MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Alternatywne leczenie raka

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2019-02-05 16:41:42 (5 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-02-03 12:31:50, Emeryt56 napisał(a):
Cytat:

2019-02-03 10:03:53, niebieskieucho napisał(a):
Witamina C jeszcze nikomu nie zaszkodzila ani przed, ani po chemioterapii.


Czy robiłeś jakieś badania naukowe że twierdzisz że nikomu nie zaszkodziło ?

Widzę że tu na forum robisz się na medycznego guru a tu jesteśmy w obliczu śmierci.

Przekazuje sprawdzone rady. Nie chcesz? Nie korzystaj

Cytat:

Podaj jakieś linki do badań naukowych a nie do powtarzanych plotek.

Nie podam, bo nie bede wywazal otwartych drzwi. Na badania naukowe powoluje sie autor "Ukrytych terapii" Jerzy Zieba w czesci I. i II. Jest ich tam mnóstwo. Ale zeby nie byc goloslownym podam jeden przyklad

Cytat:

To nie grypa że leczona trwa 2 tygodnie a leczona 14 dni i w między czasie można robić eksperymenty z witaminą "C" .


Bylo pytanie, dalem odpowiedz. Masz wolny wybór. A tak na marginesie, to warto zapoznac sie z metodami "Pig Farmy" jak reaguja na badania prawdziwych naukowców.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

KaskaM

Post #2 Ocena: 0

2019-02-05 16:59:38 (5 lat temu)

KaskaM

Posty: 1030

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: dziura zabita dechami

Nie zamierzam tu wywolywac gownoburzy tylko przedstawic swoj punkt widzenia.Medycynie konwencjonalnej wcale nie zalezy wyplyniecie prawdy na temat uleczalnosci raka z wiadomych wzgledow finansowych.Lekarzom tym bardziej. Powiem tyle-80% raka jest grzybem /Candida/ i jest calkowicie uleczalnym...ale nie chemia-bo to ona zabija organizm czlowieka ale nie zabije raka.Pierwsze co mozna zrobic to odstawic weglowodany i cukier-candida zywi sie cukrem! Odn preparatow /oleje,witaminy itd/ polecam znalesc grupe na fb medycyna holistyczna -grupe ta prowadzi dr Marek Rolland ktory wspolpracuje z Czerniakiem i jeszcze jedna dr /nazwisko mi umknelo.ps.Kompletnie nie rozumiem toku rozumowania jak preparaty witaminowe moga zaburzyc leczenie chemia?????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

darraj

Post #3 Ocena: 0

2019-02-05 17:28:41 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-02-05 16:59:38, KaskaM napisał(a):
Nie zamierzam tu wywolywac gownoburzy tylko przedstawic swoj punkt widzenia.Medycynie konwencjonalnej wcale nie zalezy wyplyniecie prawdy na temat uleczalnosci raka z wiadomych wzgledow finansowych.Lekarzom tym bardziej. Powiem tyle-80% raka jest grzybem /Candida/ i jest calkowicie uleczalnym...ale nie chemia-bo to ona zabija organizm czlowieka ale nie zabije raka.Pierwsze co mozna zrobic to odstawic weglowodany i cukier-candida zywi sie cukrem! Odn preparatow /oleje,witaminy itd/ polecam znalesc grupe na fb medycyna holistyczna -grupe ta prowadzi dr Marek Rolland ktory wspolpracuje z Czerniakiem i jeszcze jedna dr /nazwisko mi umknelo.ps.Kompletnie nie rozumiem toku rozumowania jak preparaty witaminowe moga zaburzyc leczenie chemia?????


Proszę napisz, jak dlugo zajmujesz się terapią nowotworową, skąd posiadasz wiedzę w tym temacie(wkształcenie kierunkowe, stopnie naukowe), ewentualnie, jakiekolwiek sukcesy na polu walki z rakiem.
Napisałaś w innym temacie:
Cytat:
Ludzie...zacznijcie sie szanowac!

A więc.......
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #4 Ocena: 0

2019-02-05 17:55:13 (5 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2019-02-05 16:59:38, KaskaM napisał(a):
Kompletnie nie rozumiem toku rozumowania jak preparaty witaminowe moga zaburzyc leczenie chemia?????


To zależy jaka witamina. Np. niektóre z grupy B przyspieszają podział komórkowy, co może stymulować wzrost nowotworów. To oczywiście też zależy od typu nowotworu, ostatnio czytałam badania, z których wynikało, że lepiej unikać suplementacji witaminami z grupy B w przypadku jednego z rodzajów raka prostaty.
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Jurny_Jurek

Post #5 Ocena: 0

2019-02-05 18:14:43 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Podobno spore sukcesy osiaga sie stosujac chemie w polaczeniu z D-L metadonem. Wszystko oczywiscie zalezy od stadium raka i rodzaju ale w DE wlaczaja te metode na coraz szersza skale.

Chemia ovzywiscie jest pomocna we wczesnym stadium kiedy organizm jest jeszcze mocny, pozniej chemia to juz szkodzi oslabiajac organizm a sa przypadki, ze przez to przyczynia sie do szybszej smierci.

Zdrowe odzywianie, ruch, malo stresu, regularne badania - najprostsze metody walki z rakiem nim choroba sie rozpocznie.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KaskaM

Post #6 Ocena: 0

2019-02-05 18:27:26 (5 lat temu)

KaskaM

Posty: 1030

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: dziura zabita dechami

Chcesz zwrocic na siebie uwage? nie udalo sie.

ps.Moze sobie kolega znalesc jakies hobby i przestac ludzi zadreczac swoja osoba?Dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

gosian

Post #7 Ocena: 0

2019-02-05 21:28:28 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

... Kompletnie nie rozumiem toku rozumowania jak preparaty witaminowe moga zaburzyc leczenie chemia?????....

Kaśka, najwidoczniej mogą. Jak siostra zachorowała, to zaczęłam czytać o wlewie WitC. Zadzwoniłam do kliniki bodajże we Wrocławiu. I tam pani pielęgniarka mnie poinformowała że nie można brać wlewu kilka tygodni przed i po chemi. To usłyszałam od fachowca. Nie pytałam się o szczegóły dlaczego itd bo siostra miała już termin pierwszej chemi. Nowotwór był bardzo zaawansowany i jeden z gorszych hormononiezależny
Mogę powiedzieć tylko, że chemia uratowała jej życie.

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 05-02-2019 21:36 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,