MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wrzodziejace zapalenie jelita grubego nawrot cz 2

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 8 z 11

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Tadijus1

Post #1 Ocena: 0

2018-03-09 13:47:27 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Dermatologa nie bylo w spitalu . Dostalem skierowanie po wyjsciu. Termin byl 3 miesiace. Ja nie moglem wytrzymac ze swedzeniem wiec po szedlem prywatnie.

Konsultacje u psychiatry mialem w szpitalu. Wypisal mi zebym sie gdzies zglosil o pomoc po wyjsciu.

Jak ktos twierdzi ze sciema to moge na Pw wyslac karte ze szpitala.

A co do lecenia na do USA to tak rozwazalem na wet to. Nikomu nie zycze, ale ludzi jak sa w takim stanie to dla zdrowia sa wstanie zrobic rozne rzeczy.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-03-09 14:02:41 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

W przeciagu paru dni wyjscie ze szpitala, 'troche' wizyt prywatnych 'gdzies tam', a psychiatra wystawial faktury na wizyty szpitalne...Skierowania szpitalne wystawiane po zakonczeniu hospitalizacji.
Ja bym sie zastanowila nad DLA/PIP/dozywotnia renta, ale nie na problem tytulowy.
Badz wziela na klate stan rzeczywisty, zdecydowalam sie na prywatne leczenie juz i teraz, ponosze tego konsekwencje, glownie finansowe i ciesze sie, ze mam szanse na leczenie/zdrowienie.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #3 Ocena: 0

2018-03-13 17:09:18 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Ciezko to widze.

Znajomy rozmawial z prawnikiem w mojej sprawie.
Chodzi o to ze przez 4 miesiace mnie nie zdiagnozowali lekarze w UK. Nawet badan krwi nie zrobili.
A w szpitalu nie udzielili pomocy.
Prawnik sie jednak nie chcial podjac sprawy. Mowil ze ciezko cos takiego jest udowodnic... No i ze bardzo czasochlonne.

Wychodzi na to ze nawet odszkodowania nie dostane Bo prawnikom nie oplaca sie w takie sprawy bawic.

Myslicie ze jak wyzdrowieje kiedys to bede wstanie cos zdzialac w tej kwestii? Narazie tylko rozeznaje Bo jestem za slaby jeszcze na to wszystko.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #4 Ocena: 0

2018-03-13 18:40:54 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Ewentualnie czy zna ktos godnego polecenia prawnika co zajmuje sie zaniedbaniami medycznymi?
Bylbym bardzo wdzieczny.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Emeryt56

Post #5 Ocena: 0

2018-03-13 19:39:29 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Ty nas pytasz, cytuję:Myslicie ze jak wyzdrowieje kiedys to bede wstanie cos zdzialac w tej kwestii? Koniec cytatu.
Wątpię czy tu na forum ktoś posiada pełną wiedzę w twojej sprawie. To tak jak byś nas pytał czy zasługujesz na "niebo" ?
Jak się zgłosisz do kancelarii prawnej i się zaprezentujesz że jesteś "forsiasty" to cię podbudują w poczuciu krzywdy ale będą z góry pobierać opłaty i Cię zapewnią że to co im dostarczysz przedłożą w sądzie i sędzia sprawiedliwie to oceni.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-14 04:22:04 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Bardziej chodzilo mi o to czy sa realne szanse na ubieganie sie o odszkodowanie za zaniedbania medyczne w UK?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Emeryt56

Post #7 Ocena: 0

2018-03-14 10:28:54 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Widzę że powyżej napisałem Ci za bardzo "poprawnie politycznie" i mnie nie zrozumiałeś.
Po tych opisach co tu czytaliśmy to nie widzę szans na "wysądzenie" odszkodowania. Sam tu napisałeś że musiałeś trochę "podkolorowac" aby się lepiej tobą zajęli.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #8 Ocena: 0

2018-03-14 15:13:04 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Prawnik mowil ze do zaniedbania medycznego doszlo. Tyle tylko ze trudno to udowodnic i byloby to czasochlonne.

Dlatego chce znalezc prawnika, ktory bedzie ta sprawe potrafil wygrac dla mnie.

Po za tym tak jak pisalem zostaly mi przepisane leki wstrzymujace biegunke, ktore sa zakazane przy tej chorobie. Nikt mnie nie zdiagnozowal, nawet badan krwi nie zrobil. To nie ja jestem lekarzem zeby wiedziec co mi jest. Nawet nie wiedzialem ze jest cos takiego jak kolonoskopia. Dowiedzialem sie dopiero w Polsce po wizycie u prawdziwego lekarza...

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #9 Ocena: 0

2018-03-23 13:19:26 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Ogolnie dochodze do siebie powili. Caly czas jestem na sterydach. Caly czas na pewno osłabiony, czasem dość mocno mecza biegunki, ale jakos funkcjonuje.
Mój pracodawca zaczął wysylac do mnie maile i nalegać na powrot do pracy. Chce dla mnie jakies komisje lekarskie organizować o czym wspominałem ostatnio.
Mam mieć z nim rozmowe telefoniczna w poniedziałek. Nie za bardzo wiem jak go poinformować o tym ze prawdopodobnie przez najbliższe 2 miesiace będę jeszcze na zwolnieniu lekarskim. On myśli ze jak mi się konczy zwolnienie na początku kwietnia to już będę biegl do pracy. No chyba ze chcą mnie już zwolnic. Jak myślicie żeby to rozegrać i co mowic na tej rozmowie ? Z mailow dalo się odczuc ze dla mojego pracodawcy stanowi to problem ze jestem w PL a nie w UK, bo już dawno się powinienem z nim spotkać. Nie za bardzo zamierzam specjalnie latac do UK w moim stanie zdrowia ,żeby się spotkać z moim pracodawcom. Nie za bardzo tez wiem jak to powiedzieć mojemu pracodawcy. Myslicie ze jak powiem ze moi lekarze w PL nie pozwalają mi na takie wycieczki to będzie przekonywujące. Zamierzam tez powiedzieć o tym ze nie chcieli mnie leczyc w UK i dlatego lecze się w PL.
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #10 Ocena: 0

2018-03-24 12:36:33 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Czy mozna liczyc na jakies sugestie ?

Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 8 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,