MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zostac Dawca Organow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 3 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2018-01-17 10:33:29 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

takie informacje powinno sie nosic na nadgarstku ewentualnie zrobic tatuaz na klacie
procedura jest taka ze ten portfel chwile po sprawdzeniu danych trafi do jakiejs czarnej torby i zawisnie na haku chyba nie myslisz ze ktos bedzie przetrzasac caly portfel w nadzieji ze znajdzie tam deklaracje oddania narzadow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2018-01-17 10:39:07 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-17 10:33:29, cris82 napisał(a):
takie informacje powinno sie nosic na nadgarstku ewentualnie zrobic tatuaz na klacie
procedura jest taka ze ten portfel chwile po sprawdzeniu danych trafi do jakiejs czarnej torby i zawisnie na haku chyba nie myslisz ze ktos bedzie przetrzasac caly portfel w nadzieji ze znajdzie tam deklaracje oddania narzadow


Przecież ta karta to tylko plastik, tak jak była karta NIn, wszyscy którzy się zarejestrowali są w bazie danych dawców.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-01-17 11:00:29 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

nie wiem jak jest w anglii ale w pl nikt nie bedzie przeszukiwac portfele w poszukiwaniu kart lub deklaracji
ale jezeli jest sie w systemie to chyba nic takiego nie jest potrzebne na to wyglada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #4 Ocena: 0

2018-01-17 12:46:11 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2018-01-17 11:00:29, cris82 napisał(a):
nie wiem jak jest w anglii ale w pl nikt nie bedzie przeszukiwac portfele w poszukiwaniu kart lub deklaracji
ale jezeli jest sie w systemie to chyba nic takiego nie jest potrzebne na to wyglada


No ja mysle ze to jest drugorzedne znalezienie tej karty. Pierwsze to ratowanie zycia. Oczywiscie moge sobie na czole wytatuowac :) gorzej jak mi glowe utnie I wyladuje gdzies ...

a co do przeszukiwania portfela to masz od razu zle skojazenia.
Jak cie maja zidentyfikowac jak nie sprawdza kim jestes? po ladnej buzi, ewentualnie oczach? Juz niedlugo bedzie tak mozna ale to jeszcze nie ten czas.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #5 Ocena: 0

2018-01-17 12:59:56 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Zawsze bylam za, mój mąż zawsze przeciw.
Żeby dopełnić formalności ( wątek mnie zmotywował) zarejetrowałam się właśnie na odpowiedniej stronie.
Jeżeli chodzi o oddanie ciała na cele naukowe- czuje pewnien dyskomfort z tym związany,więc zgody nie wyrażam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2018-01-17 13:17:37 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-01-17 12:46:11, vlade napisał(a):
Cytat:

2018-01-17 11:00:29, cris82 napisał(a):
nie wiem jak jest w anglii ale w pl nikt nie bedzie przeszukiwac portfele w poszukiwaniu kart lub deklaracji
ale jezeli jest sie w systemie to chyba nic takiego nie jest potrzebne na to wyglada


No ja mysle ze to jest drugorzedne znalezienie tej karty. Pierwsze to ratowanie zycia. Oczywiscie moge sobie na czole wytatuowac :) gorzej jak mi glowe utnie I wyladuje gdzies ...

a co do przeszukiwania portfela to masz od razu zle skojazenia.
Jak cie maja zidentyfikowac jak nie sprawdza kim jestes? po ladnej buzi, ewentualnie oczach? Juz niedlugo bedzie tak mozna ale to jeszcze nie ten czas.


nie sa zle tylko wiem jak to wyglada w pl poszukiwanie id jak najbardziej ale ogarnia to zazwyczaj jakas salowa nie ma zadnej procedury wiec po znalezieniu dowodu reszta szla do depozytu i nikt nie zadaje dodatkowych pytan w razie smierci

przynajmniej tak to wygladalo dekade temu teraz to nie wiem ale tutaj dziala system wiec spoko chociaz ten tatuaz z numerem podpietym pod system bylby tez dobra opcja bo jadac gdzies z przyjaciolmi autem nie zawsze masz przy sobie dokumenty w ogole wiadomo jak jest anglia to nie pl obowiazku chyba nie ma zadnego zeby je nosic

dobry system to bylby taki w ktorym skazani za ciezkie przestepstwa szli by na czesci odkupujac swoje winy robiac cos dobrego dla innych

