MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wrzodziejace zapalenie jelita grubego nawrot cz 2

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Postów: 107

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Tadijus1

Post #1 Ocena: 0

2018-02-16 20:04:46 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Czesc,

Chcialem przeprosic za moje zachowanie za ostatnie ostre posty w temacie zapalenie jelita grubego. Nie zdawalem sobie sprawy jak powazna to choroba.

Mimo stosowania lekow. Choroba mnie pokonala. Nastapil nawrot ostrych biegunrk z krwia po 15 razy dziennie.

Wyladowalem w szpitalu. Leze juz drugi tydzien. Ledwo sie z lozka ruszam. Kompletnie sie czuje wyczerpany.

Zazywam bardzo duzo roznych lekow sterydowych.

Leki nie dokonca pomagaja. Nastepuja nawroty.

Mam pytanie do forumowiczow ktorzy ostatnio sluzyli mi rada.

Co ja jeszcze moge zrobic. Czy mam jeszcze ratunek przed plastikowym woreczkiem. A moze jak nie sterydy i wlewki to moze leki biologiczne.

Chyba ze zblizaja sie moje ostatnie dni i moge dostac raka jelita grubego.

Sam nie wiem gdzie szukac ratunku. Lekarze biora ode mnie tylko kolejne koperty w PL i mowia ze bedzie lepiej. Dzis mowili zebym wstal z lozka podczas wizyty a ja nawet nie bylem wstanie. Musze miec chodzik jak chce isc do lazienki.

Sprawe komplikakuje tez fakt ze zarazilem sie zapaleniem oskrzeli i mam dosyc mocna infekcje. Zazywam tez leki antybakteryjne zeby nie przerzucilo mi sie na pluca jak mowil lekarz.

Dodam ze w jednych z badan mialem tez wynik dodatni na chorobe Jersinia IGG. Lekarz mowil ze doszlo do zakazenia ale zeby sie tym nie przejmowac. Nie wierze w to ...

Licze na wyrozumialosc.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 16-02-2018 20:21 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-02-17 00:06:45 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Ćzy chcesz aby Ci zorganizować zrzutkę na prywatne leczenie ?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2018-02-17 02:04:19 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wysłałem Ci PW.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

Tadijus1

Post #4 Ocena: 0

2018-02-17 07:50:13 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Cytat:

2018-02-17 00:06:45, Emeryt56 napisał(a):
Ćzy chcesz aby Ci zorganizować zrzutkę na prywatne leczenie ?


Nie. Nie chce pieniedzy ani zbiorek. Jak bedzie potrzeba to wezme kredyt na leczenie i operacje.

Chce tylko porady. Co moge zrobic. Gdzie sprobowac. Czy moze ktos polecic jakas konkretna klinike. Moze np. Niemcy ?
Rozeznawalem o klinice Pana Janusza Vorreiter'a w bawarii w Niemczech.
Niestety duze oblezenie i termin na leczenie dopiero na kwiecien.

Dziekuje za wiadomosc na pw Panie andyopole.

Zaluje ze dopiero teraz pisze na forum, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie bylem wstanie nawet telefonu w rece utrzymac... Tylko lezalem.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 17-02-2018 07:59 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Tadijus1

Post #5 Ocena: 0

2018-02-17 18:31:01 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Czy mozna prosic o jakiekolwiek wskazowki, namiary na osrodki albo kliniki gdzie moge szukac pomocy. Moga byc w PL, moga byc za granica. Nie ma znaczenia. Wazne zeby pomogly.

Dzis stracilem kompletnie kontakt ze swiatem. Stracilem oddech i przytomnosc. Jak by nie to ze odwiedzajace mnie osoby pobiegly po pomoc to byloby po mnie.

Wiem ze ostatnio troszke nawywijalem w poprzednim temacie. Za co naprawde serdecznie przepraszam. Licze ze znajda sie osoby, ktore poradza dobra rada.

Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 17-02-2018 18:33 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2018-02-17 19:11:40 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

MOGE Ci dać namiary na pewien tutejszy szpital i chirurga ale koszty, nawet nie pytaj. Niestety nie mam żadnych możliwości żeby cokolwiek ułatwić.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

Tadijus1

Post #7 Ocena: 0

2018-02-17 19:29:01 (6 lat temu)

Tadijus1

Posty: 55

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2018

Skąd: 1

Bylbym bardzo wdzieczny, jesli moglbys podeslac chociaz na priv.

Kazda wskazowka jest na wage zlota.

Tak naprawde koszta nie graja roli. Moge albo wziasc kredyt i sfinansowac wszystkie koszta leczenia. Albo poprostu umrzec.

Jak by nie to ze znajomi co mnie odwiedzali dzis szybko zareagowali to byloby po mnie.

Okazalo sie ze dramatycznie spadl mi potas i magnez i poprostu padlem.

Tylko slyszalem chwilami jak cos ludzie mowili i czulem lekko jak ktos trzymal mnie za reke. Nie oddychalem dobra minute ponad z tego co mowil lekarz.

[ Ostatnio edytowany przez: Tadijus1 17-02-2018 19:30 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2018-02-17 20:26:28 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Zamiast cudowac, zaufac lekarzom (zakladam, ze jestes w jakims szpitalu/pod opieka lekarska), porozmawiac z nimi i przestac histeryzowac, wymyslac, wyklinac ludzi dookola.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2018-02-17 20:47:19 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-02-17 19:29:01, Tadijus1 napisał(a):
Bylbym bardzo wdzieczny, jesli moglbys podeslac chociaz na priv.

Kazda wskazowka jest na wage zlota.

Tak naprawde koszta nie graja roli. Moge albo wziasc kredyt i sfinansowac wszystkie koszta leczenia. Albo poprostu umrzec.

Jak by nie to ze znajomi co mnie odwiedzali dzis szybko zareagowali to byloby po mnie.

Okazalo sie ze dramatycznie spadl mi potas i magnez i poprostu padlem.

Tylko slyszalem chwilami jak cos ludzie mowili i czulem lekko jak ktos trzymal mnie za reke. Nie oddychalem dobra minute ponad z tego co mowil lekarz.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Tadijus1</i> 17-02-2018 19:30 ]




Jeśli masz non stop biegunkę to nic dziwnego że jesteś wyplukany z elektrolitow.
Co do kosztów, nie wiem czy masz świadomość pułapu. Moja, tylko pierwsza, operacja kosztowała $280k.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mail

darraj

Post #10 Ocena: 0

2018-02-17 21:08:56 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-17 20:26:28, karjo1 napisał(a):
Zamiast cudowac, zaufac lekarzom (zakladam, ze jestes w jakims szpitalu/pod opieka lekarska), porozmawiac z nimi i przestac histeryzowac, wymyslac, wyklinac ludzi dookola.


Odnosze wrazenie, ze przedkladasz zdrowie zwierzat nad zdrowie ludzi.
W ktoryms z watkow opisujesz swoja walke o zdrowie i zycie, twojego kota, o braku zaufania do kolejnych wetow. Tu radzisz ciezko choremu,spanikowanemu czlowiekowi,zaufaj lekarzom bo wiedza lepiej.Dla mnie brak logiki o empatii nie wspomne.Byc moze,facet to hipochondryk,nie mnie to oceniac,prosi o konkretna pomoc,porade.
Nie wiem,nie potrafie udzielic rady, pomocy,to go nie doluje niewydarzonymi poradami.Jest na MW, temat Nabijaczy i wlasnie tam srubuwac trzeba swoje rekordy. Bez urazy, to nic osobistego.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,