MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uszkodzona łąkotka boczna kolana

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 3 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2015-01-14 21:24:34 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tez mi cos trzeszczy w kolanach ostatnio.

Podobno jak boli i wydaje dziwne dzwieki typu trzaski to cos jest nie tak. Moze to objawy tego wlasnie schorzenia. A da sie to naprawic/ naoliwic jakos tak bez udzialu lekarzy?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

boszka8

Post #2 Ocena: 0

2015-01-14 21:49:48 (9 lat temu)

boszka8

Posty: 2302

Kobieta

Z nami od: 08-08-2014

Skąd: londyn

Cytat:

2015-01-14 21:24:34, galadriel napisał(a):
Tez mi cos trzeszczy w kolanach ostatnio.

Podobno jak boli i wydaje dziwne dzwieki typu trzaski to cos jest nie tak. Moze to objawy tego wlasnie schorzenia. A da sie to naprawic/ naoliwic jakos tak bez udzialu lekarzy?
Ostatnio byłam w PL i odwiedziłam rodzinnego i zadałam mu podobne pytanie.Dostałam tabletki na receptę 2x dziennie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Forumowicz1

Post #3 Ocena: 0

2015-01-14 21:57:30 (9 lat temu)

Forumowicz1

Posty: 49

Mężczyzna

Z nami od: 02-11-2014

Skąd: UK

Cytat:

2015-01-14 21:24:34, galadriel napisał(a):
Tez mi cos trzeszczy w kolanach ostatnio.

Podobno jak boli i wydaje dziwne dzwieki typu trzaski to cos jest nie tak. Moze to objawy tego wlasnie schorzenia. A da sie to naprawic/ naoliwic jakos tak bez udzialu lekarzy?


Nie brzmi to jak uszkodzenie lakotki. Trzaski to standart. Pytanie czy puchnie, czy jest sztywne z rana, czy boli bardziej na schodach (dol czy gora), przy dlugiej jezdzie samochodem, w kinie?
Jesli to powyzsze to mozna wiele zrobic szmodzielnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2015-01-14 22:14:05 (9 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Biore Glucosamine.

Trzaski i quasi bol zaistnial chyba w zwiazku z intensywnym treningiem. Zmniejszylam dawki gimnastyki z codziennie na trzy dni w tygodniu, teraz znow zmniejszam i zmienie chyba na cos nie obciaza kolan. Moze to reumatyzm czy artretyzm.

Moze samo przejdzie jak zmienie cwiczenia.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Forumowicz1

Post #5 Ocena: 0

2015-01-14 22:25:56 (9 lat temu)

Forumowicz1

Posty: 49

Mężczyzna

Z nami od: 02-11-2014

Skąd: UK

Cytat:

2015-01-14 22:14:05, galadriel napisał(a):
Biore Glucosamine.

Trzaski i quasi bol zaistnial chyba w zwiazku z intensywnym treningiem. Zmniejszylam dawki gimnastyki z codziennie na trzy dni w tygodniu, teraz znow zmniejszam i zmienie chyba na cos nie obciaza kolan. Moze to reumatyzm czy artretyzm.

Moze samo przejdzie jak zmienie cwiczenia.


Glucosamine moze pomoc ale nie zawsze i wszystkim. National Institute of Clinical Excellence zaleca ja brac na probe, ale nie poleca przepisywac przez GP w zwiazku z slabymi wynikami klinicznymi.
Popieram, trzeba przejrzec cwiczenia i ewentualnie wyeliminowac zbyt obciazajace czy skrocic czas obciazenia. Najgorsze to bieganie. Do tego obuwie z elastyczna podeszwa zawsze i wszedzie. No moze prawie. Pozdr.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

koliber23

Post #6 Ocena: 0

2015-01-30 10:22:48 (9 lat temu)

koliber23

Posty: 168

Mężczyzna

Z nami od: 03-02-2011

Skąd: Derby

Służba zdrowia w gb jest naprawdę tragiczna i zastanawiam się nad sprawą sądowa otóż 2-3 tyg temu dostałem list od GP na temat konsultacji w szpitalu czyli doszedł list do mnie do domu po czym mogłem on line zabukowac wizytę w jednym z trzech szpitali ... No i tak zrobiłem... Wizyta była ustalona teraz na wtorek...*CRAZY*Dzisiaj okazało się bo dostałem list ze moja wizyta została skasowania bo okazuje się że nie spełniam jakiś kryteriów i każą Dzwonić do GP czy nie wydaje wam się to dziwne?? Tyle czekania najpierw na papiery o wyznaczenie terminu potem po wybraniu placówki znowu czekanie a na koniec kanselacja juz nawet nie wiem co będzie dalej...

[ Ostatnio edytowany przez: koliber23 30-01-2015 10:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-01-30 11:45:22 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #8 Ocena: 0

2015-01-30 13:09:34 (9 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Cytat:

2015-01-14 21:24:34, galadriel napisał(a):
Tez mi cos trzeszczy w kolanach ostatnio.

Podobno jak boli i wydaje dziwne dzwieki typu trzaski to cos jest nie tak. Moze to objawy tego wlasnie schorzenia. A da sie to naprawic/ naoliwic jakos tak bez udzialu lekarzy?


Moja zona to samo miala....i po konsultacji z lekarzem-zaaplikowana glukosamina,vit.B6....and.... wiecej ruchu....
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Grzeslaw_mks

Post #9 Ocena: 0

2015-02-02 01:09:34 (9 lat temu)

Grzeslaw_mks

Posty: 64

Mężczyzna

Z nami od: 13-04-2014

Skąd: UK

Artroskopię kolana przeprowadza się po nieudanej próbie 12 miesięcznego leczenia konserwatywnego, które obejmuje przede wszystkim fizjoterapie, działania przeciwbólowe i edukację. Często to przynosi rezultat i operacja nie jest konieczna co jest korzystne zarówno dla pacjenta jak i systemu.

Oczywiście są przypadki jak mechaniczne blokowanie kolana, czy pogarszanie się stanu klinicznego pomimo leczenia, kiedy należy zabieg przeprowadzić wcześniej.

Zainteresowanym mogę przesłać Knee Arthroscopy Surgical Threshold Policy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2015-02-02 10:07:35 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,