MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Powtorne leczenie kanalowe

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

espe-7

Post #1 Ocena: 0

2012-09-27 08:42:24 (12 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Dobra, zniecheciliscie mnie do NHS, wiec chyba nie mam wyjscia. Dzisiaj bede z dentysta rozmawiac i podejme decyzje.

Leonka i NoNickname, przyslijcie mi prosze namiary na swoje dentystki, moze umowie sie na wizyte.

Ja z mojego dentysty jestem ogolnie zadowolona, chodze do niego od 10 lat, zna mnie i moje zeby, wiec nie bardzo bym chciala zmieniac. Zastanawiam sie tylko, czy takiego zabiegu, jaki musze miec nie zrobilabym taniej gdzies indziej. Zastanawiam sie tez, czy moj zab w ogole taki zabieg potrzebuje (bol moze np wynikac z nacisku, ktory od czasu do czasu powoduje osemka), wiec druga opinia tez by mi sie przydala.

Po tym jak mnie najbardziej zaufany lekarz na swiecie chcial naciagnac na duuuza kase (o czym dowiedzialam sie przypadkowo), chyba na zawsze stracilam zaufanie do calej sluzby zdrowia.

Dziekuje za wszystkie porady.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2012-09-27 08:59:47 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

justin1976

Post #3 Ocena: 0

2012-09-27 10:45:46 (12 lat temu)

justin1976

Posty: 734

Kobieta

Z nami od: 05-06-2007

Skąd: Londyn/Croydon

Wiecie co? Tak narzekacie na ten nhs i narzekacie. Mam różne doświadczenia ze stomatologami. Jeszcze będąc w Polsce leczyłam zęba kanałowo i podobno dobrej lekarki. Podobno, bo ja tego o niej nie mogę powiedzieć. Zapłaciłam jej masę kasy z wyleczenie zęba, a potem musiałam i tak go poprawiać u kogoś innego. Będąc już tutaj szukałam koniecznie polskiego specjalisty. Znalazłam i jak go sobie przypomnę, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Na szczęście, wbrew wszelkim opiniom naszych rodaków, postanowiłam odwiedzić przychodnię, która przyjmuje pacjentów z nhs. Chodzimy tam całą rodziną i póki będzie tam dentysta, który nas leczy, to nie zamierzam zmieniać przychodni.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2012-09-27 11:01:26 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

literat

Post #5 Ocena: 0

2012-09-30 10:00:03 (12 lat temu)

literat

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 22-06-2009

Skąd: londyn

espe-7 ja nie wiem gdzie bylas/es/ z tym zebem , ja od czerwca tego roku lecze zeby w klinice na Acton, przedtem odwiedzilam 5 roznych /angielskich i polskich/ nikt nie proponowal nawet leczenia , diagnoza - zeby zniszczone i tylko wyrywac, na szczescie nie poddalam sie i szukalam sensownego lekarza, znalazlam na Acton p. dr Miklewska , ktorej zawdzieczam to ze to co u innych bylo niemozliwe u niej stalo sie mozliwe, zeby sa leczone, ceny nie sa z kosmosu, wiadomo, trzeba placic ale dzieki ogromnej fachowosci i wiedzy dr Miklewskiej uratowalam zeby.Polecam te klinike, swietny sprzet, czysciutko, super atmosfera i co najwazniejsze profesjonalni dentysci. Nie wspomne juz o tym ze o bolu nie ma mowy, moge podac Ci tel na PW

Uwaga moderatora: Post edytowany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2012-09-30 13:56:41 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #7 Ocena: 0

2012-10-01 22:18:42 (12 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Dziekuje za wszystkie podpowiedzi i 'namiary' na dentystow, z ktorych jestescie zadowoleni.

Ja po rozmowie ze swoim dentysta, podjelam decyzje, ze najpierw pozbede sie osemki, bo byc moze to ona robi mi ucisk na zab obok. Jesli to nie pomoze, to dopiero wtedy zdecyduje sie na poprawienie leczenia kanalowego.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2012-10-01 22:31:48 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #9 Ocena: 0

2012-10-02 08:38:08 (12 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2012-10-01 22:31:48, sysa1980 napisał(a):
espe
8 to dobry pomysl wyrwac bo franca lubi promieniowac taka menda
ad kanalowki wiesz nie bede sie tu madrkowac ale z rendgena juz lekarz powinien zobaczyc czy cos jest nie tak z 7 tzn ze sa kanaly niewypelnione , lub stan zapalny sie zaczyna to widac na rtg

albo zrob sobie tutaj zdjecie panoramiczne zato zebowych moze w nich tkwi problem jak 8 jest nie zepsuta


Sysa, wlasnie siodemka na zdjeciu wyglada ok, ale czasem boli tak, ze nie moge jej nawet dotknac. Myslisz, ze jest to normalne przy ucisku osemki? Przy osemce na zdjeciu widac infekcje.

Ja mam wrazenie, ze moj dentysta chcial mnie wyslac na zabieg zbyt pochopnie, bo sam zaczac zmieniac zdanie podczas ostatniej rozmowy.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2012-10-02 10:02:41 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,