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Fisolka

Post #7 Ocena: 0

2018-01-17 13:51:47 (6 lat temu)

Fisolka

Posty: 748

Kobieta

Z nami od: 27-12-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

dobry system to bylby taki w ktorym skazani za ciezkie przestepstwa szli by na czesci odkupujac swoje winy robiac cos dobrego dla innych


A ty bys chcial dostac serce takiego czlowieka?
...bo ja definitywnie nie!
,,Czysta logika jest ruiną ducha ''— Antoine de Saint-Exupéry k

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-01-17 13:55:03 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-01-17 13:51:47, Fisolka napisał(a):
Cytat:

dobry system to bylby taki w ktorym skazani za ciezkie przestepstwa szli by na czesci odkupujac swoje winy robiac cos dobrego dla innych


A ty bys chcial dostac serce takiego czlowieka?
...bo ja definitywnie nie!


a gdyby to serce mialo trafic do twojego meza a innego by nie bylo?

ja bym chcial i zyczylbym tego kazdemu i czulbym zrozumienie odkupienia swoich win dla przestepcy ktory byl swiadomy co go spotka popelniajac umyslne morderstwo

same plusy bo pieniadze z utrzymywania takich zwyroli mozna byloby np przesunac na badania nad leczeniem raka

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 17-01-2018 14:14 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #9 Ocena: 0

2018-01-17 14:09:35 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Dlatego się zapytałam:

Cytat:

2018-01-17 08:54:47, Melanija napisał(a):


Oglądaliście polski film "Sęp"? www.filmweb.pl/film/S%C4%99p-2012-562954


Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #10 Ocena: 0

2018-01-17 14:35:51 (6 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

Cytat:

2018-01-17 13:17:37, cris82 napisał(a):
Cytat:

2018-01-17 12:46:11, vlade napisał(a):
Cytat:

2018-01-17 11:00:29, cris82 napisał(a):
nie wiem jak jest w anglii ale w pl nikt nie bedzie przeszukiwac portfele w poszukiwaniu kart lub deklaracji
ale jezeli jest sie w systemie to chyba nic takiego nie jest potrzebne na to wyglada


No ja mysle ze to jest drugorzedne znalezienie tej karty. Pierwsze to ratowanie zycia. Oczywiscie moge sobie na czole wytatuowac :) gorzej jak mi glowe utnie I wyladuje gdzies ...

a co do przeszukiwania portfela to masz od razu zle skojazenia.
Jak cie maja zidentyfikowac jak nie sprawdza kim jestes? po ladnej buzi, ewentualnie oczach? Juz niedlugo bedzie tak mozna ale to jeszcze nie ten czas.


nie sa zle tylko wiem jak to wyglada w pl poszukiwanie id jak najbardziej ale ogarnia to zazwyczaj jakas salowa nie ma zadnej procedury wiec po znalezieniu dowodu reszta szla do depozytu i nikt nie zadaje dodatkowych pytan w razie smierci

przynajmniej tak to wygladalo dekade temu teraz to nie wiem ale tutaj dziala system wiec spoko chociaz ten tatuaz z numerem podpietym pod system bylby tez dobra opcja bo jadac gdzies z przyjaciolmi autem nie zawsze masz przy sobie dokumenty w ogole wiadomo jak jest anglia to nie pl obowiazku chyba nie ma zadnego zeby je nosic

dobry system to bylby taki w ktorym skazani za ciezkie przestepstwa szli by na czesci odkupujac swoje winy robiac cos dobrego dla innych



Znając ludzką mentalność zaraz by się znalazł taki co by zrobił interes na organach od więźniów.
Piszesz ciężkie przestępstwa.
Co to ma znaczyć?
Bo np w Chinach to sprzeciw wobec partii i głównie ci więźniowie są skazywani na tak zwane dobrowolne oddanie wszystkich zdrowych organów w ramach odkupienia.
Jak w Polsce przeciwnik polityczny podpalił drzwi biura pisu i został oskarżony o terroryzm :-8 to automatycznie będzie dawcą by się zrehabilitował?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,