MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nowotwory, leczenie, zgon

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 96

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-08-22 19:11:06 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie chcialbym wylewac swoich osobistych refleksji I zali na forum. Wszyscy przezywaja rozmaite dramaty.

Wielokrotnie na forum opisywalem swoje plany wyjazdu z UK, rowniez w zwiazku z Brexitem. Niekorzy juz smiali sie z moich niezrealizowanych planow. Niestety, wyglada na to, ze nie tylko niepelnosprawnosc nie pozwoli mi zrealizowac tego, co planowalem w reszcie zycia, jaka pozostala.
Dlatego, ze duzo wskazuje na to, ze dlugosc danego mi czasu mocno sie skroci. Przez przypadek, z powodu odksztuszania, bylem dzisiaj na A&E, gdzie mialem wykonane badania, wlacznie z przeswietleniami itd.
Spodziewam sie diagnozy nowotworu pluca. Stad czy mozecie polecic kinike w UK, gdzie warto byloby sprobowac sie leczyc. Dobrych specjalistow.
Jesli - jak w wypadku tego typu nowotworow - przyjdzie mi nieco przedwczesnie pozegnac sie z Wami i z tym swiatem, to najsolidniejsze firmy do pochowku w UK (bez transportu do Polski, gdzie nikogo i tak praktycznie nie mam). Chodzi o koszty I ewentualne platnosci w ratach przed pogrzebem - plany pogrzebowe itd (widzialem na rynku duzo ofert, ale chodzi mi o sprawdzone z doswiadczenia. Moze ktos takowe posiada, np. w wypadku czlonkow rodziny).

Mam ubezpieczenie na zycie i critical illness (Aviva UK), a wiec jakas gotowke otrzymam. Oprocz mojej podrozy dluzszej do Kanady (nie zamierzam spedzic reszty czasu podlaczany do aparatur i naswietlan nic nie dajacych), chcialbym zostawic reszte na koszty pogrzebania truchla....*CRAZY*

Z gory dzieki za wszelkie porady.

*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-08-22 19:41:43 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-08-22 20:05:17 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #4 Ocena: 0

2017-08-22 20:33:05 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Ze wszystkich możliwych diagnoz gorszej wybrać juz sie nie dało? :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

johannesburg

Post #5 Ocena: 0

2017-08-22 20:49:29 (7 lat temu)

johannesburg

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2012

Skąd: Horsham

Nie mozesz sie poddawac.Pamietaj ze rak to nie wyrok.Ja mialem raka 4 lata temu..Byl to rak gardla a dokladnie dignoza squamous cell carcimona.Ja mialem radioterapie chemoterapie jeddnoczesnie.Jednak pomoglo.Chodze na okresowe badania i na razie jest ok.
Trzymam kciuki za ciebie
ziggy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2017-08-22 21:16:51 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:
Z gory dzieki za wszelkie porady.


Rzuc palenie. I jeszcze sie nie zegnaj. Z jednym plucem tez sie da zyc podobno.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

adamdrang

Post #7 Ocena: 0

2017-08-22 21:56:29 (7 lat temu)

adamdrang

Posty: 88

Mężczyzna

Z nami od: 05-11-2013

Skąd: Norfolk

Poczekaj na diagnoze a nie kladz sie juz do grobu.
Jesli to rak to zadzwonia b. szybko, jak nic groznego to wysla list na ktory dluzej poczekasz.
Daj znac o diagnozie to wtedy mozna cos radzic..
"trzebać nam było szukać nowego wroga jak tu pod bokiem znalazł się stary?"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #8 Ocena: 0

2017-08-22 22:24:36 (7 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

I nie diagnozuj się w internecie,bo to świetna metoda do wpadnięcia w depresję....

Swoje objawy można świetnie dopasować do większości chorób ....

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

hants

Post #9 Ocena: 0

2017-08-22 22:57:24 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

To paskudna choroba, szczerze współczuję.

Zanim jednak wpadniesz w czarną rozpacz, poczekaj na diagnozę, bo może to jednak coś z sercem? Pulmonary oedema?
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Kanonier30

Post #10 Ocena: 0

2017-08-23 03:48:26 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzieki za odpowiedzi i dobre slowa. Naprawde az sie nie spodziewalem *THUMBS UP*.

Wiem, za na forum dziwnie pisac, ale - jak czesc z Was wie - nie mam zadnego kregu w realu. Tez z powodu dwoch lat w domu, z malymi wyjatkami. W maju hazardowalem sie na wyjazd do Eastbourne, Sussex.

Bez wzgledu na wszystko tego lata tez musze, gdzies wybyc. Nie mam co czekac na poprawe ortopedyczna. Fakt mam dola, ale to normalne sadze. Jakos smierci sie nie boje - zawsze moze przyjsc bez zapowiedzi. Gorsze, to meczenie sie - a nie bede sobie budowal sztucznych nadziei *WASSUP*. Wiem, jak to dziala i jakie sa rokowania. Jest mi latwiej moze, bo nie mam rodziny, dzieci - za ktore bylbym odpowiedzialny :-T[.

Nie stawiam sobie sam diagnozy, ale...palilem duzo. Walnalem taka iloscia krwi rano, ze az mi oczy z orbit wyszly *CRAZY*. Dlatego, choc wczesniej nie mialem takiej sytuacji, od razu pojechalem do szpitala. Niewiele wiem jesli chodzi o bol, bo jade na morfinie przez nogi...

Coz, na pewne rzeczy nie mamy wplywu. Ale jeszcze raz dzieki za Wasze odpowiedzi :)


[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 23-08-2017 03:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,