MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Palec trzaskający - jak to tu jest

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kprzysztof

Post #1 Ocena: 0

2017-10-18 03:21:33 (7 lat temu)

Kprzysztof

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 18-02-2016

Skąd: Nottingham

Witam.
Mam pytanie. Borykam sie od kilku miesięcy z problemem "trzaskającego palca" dokładnie kciuka, który ciężko jest mi zgiąć i wyprostować. Na początku było w miare, ale teraz jest wręcz tragicznie...
Skąd sie to wzięło wiem... Kilka godzin gry w fife na konsoli przez dłuższy okres. Kciuk non stop w użyciu. Kupiłem taką orteze unieruchamiającą i noszę ją, ale ciemność widzę i zamierzam udac sie z tym do lekarza tutaj.
Być może będzie mi potrzebny zabieg operacyjny.
Czy cos takiego jest refundowane tu na wyspach? W polsce mało info na ten temat a tu to juz w ogóle nie ma :/
Czy pomogą mi w przychodni? Czy tylko w szpitalu?
Paracetamol nie pomaga.... Hehe
Spotkał sie ktos kiedys z czymś podobnym?
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-10-18 10:42:17 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-10-18 16:59:36 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

A tak na serio...to w czym rzecz? Pytasz czy w UK w ogole maja chirurgie dloni, przedramienia?

Pracujesz, mieszkasz, zyjesz w UK, to korzystasz ze sluzby zdrowia w kraju, gdzie odprowadzasz podatki. Choc slyszalem o osobach zawsze udajacych sie do lekarzy do Polski. I to pomimo dlugiego "stazu" w Wielkiej Brytanii. Z reguly odplatnie, bo po dluzszym okresie pobytu poza granicami nie da sie przeskoczyc kwestii ubezpieczenia spolecznego I o leczeniu na NFZ raczej mozna zapomniec (wylaczajac sytuacje pilne, pomoc dorazna itd).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaBabka

Post #4 Ocena: 0

2017-10-18 18:01:06 (7 lat temu)

ZlotaBabka

Posty: 123

Kobieta

Z nami od: 25-07-2017

Skąd: West Yorkshire

Cytat:

2017-10-18 03:21:33, Kprzysztof napisał(a):
Skąd sie to wzięło wiem... Kilka godzin gry w fife na konsoli przez dłuższy okres. Kciuk non stop w użyciu.
Paracetamol nie pomaga.... Hehe
Spotkał sie ktos kiedys z czymś podobnym?
Pozdrawiam


uzleznienie?
tez mozna leczyc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Kprzysztof

Post #5 Ocena: 0

2017-10-19 14:29:29 (7 lat temu)

Kprzysztof

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 18-02-2016

Skąd: Nottingham

Pytalem tylko czy ktos sie z czyms podobnym spotkał.
Leczenie takiego przypadku jest różne i chciałem sie tylko zorientowac, jesli ktoś miał z czymś takim doczynienia.
Dział odpowiedni sie wydaje do zadania pytania takiego czy nie?
W Polsce kierują na bioprądy, wstrzykniecie sterydu, operacje rozcięcia ścięgna.
Tu moze inaczej byc dlatego pytalem bo jest mi ten zakres wiedzy potrzebny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Saletra

Post #6 Ocena: 0

2017-10-19 22:10:45 (7 lat temu)

Saletra

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2013

Skąd: Sudbury

Krzysztof-chłopie....bez urazy..weź Ty się troszkę ogarnij. Każdy człowiek jest odosobnionym przypadkiem jeżeli chodzi o jakie kolwiek urazy czy dolegliwości i schorzenia. Czego Ty tutaj na forum oczekujesz? Rady od pseudo szamana? Herbatki na ziólkach żeby zrobić kompres na paluszka? Jak by tak każdy wylewał swoje żale bo zrobił sobie bubu na paluszku od naparzania w klawisz to byłby niezły śmietnik tutaj na forum. Jest takie coś jak GP w UK. Ktoś wyżej już o tym wspominał.Pójdź tam. Jak masz problemy z językiem ...poproś kolegę, koleżankę etc...ewentualnie wytłumaczysz na migi z pewnością zakumają.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kprzysztof

