MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Amidgalina wit. B17

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 23

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ewamik

Post #1 Ocena: 0

2013-10-21 11:52:12 (11 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Ostatnio duzo czytałam o tym specyfiku.
Jedni mówią,że leczą ,inni-że to naciągane.
Znam męzczyznę chorego na nowotwór . Jest już po przeszczepie,chemiach itd. Od jakiegoś czasu bierze amigdaline. Mówi,że to mu pomaga.
Pewna osoba z mojej rodziny choruje na nowotwór. Nie wierzy w tego typu wynalazki. Jego zdaniem tylko lekarz wyleczy,a amigdalina jest trująca.
Jak wiemy po przemysle zbrojeniowym,przemysł farmaceutyczny jest najlepiej opłacalny. Słyszy się o fałszowaniu wynikach badań,tabletkach placebo itd.
Komu zalezy,żeby wyleczyc raz na zawsze raka?
Zdania w tym temacie są podzielone.
Czy ktoś z Waszych bliskich leczył sie amigdaliną?
Wiem również,że z Kanady sprowadzają Cannabis Oli. Dośc drogi specyfik ale tu chodzi mi głównie o wit B17

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #2 Ocena: 0

2013-10-21 12:25:31 (11 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Tutaj sobie poczytaj: http://www.cancerresearchuk.org/cancer-help/about-cancer/treatment/complementary-alternative/therapies/laetrile

"There is no scientific evidence to support claims that laetrile or amygdalin can treat cancer or any other illness. Despite this it has been promoted as an alternative cancer treatment."

Niedawno sam miałem w rodzinie osobę chorą na raka i miałem kilka starć z bliskimi na temat różnych czarodziejów, homeopatii i magicznych lekarstw. Myślę że jest dosyć naturalne dla rodziny chorego na raka, że szuka się wszelkich sposobów żeby pomóc choremu. Wokół tej nadzieji rozwinął się cały przemysł alternatywnych terapii, lekarstw, cudów, itp. I jest jeden powód dlaczego takie rzeczy są "alternatywne" - ponieważ nie są w stanie przejść przez test prawdziwego naukowego badania. W momencie gdy coś jest udowdnione, że działa to wchodzi do arsenału konwencjonalnego leczenia.

Pół biedy gdy alternatywne leczenie nie przeszkadza w tradycyjnym leczeniu raka - takim staromodnym z lekarzami i szpitalem w tle. Gdybym mógł coś doradzić z perspektywy osoby która ma podobne doświadczenie za sobą, to nie marnuj czasu na szukanie cudownych leków. Można ten czas znacznie lepiej wykorzystać.

[ Ostatnio edytowany przez: Eddmund 21-10-2013 12:27 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2013-10-21 13:03:14 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #4 Ocena: 0

2013-10-21 13:36:46 (11 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

To ze nie ma 'naukowych dowodow' to jeszcze nie znaczy, ze w ogole nie dziala bo ilosc i jakosc przeprowadzanych badan jest ograniczona, czesto m.in ze wzgledu na sponsorow a tu najczesciej rzadza wielkie koncerny, ktorym zalezy na wypromowaniu jakiegos dochodowego specyfiku. Takie jest moje zdanie, choc szczerze mowiac tez nie bardzo wierze w niekonwencjonalne metody leczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #5 Ocena: 0

2013-10-21 14:12:31 (11 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Jestem przekonany, że jeżeli pojawia się substancja która ma jakieś szanse na wyleczenie jakiejkolwiek choroby, to dosyć szybko zarówno duże koncerny jak i inne jednostki naukowe biorą ją pod lupę, żeby sprawdzić czy coś jest na rzeczy.

Co do alternatywnego leczenia raka, to moim największym zastrzeżeniem jest huśtawka emocjonalna, jaką rodzina funduje choremu przy takiej okazji. Chorzy, z reguły są w stanie sobie poradzić emocjonalnie z chorobą i dostosować do nowej sytuacji. Gorzej gdy pojawia się bliska osoba, która czuje że musi koniecznie działać i wyszukuje różne cudowne rzeczy. Rozbudzają się nadzieje, ale potem zawsze przychodzi okres depresji gdy się okazuje że kolejny wywar z jednorożca nie zadziałał. A wszystko po to żeby bliski chorego mógł poczuć się lepiej, że coś robi żeby pomóc. Taka sytuacja powoduje wzrost stresu, a dodatkowy stres nie jest potrzebny w przypadku żadnej choroby.

