MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2015-02-10 09:29:59 (9 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Caly czas pisze o jednym, o konsultacjach w kilku miejscach,o ograniczonym zaufaniu do 'profesjonalistow' wszechwiedzacych, bo co im diagnoza lekarza, wyniki badan, szersze spektrum wiedzy, zadufanych w jedynie sluszna sciezke NHS.
O lekcewazacym podejsciu do klienta, bo w koncu to jego zdrowie, jego problem.
Nie wkladam wszystkim fizjo czy lekarzy czy innej grupy zawodowej do jednego worka, niektorzy sami sobie to robia.

NZTB, krioterapia jest dostepna w prywatnych osrodkach, koszty moga byc refundowane w ramach ubezpieczenia (jesli masz takie).
Ewentualnie wakacje na tydzien/dwa w Polsce, na Litwie, ceny sa sensowne, a personel niezly.
Mnostwo ludzi z Europy zjezdza wlasnie na pobyty sanatoryjne ;).

PS.Zeby bylo zabawniej, znacznie szersza gama zabiegow rehabilitacyjnych jest dostepna dla zwierzat, ciekawe dlaczego.
Czyzby te guslarskie zabiegi dzialaly na mentalnie mniej skomplikowane organizmy, czy raczej dziala zasada dostepnych finansow?

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 10-02-2015 09:32 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2015-02-10 09:30:59 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #3 Ocena: 0

2015-02-10 09:33:02 (9 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Iza, po pierwsze niestety mnie na to nie stać, po drugie, ciężko tak wszystko ułożyć, żebym mogła sobie wyjechać na tydzień.

Jeszcze jedna ciekawostka, którą usłyszałam kiedyś od wspomnianego fizjo - " Ciebie to nie boli, to nie jest prawdziwy ból. To tylko Twój mózg przekazuje informacje, że tak jest, ale tak nie jest, rozumiesz?" :-]
Prawie wtedy 'zeszłam'... ze śmiechu :-]
Moje łzy nie raz ( z bólu ), też pewnie nie są prawdziwe. To tylko mój głupi mózg blondynki wmawia mi, że mnie boli i że ruszyć się nie mogę *ROFL*.

Manka - dziękuję za radę, spróbuję przy następnej wizycie wypytać o ten lek.
Operacja nie wchodzi w grę. Nie ma szans, żebym mogła sobie 'pozwolić' na kilka tygodni 'ledwołażenia' przy łobuzach ;-).

Edit: co do postawy pionowej, pewnie masz rację. Fizjo powtarzał mi, że mam złą postawę (!), a tej uczono mnie od dziecka - ja zawsze chodzę prosto. W PL jako dziecko chodziłam na korekcję kręgosłupa...
Tutaj kazano mi się garbić... :-o

[ Ostatnio edytowany przez: Nie_z_tej_bajki 10-02-2015 09:37 ]

Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

kroliczek432

Post #4 Ocena: 0

2015-02-10 09:48:16 (9 lat temu)

kroliczek432

Posty: 1654

Mężczyzna

Z nami od: 05-07-2009

Skąd: manchester

Nie bede sie rozpisywac n/t mojego kregoslupa.
Z obrazu MRI nie powinnam juz chodzic.
Potwierdze tylko, ze po 15 latach leczenia, czasami pseudoleczenia cwiczenia McKenzie pomogly na tyle, ze moge na 12cm czasami wyskoczyc.
Nie spotkalam sie jeszcze z bardziej efektywnym dzialaniem czegokolwiek poza wspomnianymi cwiczeniami.

Edit.
Nikt nie wspomnial o nadwadze.
Niestety prawie nieodlaczna przyjaciolka wad i uszkodzen kregoslupa. Nigdy zadna metoda leczenia nie pomoze jak bedziemy nosili na sobie zbedne kilogramy.

[ Ostatnio edytowany przez: kroliczek432 10-02-2015 10:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,