MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Amidgalina wit. B17

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ewamik

Post #1 Ocena: 0

2013-10-22 07:43:10 (11 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Z tego co mówiła mi ta osoba chora na raka,amigdalina działa na nowotwór. Jednak jesli mamy zaawansowane stadium choroby,to już wiele nie pomoże.
Moja siostra od dawna leczy sie ziołami,nalewkami. Wcina kiełki różnego rodzaju,robi sama sobie serum,olejki do twarzy. Ma 51 lat,a wygląda na 35.
Ona równiez mowiła mi o tej amigdalinie i jest do tego przekonana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #2 Ocena: 0

2013-10-22 09:28:52 (11 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Mój błąd, do wątku o wierze i opiniach zupełnie niepotrzebnie zacząłem wklejać informacje naukowe.

Powtórzę tylko to co napisałem wcześniej odnośnie leczenia raka, a co jest oparte na moich osobistych doświadczeniach. Nie fundujcie choremu huśtawki emocjonalnej przynosząc kolejne alternatywne cuda, które są obecnie na topie. Taka pomoc jest dla lepszego własnego samopoczucia, a nie dla chorego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #3 Ocena: 0

2013-10-22 09:57:36 (11 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Osoba mi bliska,która choruje na nowotwór..no własnie...nie dopuszcza sobie tej myśli. Jest na etapie badań tu. Wiemy co mu dolega ale dalej badają.
A ta osoba? No cóż,nie boli ją. je wszystko,pali papierosy. Nie ma zamiaru zmieniać diety.
Kompletnie się tym nie przejmuje ba,traktuje te guzy jak zwykłe pryszcze,ktore trzeba usunąc u kosmetyczki. Zastanawiamy sie tylko czy jest taki twardy i ma silna psychikę,czy też nie do końca rozumie co go czeka?
Wie,że będzie chemia...ale jak na razie mysli,że to będzie zwykła kroplówka,zastrzyk i po zabiegu idzie do pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #4 Ocena: 0

2013-10-22 10:19:19 (11 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Raka bym nie ignorował, ale też nie robiłbym z tego nie wiadomo jakiej tragedii. Nawet jeżeli diagnoza nie jest dobra i nie zostało wiele czasu. Można ten czas spędzić w grobowej atmosferze, robiąc przymiarki do trumny. Można też żyć zupełnie normalnie do samego końca.

Myślę, że dla chorego który chce żyć normalnie, nie jest dobrze mieć w otoczeniu bliską osobę która panikuje, miota się, szuka cudów, odpowiedzi. A wydaje mi się, że często taka jest reakcja najbliższych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Katarz

Post #5 Ocena: 0

2016-11-27 19:03:51 (7 lat temu)

Katarz

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 27-11-2016

Skąd: London

spa,m

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2016-11-27 20:14:52 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Gdzieś w necie wyczytałem ze Polacy wynalezli szczepionkę na raka. To ostatni news

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #7 Ocena: 0

2016-11-27 20:36:44 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Laetrile treatment for cancer
Authors:
Milazzo, S
Horneber, M
Source:
COCHRANE DATABASE OF SYSTEMATIC REVIEWS; 2015, 4, 16p.
Publisher Copyright:
WILEY-BLACKWELL
ISSN:
1469493X
Document Type:
Review
Author Keywords:
Amygdalin [adverse effects; therapeutic use]
Antineoplastic Agents
Phytogenic [adverse effects; therapeutic use]
Neoplasms [drug therapy]
Humans
KeyWords Plus:
KEISHI-BUKURYO-GAN
AMYGDALIN LAETRILE
CELLS
COMPLEMENTARY
METAANALYSES
BENZALDEHYDE
GLYCOSIDES
MEDICINES
APOPTOSIS
THERAPY
Subject Category:
MEDICINE, GENERAL & INTERNAL
Abstract:
Background
Laetrile is the name for a semi-synthetic compound which is chemically related to amygdalin, a cyanogenic glycoside from the kernels of apricots and various other species of the genus Prunus. Laetrile and amygdalin are promoted under various names for the treatment of cancer although there is no evidence for its efficacy. Due to possible cyanide poisoning, laetrile can be dangerous.
Objectives
To assess the alleged anti-cancer effect and possible adverse effects of laetrile and amygdalin.
Search methods
We searched the following databases: CENTRAL (2014, Issue 9); MEDLINE (1951-2014); EMBASE (1980-2014); AMED; Scirus; CINAHL (all from 1982-2015); CAMbase (from 1998-2015); the MetaRegister; the National Research Register; and our own files. We examined reference lists of included studies and review articles and we contacted experts in the field for knowledge of additional studies. We did not impose any restrictions of timer or language.
Selection criteria
Randomized controlled trials (RCTs) and quasi-RCTs.
Data collection and analysis
We searched eight databases and two registers for studies testing laetrile or amygdalin for the treatment of cancer. Two review authors screened and assessed articles for inclusion criteria.
Main results
We located over 200 references, 63 were evaluated in the original review, 6 in the 2011 and none in this update. However, we did not identify any studies that met our inclusion criteria.
Authors' conclusions
The claims that laetrile or amygdalin have beneficial effects for cancer patients are not currently supported by sound clinical data. There is a considerable risk of serious adverse effects from cyanide poisoning after laetrile or amygdalin, especially after oral ingestion. The risk-benefit balance of laetrile or amygdalin as a treatment for cancer is therefore unambiguously negative.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2016-11-27 20:38:50 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cyjanek ciagle mnie nie zabil, to tak odnosnie tych trujacych wlasciwosci. Mam sie dobrze, tak samo jak 3 lata temu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #9 Ocena: 0

2016-11-28 02:09:33 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

I tak trzymaj.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

niebieskieucho

Post #10 Ocena: 0

2016-11-28 17:17:29 (7 lat temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Laetrile, amygdalin czy tzw. witamina B17 jest bezpiecznym lekiem w walce z chorobami nowotworowymi. Zródla naukowe:
http://www.pubpdf.com/pub/25207888/Advanced-research-on-anti-tumor-effects-of-amygdalin

http://whale.to/c/quotes1.html

https://www.ihealthtube.com/video/learn-how-laetrile-kills-cancer-cells

Nalezaloby równiez wspomniec o leczeniu przynoszacym dobre efekty za pomoca dozylnego podawania askorbinianu sodu
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,