MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wrzodziejace zapalenie jelita grubego nawrot cz 2

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 6 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 6 z 11

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

lulilu1

Post #1 Ocena: 0

2018-03-01 14:32:18 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Moderator mnie poucza urządzając wycieczki personalne ? gdzie mam to zgłosić czuję się obrażona- proszę o wyciągnięcie konsekwencji.
Na przyszłość proszę się podpisać żebym wiedziała na kogo zgłosić skargę.
Ocenianie moich talentów bądź ich braku nie leży w twojej gestii.
Chcesz kogoś pouczać i być autorytetem daj najpierw przykład.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #2 Ocena: 0

2018-03-01 17:14:33 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Dostalem mail z pracy. W ktorym wzywa mnie się do ustalenia daty na spotkanie odnośnie mojego stanu zdrowia. Prawdopodobnie z lekarzem. Pytają mnie też kiedy będe z powrotem w UK.

Wyglada na to ze albo chcą mnie wywalić, jako nie zdolnego do pracy. Albo stwierdzić że jestem zdrowy i mam zacząć pracę tu i teraz. Puki co dalej siedze w szpitalu pod kroplowkami. Jak juz się ruszam to jak żółw.
Poradzi mi ktoś co mogę zrobić w takiej sytuacji. Lekarz mój mówi ze nawet jak mnie wypiszą to będę 3 miesiące na sterydach a potem mam mieć leczenie biolgiczne jak to nie pomoże to wtedy plastikowy worek. Tak czy inaczej nawet jak wyjdę ze szpitala to będę kolejny miesiąc na zwolnieniu lekarskim.

Do lekarzy UK-EJOWSKICH chodziełem przez 4 miesiące i twierdzili ze nic mi nie jest. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji. Jestem tak słaby ze nie mam siły juz iść do toalety czasem i załatwiam się do kaczki. A jak znowu trafię na jakiś zachorow na tym ze spotkaniu w UK to różnie może być.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 01-03-2018 17:22 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-03-01 17:53:13 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jest to jak najbardziej uzasadnione pytanie ze strony pracodawcy. Popros lekarza w Polsce, zeby wystawil Ci zaswiadczenie o Twoim stanie zdrowia i pobycie w szpitalu, przetlumacz i wyslij do pracodawcy.

Spojrz na to z punktu widzenia pracodawcy: byles zdrowy (bo chodziles do pracy), nagle jestes powaznie chory zagranica, nie masz potwierdzenia od lokalnego GP i musza wykluczyc ewentualne oszustwo.

I nie narazaj glupio swojego zdrowia wypisujac sie przedwczesnie od lekarza, tylko po to, zeby wrocic do pracy.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #4 Ocena: 0

2018-03-01 18:29:20 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Tak też zrobiłem ostatnim razem.
Dostałem zaswiadczenie lekarskie z adnotacją ze jestem nie zdolny do pracy. Wysylalem im też zaświadczenie ze przebywam obecnie w szpitalu. Co tydzień dostawali jakaś informacje, papier potwierdzający moja sytuacje.

Zastanawiam się co zrobić w tej sytuacji.
I czy poprostu się to nie skończy na tym ze mnie zwolnia. Ich lekarz napewno będzie obstawiac przy tym ze jestem zdrowy... Chyba sami rozumiecie o co chodzi. Rozmawiałem z moim lekarzem i on mówi ze remisja będzie po okresie około 3 miesiace. A jak nie to leki biologiczne. Jak dostane zwolnienie lekarskie teraz nawet na miesiąc bo to maks co może dać szpital. To Anglicy będą chcieli na juz rezerwować swój meeting... Ja to rozumiem ze chcą sprawdzić. Ale co w sytuaci jak ich lekarz stwierdzi ze jestem zdrowy,podczas gdy mój z Polski mówi ze nie ma mowy narazie o powrocie do UK.

A może pojechac trochę po bandziemi i wysłać im odpowiedz ze przyjadę jak uzyskamy zgodę lekarza mojego z Polski.
A z powodu tego ze zostałem bardzo źle potraktowany w szpitalu w UK i 20 min po wyjściu ze szpitala straciłem przytomność. To narazie się do UK nie wybieram dopuki nie nastąpi remisja mojego stanu zdrowia.

Na dodatek mam zdiagnozowanom depresję biorę juz leki na to, a takie sytuację nie poprawiają mojego stanu zdrowia.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 01-03-2018 18:37 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

lulilu1

Post #5 Ocena: 0

2018-03-01 18:41:15 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

To po miesiącu wystawia ci kolejne i doślesz kolejne. Co z tego że będzie obstawał- na odległość cie nie zdiagnozuje przecież a od polskiego lekarza zaświadczenie dostarczysz.
Ja nie rozumiem co Ty chcesz osiągnąć jechaniem po bandzie? co Twojego pracodawcę obchodzi jak Cię lekarze w UK potraktowali.
Jego interesuje czy jesteś zdolny do pracy
Dosyłaj im zwolnienia i tyle- poproś lekarza żeby Ci napisał adnotacje ze Twój stan zdrowia nie pozwala na podróżowanie i lecz się po prostu a spokojnie.
Głową muru nie przebijesz.

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 01-03-2018 18:44 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #6 Ocena: 0

2018-03-01 19:53:35 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

A co jak dam miesiąc zwolnienia, oni sobie zarezerwuj swój meeting a ja im dosle nowe zwolnienie ? Pewnie będą się czuć nie pocieszeni, że olalem ich meeting z ich lekarzem... Jest to dla mnie o tyle stresujące ze wiem jak leczą UKejowscy specjaliści. 3 Wizyty u lekarzy. Nie Raz telefon na emergency i Pani pielęgniarka co mówi ze biegunka to nie jest nic poważnego i mogę zarezerwować sobie normalna wizytę.
Cos czuke ze skończy się to dla mnie zwolnieniem. X

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2018-03-01 20:14:55 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Realistycznie patrzac, mozesz zrobic tylko jedna rzecz, wyslac kolejne zaswiadczenie. Nie wyskoczysz z lozka i nie pojdziesz do pracy.

Pracodawcy nie obchodza Twoje przejscia z lekarzami z UK, pracodawca chce miec papierek, ktory doda do Twojej kartoteki i bedzie mial podkladke na dalsza wyplate SSP czy co tam Ci placi. Wyslij mu co potrzeba i przestan o tym myslec.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #8 Ocena: 0

2018-03-02 08:47:09 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Lekarz mówił dziś o remisji 3 miesiące. Mówił ze absolutnie nie mogę nic dźwigać i podnosić. Jedyne co to spacery mi wolno chodzić. Nawet jak wroce do pracy to nie bede mógł nic fizycznego robić. A czasami zdarzalo się. Także może być z tym problem jak znowu ich angielski lekarz stwierdzi ze wszystko ok i mogę wszystko . Można powiedzieć ze mam trwały uszczerbek na zdrowiu ...

Jako ciekawostkę. Lekarz mówił ze zakazane jest stosowanie leków na wstrzymujących biegunkę, które to były przepisywane tak chętnie przez lekarzy z UK.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gosian

Post #9 Ocena: 0

2018-03-02 10:14:35 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Jakie miales leki przepisane na wstrzymanie biegunki??
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

Tadijus1

Post #10 Ocena: 0

2018-03-02 10:45:54 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Nie pamiętam nazwy . Ale mam jeszcze opakowanie wiec mogę sprawdzić.

Lekarz powiedział mi dzisiaj ze leki tego typu są absolutnie zabronione przy mojej chorobie.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 6 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,