Post #7 Ocena: 0

2017-10-20 00:47:24 (7 lat temu)

Kprzysztof

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 18-02-2016

Skąd: Nottingham

Cytat:

2017-10-19 22:10:45, Saletra napisał(a):
Krzysztof-chłopie....bez urazy..weź Ty się troszkę ogarnij. Każdy człowiek jest odosobnionym przypadkiem jeżeli chodzi o jakie kolwiek urazy czy dolegliwości i schorzenia. Czego Ty tutaj na forum oczekujesz? Rady od pseudo szamana? Herbatki na ziólkach żeby zrobić kompres na paluszka? Jak by tak każdy wylewał swoje żale bo zrobił sobie bubu na paluszku od naparzania w klawisz to byłby niezły śmietnik tutaj na forum. Jest takie coś jak GP w UK. Ktoś wyżej już o tym wspominał.Pójdź tam. Jak masz problemy z językiem ...poproś kolegę, koleżankę etc...ewentualnie wytłumaczysz na migi z pewnością zakumają.


To po h.... Pana doradzasz komus w innym dziale jak wziąć rozwód przez internet?
A od czego jest "forum" i specjalnie utworzone tematycznie działy?
Dopiero w wieku 38 lat nauczyłeś sie korzystać z internetu i weszło Ci to w nałóg by takie głupoty pisać?
Nie raz pewnie chcąc cos kupić sam przeglądałeś inne fora gdzie nie ma takich "chłopów" jak Ty co bzdury wypisują i skorzystałeś z ich porad a tu typowego kozaka Polskiego grasz!
Pracuje z różnymi ludźmi z zawodu i różni sie tu też wtrawiają co w kraju nie mogą wykonywać zawodu, ale nie oczekuje tu lekarza jeśli jesteś choć trochę bystry i czytasz ze zrozumieniem, ale chyba Rafałku nie bardzo Ci to wychodzi co? Poszukaj porad jak być bystrym polecam duzo moich porad jako psychologa bo pomagam ludziom na niejednym forum i zrobie to dla Ciebie zupełnie za darmo!!! SERIO!!! Nie potrzebne mi Twoje 5 funciorów które wystaje Ci z kieszeni dzięki ktorym tak kozaczysz jak wielu w tym obcym kraju. Teraz spłucz i skończ! I weź Ty poszukaj sobie działu "o wszystkim i o niczym" POLECAM tam znajdziesz ukojenie dla duszy...
W końcu przy rejestracji akceptowałeś regulamin zapewne kozacko czytajac od A-Z co gdzie i o czym. A najlepiej to "puknij" sie w główkę bo Ci nawet psycholog nie pomoże...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Saletra

Post #8 Ocena: 0

2017-10-20 06:25:01 (7 lat temu)

Saletra

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2013

Skąd: Sudbury

Krzysiu chłopie wyluzuj bo ci żyłka pęknie. Gdzieś Ty robił ta specjalizacje z psychologii? U dziadka za stodołą? W ten sposób odpisuje specjalista psycholog?Nie wierzę sorry.
Fajnie,że straciłeś czas żeby przejrzeć mój profil ale wiedz jedno,że w internecie nie podaje się swoich prawdziwych danych -to takie info na przyszłość Krzysiu :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2017-10-20 07:08:47 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Proponuje obojgu wuluzowac, chyba ze pracujecie na urlop od forum. Poziomem wypowiedzi nie popisal sie zaden z was.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #10 Ocena: 0

2017-10-20 08:54:25 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Za kare po piątaku na świąteczne paczki do konefki wpłacić :-]

[ Ostatnio edytowany przez: radzik77 20-10-2017 08:54 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,