Moim zdaniem czas, energia i pieniądze poświęcone na pogoń za cudem, mogą być znacznie lepiej wykorzystane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2013-10-21 16:29:55 (11 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Ja wiem,że cięzko jest w to uwierzyć.
Niektórzy nie wierza w akupresure,refleksologie czy akupunkturę,a innym z kolei pomaga.
Tak jak i z amigdalina.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Eddmund

Post #7 Ocena: 0

2013-10-21 17:02:01 (11 lat temu)

Eddmund

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 28-09-2010

Skąd: Manchester

Osobiście nic nie wiem na temat amidgaliny i generalnie nie tracę czasu na żadne rzeczy które promują się jako 'alternatywne', może z wyjątkiem muzyki.

Miałem nadzieję, że rzucisz okiem na link który wkleiłem w pierwszym poście. W kwestii raka Cancer Research UK, jest jak najbardziej wiarygodnym źródłem. Jeżeli oni piszą, że to cudo nie działa to możesz im zaufać. Natomiast jeżeli piszą, że jest potencjalnie szkodliwe, to naprawdę nie powinnaś tego podawać nikomu, a już w szczególnoci komuś choremu na raka.

"Because of the lack of evidence that laetrile works, and the serious side effects it has, it is not authorised for sale in the European Union. The Food and Drugs Agency (FDA) in the USA have also banned it.

Side effects of laetrile

Laetrile contains cyanide, which is a type of poison. So the side effects of laetrile are the same as those of cyanide. These include

Sickness
Headaches
Dizziness
Liver damage
A lack of oxygen to the body tissues
A drop in blood pressure
Drooping eyelids
Fever
Nerve damage, causing loss of balance and difficulty walking
Confusion, coma and eventually death"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #8 Ocena: 0

2013-10-21 17:38:48 (11 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Czytałam o tym,dziekuję. Wiem,że podobno mozna tym się zatruć.
Nie chcę nikomu tego podawać. Po prsotu znam kogos,kto to bierze. Dodatkowo funduje sobie olej z marihuany (konopii)
Ten męzczyzna twierdzi,że jemu pomaga.
Koleżanka moja rówież twierdzi,że ktoś z jej bliskich zażywał to.
MNie po prostu interesują opinie ludzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

macadi

Post #9 Ocena: 0

2013-10-21 19:32:42 (11 lat temu)

macadi

Posty: 1008

Kobieta

Z nami od: 02-12-2010

Skąd: Manchester

Nie bardzo chce mi sie sprawdzac co to laetrile ale wiem, ze np pestki moreli, ktore maja byc bogatym zrodlem amygdaliny sa dostepne np. na Amazon. A sladowe ilosci cyjanku sa rowniez w migdalach, ktorych jakos nikt nie zabrania sprzedawac. Zreszta, prawie wszystkie leki i specyfiki maja efekty uboczne i mozna sie nimi zatruc jesli spozywane w nieodpowiednich ilosciach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2013-10-22 01:46:02 (11 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jem B17 codziennie od 3 lat i ciagle zyje. Cyjanek nie zatrul mnie. Proponuje poczytac wiecej na jakie komorki cyjanek dziala i dlaczego ja i wiele innych osob ma sie dobrze.

http://www.naturalnews.com/031336_laetrile_cancer_cells.html

Problem jest taki, ze ludzie szukaja takich "lekow" gdy jest juz za pozno, gdy rak jest zaawansowany, organizm oslabiony przez chemie, itp.

Nie wiem czy B17 dziala, ale jesli jednak tak jest, to nie zaszkodzi mi ja jesc profilaktycznie, by wybic jakiekolwiek komorki raka, ktore chcialyby pojawic sie w moim organizmie. Powiem Wam jak bede schodzic z tego swiata czy dzialalo czy nie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,