil do mnie i generalnie chcą mnie zwalniac.
Robia sobie assesment kiedy będę zdolny do powrotu do pracy, i jak nie będę wstanie wrocic do pracy jak to okreslil „very soon” to będą musieli się zastanowić nad tym żeby mnie wywalić bo oni teraz musza sobie kogos innego zatrudniać na moje miejsce.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Mieszko

Post #9 Ocena: 0

2018-03-26 15:25:11 (6 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2018-03-26 14:50:55, Tadijus1 napisał(a):



Dla tych co twierdza ze zle zrobiłem „rozdając koperty” w PL i lecząc się prywatnie w PL polecam zobaczyć na przykładowe terminy na NFZ w PL w miescie Krakow : )

https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/gastrolog/krakow/


[ Ostatnio edytowany przez: <i>Tadijus1</i> 26-03-2018 14:52 ]




Ja dalej nie rozumiem jak ty chciałeś sie leczyć na NFZ jeśli nie masz w Polsce opłacanch składek?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2018-03-26 15:25:42 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak ktos Ci w przyszlosci ukradnie samochod czy pieniadze z konta, to tez pewnie bedzie jego zadoscuczynienie za szkody wyrzadzone przez kogos innego, ale wezmie sobie od Ciebie.

Pracodawca Cie zwalnia, bo ma takie prawo.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,