MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bole kręgosłupa i brak fachowej pomocy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kami-Kaza1

Post #1 Ocena: 0

2017-10-18 11:09:56 (7 lat temu)

Kami-Kaza1

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 18-10-2017

Skąd: Wakefield

Od około pięciu miesięcy potrzebuję fachowej pomocy do mojego kręgosłupa, który się popsuł w pracy. Chodząc po lekarzach otrzymywałam Zapin, Paracetamol, psychotropy oraz oferowano mi psychologa bo przecież boleści kręgosłupa nie istnieją w UK. Odcinek lędźwiowy daje coraz mocniej znać o sobie no ale przecież po co mi prześwietlenie czy rezonans. Masakra jakaś i porażka z pomocą medyczną w UK. Mam pytanie do użytkowników tego forum. Czy ktoś z was słyszał może o specjaliście, który dojeżdża do pacjenta mając przy sobie cały sprzęt do diagnostyki zarówno opisowej i obrazowej? Powiedziała mi o nim koleżanka, której koleżanka korzystała z jego pomocy. Niestety jej kontakt z tą koleżanką się urwał. Nie znam jego nazwiska ale wiem, że jest też jakimś mistrzem sportu. Jeśli ktoś miałby do tego pana namiar telefoniczny lub adres to bardzo prosze o informację.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2017-10-18 12:13:49 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Nie da się tej koleżanki namierzyć w mediach społecznościowych? Próbowaliście?

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #3 Ocena: 0

2017-10-18 13:51:03 (7 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Csaba Kiss
polecam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kprzysztof

Post #4 Ocena: 0

2017-10-18 14:38:50 (7 lat temu)

Kprzysztof

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 18-02-2016

Skąd: Nottingham

Jest jeden gośc, mistrz w takich sprawach jeśli chodzi o nastawianie kręgów, przykurcze mięśni itp. Fizjoterapeuta z okolic Mansfield.
Czy taki sprzęt ma to szczerze nie wiem. Możliwe, że będę go widział jutro w pracy to zdobędę numer i Ci podrzucę. Może on nie ma, ale może sam kogos bedzie znał

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #5 Ocena: 0

2017-10-18 14:56:31 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Pytanie czy wiesz co spowodowalo ten bol.
Pracujesz fizycznie czy praca biurowa. Przedzwignoles sie? Siedzisz w nieodpowiedzniej pozycji? Pisze z doswiadczenie.
Moja szybka rada to kup bilet do polski 50f return, zrob rezonans na miejscu za 350zl srednio I wroc tego samego dnia. Jesli wydaje ci sie ze to duzo to przelicz to na ilosc razy ktore bedziesz musial spedzic, isc do lekarza, nakupowac lekow itp.
Ale wciaz bym najpierw zastanowil sie skad te bole. Geneza jest wazna. Bo sam skan to skan opisze jak wyglada twoj kregoslup I tyle. Jesli to nie jest operacyjne to lekaz ci da cwiczenia ktore poprawia/skoryguja wytrzymalosc.
Pisze bo mialem ten problem tez, a zaczelo sie pol roku temu. Zmienilem pare rzeczy w okolo siebie I poprawa jest w skali od 1-10 na 1. Teraz zbijam te jedynke do zera. Tyle ze u mnie generalnie latwo bo to zmiana krzesla dla 190+, siedzacej postury, chodzenia regolarnie na basen I inne sporty ktore wzmacniaja kregoslup. Jesli mozesz to zrobic to to zrob tez.
Co do osoby co jezdzi I leczy to nie jestem przekonany ale tez nie odradzam. Co bym mogl doradzic to znalesc lokalnego fizoterepeute I sie umowic z nim na wizyte. Oczywiscie poczytaj review, ale generalnie to cie przebada I zacznie masowac/korygowac co potrzeba.

Chyba za dlugi link wiec wklejam jako tekst:


a jednak nie wklejam bo I tak smieszny wyskakuje :)

google I szukaj - Wakefield physiotherapy

[ Ostatnio edytowany przez: vlade 18-10-2017 15:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2017-10-18 15:08:55 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Można jakiegoś linka do biletu return za 50f? please :-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2017-10-18 15:25:33 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Czasem bol odcinka ledzwiowego moze wynikac ze stanu zapalnego powiazanego z czyms innym. Moj znajomy zaczal ostro kaszlec i swistac w plucach, myslal ze to grypa. Po dwoch tygodniach zaczely go bolec korzonki tak, ze bez ketanolu i olfenu nie mogl funkcjonowac.

Polecial do Polsk, zrobil badania, okazalo sie ze ma astme alergiczna, dostal leki przeciwzapalne i wziewy. Wszystko przeszlo. Musisz wiec zdiagnozowac przyczyne.

W UK kazano mu pokaszlec jeszcze ze 2-3 tygodnie bo to ,,wajrus'' i wziac niezawodny paracetamol.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #8 Ocena: 0

2017-10-18 16:20:07 (7 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2017-10-18 15:08:55, Melanija napisał(a):
Można jakiegoś linka do biletu return za 50f? please :-)


Obrazek

Ludzie malej wiary :) nawet mozesz miec za 35f jak chcesz lot 13/11/2017 8:55-12:10 Stanstead - Modlin powrot Modlin-Stanstead 21:40-23:20 - total to pay 34.78F.
Ale nawet jak by kosztowal 100F to czy to cos zmienia...

Jakos zdjecia wkleic nie moge ale chyba Ryanair strone znasz...

[ Ostatnio edytowany przez: vlade 18-10-2017 16:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2017-10-18 16:52:44 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Pomysl z jazda do Polski w tej sytuacji...jasne to jest rozwiazanie.

Moze jednak szkoda, ze tak szybko sie poddalas u GP? To w koncu ostatecznie lekarz "rodzinny" kieruje na badanie w szpitalu, na ortopedie. Kwestia udowodnienia bolu.

Chcialbym tylko zapewnic, ze ortopedia, chirurgia, neurologia istnieje w Wielkiej Brytanii :), a srodki przeciwbolowe nie koncza sie na paracetamolu. Zaczerpniete z autopsji. Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #10 Ocena: 0

2017-10-18 17:48:31 (7 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Podroz do Polski sie nie oplaca
raz finansowo-Rezonans kregoslupa ,gornych i dolnych ledzwi to koszt 800 zl
wszystkie dokumenty musza byc przetlumaczone,dodatkowo z opisem od lekarza tutejszego ,my musielismy jechac do Manchesteru do polskiej przychodni,opis i plyta z rezonansu nic u GP nie da,nawet plyty nie odczyta ,bo boja sie ,ze jakis wirus moze byc w plycie. Ogrom zalatwiania

a po drugie,bedac u GP,skierowanie do specjalisty,fizjoterapeuty,dodatkowo konrole w pracy z fizjo
i wszystko na miejscu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,