MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

łysienie plackowate u dzieci

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

milky123

Post #1 Ocena: 0

2013-03-04 17:30:13 (11 lat temu)

milky123

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 04-03-2013

Skąd: Wrexham

Witam i proszę o pomoc. Mój 3 letni synek ma dwie łyse łatki na głowie, jedna mniejsza, druga spora. Na tej malutkiej widać drobniutki włosy jakby odrastające a na większej włosy są ale bardzo rzadziutkie. Dodatkowo na prawej powiece brakuje rzęs w wewnętrznym kąciku oka. Gp skierowała nas do specjalisty dermatologa. Będziemy czekać na wizytę kilka miesięcy... Martwię się może nie potrzebnie, ale nie wiem jak tutaj się leczy coś takiego, może miałyście podobny problem, proszę o poradę. Czy są dostępne jakieś leki bez recepty? Coś skutecznego? Pozdrawiam i czekam na Wasze porady

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek3006

Post #2 Ocena: 0

2013-03-04 17:41:45 (11 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

Moj brat tez w tym wieku mial lysienie plackowate. Wypijal litry mleka i jadl watrobke, mama tylko ja zaparzala i taka jadl...bleeee
Coprawda bylo to kilkansacie lat temu, wiec i metody inne:-)
Ale pomoglo i wlosy odrosly a nawet podwoily swoja objetosc:-)
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SZPULA

Post #3 Ocena: 0

2013-03-04 17:53:58 (11 lat temu)

SZPULA

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 04-03-2013

Skąd: LEEDS

WITAM .jak chcesz pogadać to daj znać .Mam to samo i idzie z tym życ

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2013-03-04 18:33:52 (11 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Moj syn tez mial, jeszcze w Polsce, dermatolog przepisal mi plyn do smarowania glowy dziecku. Syn tez mial porobione badania czy nie jest to objaw innej powazniejszej choroby. Przyczyny sa rozne nawet stress choc nie wiem jak moze taki ( przynajmniej u mnie ) byc zestresowany. Dziecku odrosly wlosy , z poczatku byly dziwne w dotyku ale z biefgiem lat sie wszystko unormowalo.

Nie denerwuj sie zawczasu, nie wiem jak tutaj kuruja, moze przejdz sie do apteki i wyjasnij i popros o porade. Mysle ze gdyby lekarz podejrzewal cos powazniejszego , wyslalby na dodatkowe badania lub ustawil wizyte z dermatologiem jako pilna.

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Simplex1978

Post #5 Ocena: 0

2016-07-29 19:52:12 (8 lat temu)

Simplex1978

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 29-07-2016

Skąd: Altrincham

Witam. Chciałabym sie dowiedzieć o stan zdrowia tego 3 letniego wówczas dziecka u którego zaczęło sie łysienie plackowate . Pytam bo 3 letni synek mojej przyjaciółki tez ma ta dolegliwość i chciałabym jakoś im pomoc . Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2016-07-29 20:49:56 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,