MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

GP dla dziecka, czy konieczna rejestracja?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ladyinred

Post #1 Ocena: 0

2014-09-16 20:12:13 (10 lat temu)

ladyinred

Posty: 21

Z nami od: 31-07-2014

Witam,
Mój nastolatek rozpoczął edukację w angielskiej szkole i otrzymałam do wypełnienia Health Questionnaire. Jest tam rubryka "Name & Address of GP/Surgery" mam pytanie - czy muszę koniecznie moje dziecko zapisać do jakiegoś GP?
Nie miałam takiego zamiaru bo mój syn jest alergikiem i ma świetnego lekarza w Polsce, który zna go od małego, jest w Polsce ubezpieczony i nie chcialam go tutaj zapisywać, co 3,4 miesiące jesteśmy w Polsce, a opinie o GP tutejszych przyprawiają mnie o ból głowy...
Czy mogę zwrócić ten formularz do szkoły bez informacji do jakiego GP go zapisałam (bo nie zapisałam do żadnego)???
Będę wdzięczna za informację

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #2 Ocena: 0

2014-09-16 20:18:00 (10 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

przeciez to ze go zapiszesz do GP nie znaczy ze on tam musi chodzic.
bez sensu problem nikt na sile go lekarza nie zaciagnie.
a co jesli twoj syn sie rozchoruje np bedzie mial angine lub inna powazniejsza chorobe?tez go do polski wozic bedziesz?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2014-09-16 21:10:09 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2014-09-16 21:58:36 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

predatorstopa

Post #5 Ocena: 0

2014-09-16 22:00:33 (10 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Jezeli go zapiszesz do GP to nie robi problemu zebys latala z nim do PL a co do lekarzy tu to nasluchalas sie chyba glupot

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2014-09-16 22:08:33 (10 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mozna nie zapisywac, ale szkola bedzie naciskac.
Potrzebne jest to szkole na wszelki wypadek, do ubezpieczenia itp. W koncu to pod opieka nauczycieli mlody bedzie przez wiekszosc dnia, mieszkajac w UK, bedzie mial status rezydenta i raczej z kazdym drobiazgiem, prosba o badania czy leki nikt nie lata na drugi koniec Europy.
Rejestracja do GP po prostu sie przyda w razie czego, a nie ma obowiazku nawiedzania lekarza. Podobnie z dentysta.

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 16-09-2014 22:09 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

docha_k

Post #7 Ocena: 0

2014-09-17 13:05:13 (10 lat temu)

docha_k

Posty: 184

Kobieta

Z nami od: 30-06-2013

Skąd: Londyn

system jest taki że dziecko jak sie tu uczy musi być zapisane do Gp czy chodzisz sie do niego leczyć czy nie, jak szkoła wymaga to idz i zapisz i już. Mieszkasz tutaj to się dostosuj do tutejszych przepisów jak lepiej ci w Pl, to tam wrócić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

predatorstopa

Post #8 Ocena: 0

2014-09-17 15:29:49 (10 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Glupoty ludzie gadaja:-] Tu jest inny system leczenia jezeli jestesmy chorzy to idziemy do GP i nie dostajemy antybiotyku ( no chyba ze jest to cos powaznego ) oczywiscie nam Polaka to nie pasuje bo my tylko znamy taka metode leczenia ,a ta nie jest zla A jezeli chodzi o szpitale krotko sie czeka na wizyte i sa swietni lekarze Mam 2 dzieci jedno urodzone w PL i ciagle na antybiotykach a drugie urodzone w UK wiecej szczepionek i mniej antybiotykow:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #9 Ocena: 0

2014-09-17 16:46:08 (10 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2014-09-16 20:12:13, ladyinred napisał(a):
Witam,
Mój nastolatek rozpoczął edukację w angielskiej szkole i otrzymałam do wypełnienia Health Questionnaire. Jest tam rubryka "Name & Address of GP/Surgery" mam pytanie - czy muszę koniecznie moje dziecko zapisać do jakiegoś GP?
Nie miałam takiego zamiaru bo mój syn jest alergikiem i ma świetnego lekarza w Polsce, który zna go od małego, jest w Polsce ubezpieczony i nie chcialam go tutaj zapisywać, co 3,4 miesiące jesteśmy w Polsce, a opinie o GP tutejszych przyprawiają mnie o ból głowy...
Czy mogę zwrócić ten formularz do szkoły bez informacji do jakiego GP go zapisałam (bo nie zapisałam do żadnego)???
Będę wdzięczna za informację


Myślę, że czas zweryfikuje Twoje poglądy co do leczenia dziecka w Anglii, ważne abyś poglądy miała własne, a nie zasłyszane :-)
Praca i szkoła ograniczą możliwości częstych wyjazdów.
Tak więc, zapisz syna do GP.
A teraz o korzyściach z tego płynących:
- przychodnia pilnuje wszystkich wizyt kontrolnych, przypominając Ci kiedy masz przyjść
- wszystkie leki masz za darmo
- z doświadczenia wiem, że nowości są na tutejszym rynku szybciej
- zaoszczędzone pieniądze na biletach lotniczych, lekarstwach itp. odkladasz na studia dla syna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krystek

Post #10 Ocena: 0

2014-09-17 22:07:42 (10 lat temu)

Krystek

Posty: 45

Mężczyzna

Z nami od: 10-11-2005

Skąd: Essex

Witam!
Akurat tydzień temu moich 2 chłopców poszło do szkoły i oddawałem ten formularz w 2 różnych szkołach i nie wymagali aby to było wypełnione.pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,