MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Schizofrenia paranoidalna

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2015-06-10 06:57:29 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #2 Ocena: 0

2015-06-10 07:20:02 (9 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

hmm, jesli to prawda co piszesz, to... coz masz problem. z tym ze nie jestes jedyny, nie wiem jak jest tam gdzie meiszkasz, le ja widze nastolatki, ktore maja delikatnie mowiac swira na wlasnym punkcie i nie wzielabym tego za schizofrenie, bo na ogol wyrastaja z tego. co ze gadali, to byc moze... ludzie nie przepadaja za odmiennoscia , jakakolwiek. teraz jestes dorosly wg prawa i na twoim miejscu zwyczajnei bym sie przeprowadzila, gdziekolwiek i zaczela zycie od nowa. najszybsze i w sumie najprostrze co mozna zrobic. no i znajdz sobei hobby.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-06-10 09:37:09 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2015-06-10 10:00:47 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2015-06-10 19:07:24 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2015-06-10 19:10:45 (9 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Z nastawieniem ze leczenie nic nie da daleko nie zajdziesz. Jak narazie twoje "sposoby" chyba nie przyniosly skutku w odzyskaniu stabilnosci umyslu.

Moze byc ze nigdy calkowitej stabilnosci nie uzyskasz, ale nauczysz sie z tym zyc. Nie ma magicznej tabletki, ktora odmieni wszystko w twoim zyciu.

Te glosy ktore slyszysz co mowia ci?

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-06-10 19:45:22 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2015-06-10 19:47:48 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Schizofrenia? Paranoidalna?

Witaj!

Tu jestes wsrod swoich.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

optymistka1966

Post #9 Ocena: 0

2015-06-17 20:47:23 (9 lat temu)

optymistka1966

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 17-06-2015

Skąd: Londyn

Witaj Kamil1995.
Jesteś bardzo odważny aby to wszystko opisać,potrzebjesz wyrzucić zsiebie to co leży w środku,.Twojej duszy. To dobrze ,że znalazłeś to torum i chcesz się podzielić swoimi problemami. Każdy z nas czy zdrowy czy chory potrzebuje wygadania się. Niejedna osoba również ma problemy ze zdrowiem różnego rodzaju,dlatego specjaliści leczą nas różnymi lekami. Wyjdziesz z tego stanu tylko musisz dać sobie pomóc. Znam osoby,które mają takie problemy jak Ty i mówili,że są zdrowi. To nie jest prawda!!!!! Musisz brać przez jakiś czas leki!! One pomogą Tobie odzyskać siły i poczujesz się pewniejszy siebie. Uwierz mi,wiem co piszę.Nie możesz zamykać się w sobie bo to tylko pogarsza Twoje samopoczucie,muszisz wychodzić z domu,spotykać się ze znajomymi,rodziną itp. Ale przede wszystkim musisz brać leki!!! Pamiętaj to ważne!!! Chętnie z Tobą popiszę i zapytam co postanowiłeś.Trzymaj się,jesteśmy z Tobą,to minie,ja to wiem...Pozdrawiam Cię.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hubert43

Post #10 Ocena: 0

2015-06-17 21:12:49 (9 lat temu)

hubert43

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 17-06-2015

Skąd: londyn

Witaj Kamil. Jestem pod wrazeniem, ze chciales sie ze swoimi problemami podzielic. Wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Nie zamykasz sie w sobie ze swoimi zmartwieniami tylko dzielisz sie tym z innymi, co wiaze sie z tym, ze szukasz pomocy,prosisz o nia. Mialem podobny problem do Twojego. Przezylem silny szok emocjonalny i od tamtego momentu juz nie myslalem racjonalnie. Wydawalo mi sie, ze wszystko jest dobrze ale slyszalem w glowie cos niepokojacego. Nie chcialem brac lekow bo czulem sie po nich zle. Jednak kiedy ich nie bralem bylo jeszcze gorzej. Sam juz nie wiedzialem czy jestem zdrowy czy chory. Wiesz na co sie zdecydowalem? Poszedlem do szpitala na obserwacje. Rozmawialem z lekarzami, bralem leki, powoli, bardzo powoli wracalem do siebie. Nigdy juz nie odzyskam pelnej swiadomosci umyslu ale przyjmuje regularnie leki i zyje z tym. Jestes mlodym czlowiekiem a zycie mamy tylko jedno. Od Ciebie zalezy jak je przezyjesz. Zycie jest cudem, ktorego my mozemy doswiadczyc. Docen to, ze masz rodzibe i ludzi w okol siebie. Nie jestes sam!!! Walcz o siebie. Przyjmuj leki, wspolpracuj z lekarzami a wtedy zobaczysz, ze zycie moze byc piekne i bedziesz z niego czerpal wszystko co najlepsze. Walcz o siebie Kamil! Na poczatku bedzie trudno ale pozniej juz tylko z gorki! Pisz jesli masz jakies pytania. Trzymaj sie i powodzenia!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,