MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy mozna przestac brac samemu??

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2013-12-17 18:02:10 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Diabolique

Post #2 Ocena: 0

2013-12-17 20:08:19 (10 lat temu)

Diabolique

Posty: 666

Kobieta

Z nami od: 19-09-2013

Skąd: Lorien

Cytat:
wiesz to z autopsji?


Ja znam z autopsji Clock. I stwierdzenia typu: " to tylko amfetamina, tylko uzaleznienie psychiczne, no to jeszcze nie tak zle" swiadcza tylko o tym, ze ktos sie zetknal z problemem, ale tak poza tym, nie ma o nim pojecia.

Dawniej tylko odnosilo sie do ziola. Nota bene nie znam takich, co na tym poprzestali. Tak czy inaczej dziwi, ze teraz to juz jest tylko amfetamina, albo tylko cocaina. Moze tylko heroina tez?

W temat uzaleznien dzieci nie wnikam. Wszyscy znajomi narkomani, (czy moze raczej niebieskie ptaki, ktore sie w te sieci zaplataly) to dorosli, albo mlodzi dorosli. A zaplatali sie, bo przeciez to to tylko...tu wstaw wedle uznania.

Tak, mozna samemu odstwic. Zrywajac calkowicie kontakt z dotychczasowym srodowiskiem. Terapia przyda sie swoja droga, bo taki czlowiek po odstawieniu tylko amfy jest nie do zniesienia. Psychika jest skopana przez kolejne pare lat, tak przy okazji. Tak wiec reakcja terapeuty z opisu raczej mnie dziwi.

Inter arma enim silent leges.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #3 Ocena: 0

2013-12-17 20:18:53 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #4 Ocena: 0

2013-12-17 20:26:57 (10 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Patrzcie a ja "gupi" cale życie myślałem że ta amfa to środek który dziury w mózgu robi...a tutaj się okazuje że to tylko mocniejsza kawka. Ech...a kasy nie mam:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2013-12-17 20:40:37 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grzes-24

Post #6 Ocena: 0

2013-12-17 21:35:16 (10 lat temu)

grzes-24

Posty: 1703

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2009

Skąd: Londyn

Wielu zaczyna od "tylko" kreski. I sami sobie wmawiają,że przecież w każdej chwili mogą z tym skończyć. Wmawiają - ale sami sobie w to nie wierzą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Dwunasty

Post #7 Ocena: 0

2013-12-17 22:02:45 (10 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2013-12-17 20:40:37, ewa28300 napisał(a):
Cytat:

2013-12-17 20:26:57, Dwunasty napisał(a):
Patrzcie a ja "gupi" cale życie myślałem że ta amfa to środek który dziury w mózgu robi...a tutaj się okazuje że to tylko mocniejsza kawka. Ech...a kasy nie mam:(

Nie badz taki dowcipny Dwunasty. Tu chodziło o samopoczucie po tym, a nie skutki uboczne, bo to drugie to inna bajka. Czytamy ze zrozumieniem i nie odwracamy kota ogonem :-]



Jakiego kota? Ja po 6 kawach parzonych tylko świnki widzę.
Jeśli samopoczucie po amfie jest jak po kawie czy red bullu to ja jednak pozostanę przy kawce, przynajmniej sobie z fusów powróżę:))



A tak na zupełnie na poważnie to jedyna możliwość aby wyjść z jakiegokolwiek nałogu to chcieć, mocno chcieć. Inaczej się nie da... Tylko że czasami do tego dochodzimy za późno:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #8 Ocena: 0

2013-12-17 22:34:36 (10 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Cytat:

2013-12-17 20:08:19, Diabolique napisał(a):
Cytat:
wiesz to z autopsji?


Ja znam z autopsji Clock. I stwierdzenia typu: " to tylko amfetamina, tylko uzaleznienie psychiczne, no to jeszcze nie tak zle" swiadcza tylko o tym, ze ktos sie zetknal z problemem, ale tak poza tym, nie ma o nim pojecia.

Dawniej tylko odnosilo sie do ziola. Nota bene nie znam takich, co na tym poprzestali. Tak czy inaczej dziwi, ze teraz to juz jest tylko amfetamina, albo tylko cocaina. Moze tylko heroina tez?

W temat uzaleznien dzieci nie wnikam. Wszyscy znajomi narkomani, (czy moze raczej niebieskie ptaki, ktore sie w te sieci zaplataly) to dorosli, albo mlodzi dorosli. A zaplatali sie, bo przeciez to to tylko...tu wstaw wedle uznania.

Tak, mozna samemu odstwic. Zrywajac calkowicie kontakt z dotychczasowym srodowiskiem. Terapia przyda sie swoja droga, bo taki czlowiek po odstawieniu tylko amfy jest nie do zniesienia. Psychika jest skopana przez kolejne pare lat, tak przy okazji. Tak wiec reakcja terapeuty z opisu raczej mnie dziwi.




Diabolique, dziekuje, ze to napisales bo juz sie balam, ze sie calkiem zestarzalam :-]*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2013-12-17 22:42:15 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Diabolique

Post #10 Ocena: 0

2013-12-17 22:49:38 (10 lat temu)

Diabolique

Posty: 666

Kobieta

Z nami od: 19-09-2013

Skąd: Lorien

Cytat:
U tych weekendowych cpaczy efekt odstawienia nie był tak widoczny.


Tylko, ze tu chodzi o uzaleznienie, a nie o studentow wciagajacych sobie od imprezy do imprezy. Kobieta pisze o mezu i ojcu, a nie licealiscie, ktory moze miec wszystko gdzies, a potem zakochac sie i odstawic co tylko. A potem zyli dlugo i szczesliwie...

Cytat:
Edit: Z autopsji powiem, ze paierosy tez sa najgorszym przeciwnikiem


Tak, sa. I speedy nie brzmia grozne, tylko sa grozne. Tak samo zreszta jak procenty dla alkoholika.





[ Ostatnio edytowany przez: Diabolique 17-12-2013 22:52 ]

Inter arma enim silent leges.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,