MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Zuza_tur

Post #1 Ocena: 0

2018-02-14 21:07:32 (6 lat temu)

Zuza_tur

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 14-02-2018

Skąd: Londyn

Hej dziewczyny, nie chcę tutaj spamować. Natomiast zastanawiam się czy próbowałyście może szpitali poza UK?

Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana radą lub choćby drugą opinią z innego szpitala, zachęcam do kontaktu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

martella

Post #2 Ocena: 0

2018-02-21 12:17:41 (6 lat temu)

martella

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 21-02-2018

Skąd: Bristol

Witam wszystkich.Postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami w walce o dzidzię.Tu w Anglii zaczęliśmy się starać w w 2009.Od początku problemem było słabe nasienie mojego męża(1% dobrych plemników aż lub tylko).Niestety moja nadwaga I palenie papierosów przez nas *CRAZY*skutecznie zdyskfalifikowało nasze szanse.Ja wprawdzie rzuciłam palenie ale z wagą było jeszcze gorzej(97kg na 163 cm wzrostu).Na in vitro w Pl nie stać nas było a wiązało się to z długimi urlopami I częstymi wylotami do Pl.Po jakimś czasie podjęliśmy decyzję o adopcji w Anglii.Zostaliśmy zaakceptowani,zaczęliśmy cały proces,treningi,zbieranie referencje, zaświadczeń itp.Po rozmowie z tzw.panelem adopcyjnym jednak podjęliśmy decyzję że podejdziemy do in vitro ale prywatnie w Pl.Swoisty roller coaster.Już nakręciliśmy się obydwoje,mąż zgodził się nawet na dawcę spermy gdyby u niego nic nie dało się zrobić.Niestety śmierć mojego taty I teścia w krótkim odstępie czasu skutecznie odepchała nas od jakich kolwiek działań aż do zeszłego roku.Ponieważ mi na blacie wybiła magiczna 40stka postanowiliśmy działać.4 wyloty do Pl,3 po tygodniu urlopu aby wykonać niezbędne badania I ostatni pobyt 1,5miesiąca decydujący.Podczas całego procesu dieta (zero alkoholu,używek typu kawy,herbaty tylko bezkofeinowa,ponad 2,5 l wody co dziennie, pełnowartościowe jedzenie nie jakieś tam lighty itp.Mało sztucznie przetworzonej żywności).Byłam stymulowana zastzykami Rekovelle,wychodować udało się 9 pęcherzyków z czego zapłodnić spermą męża 5.Transfer2, 5 dniowych blastocystów I po dwóch tygodniach wysoki poziom bety hcg.Upragniona ciąża.Podczas całego cyklu brałam jeszcze zastrzyki przeciwzakrzepowe,Duphaston,ściśle stosowałam się do zaleceń lekarza I kliniki.Dodatkowym ułatwieniem był fakt że miałam dostęp do auta ponieważ na częste wizyty(usg,krew itp.)musiałam dojeżdżać 60 km do kliniki od rodzinnego domu.Pomogli nam też pracodawcy z UK dając urlopy I wyrozumiałość w tej sytuacji.Z rodziny tylko mamy I moja siostra wiedziały I wspierały nasze starania,natomiast brat I bratowa skrytykowali nas I stwierdzili że to się nie uda itp.Na dzień dzisiejszy jestem w 20 tyg. (5 miesiąc)ciąży bliźniaczej,chłopczyki.Wiem że jeszcze długa I ciężka droga przed nami ale póki co to się udało.Wiem że wyszło z tego litanie ale chcę dodać wszystkim starającym się otuchy I wiary.Czy to w uk czy w Pl warto zaryzykować I spróbować.Życzę wszystkim powodzenia.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2019-03-15 08:54:43 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

No i mamy "koncert @onet.pl życzeń"
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #4 Ocena: 0

2019-03-15 09:22:50 (5 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Wiem, ze w Bulgarii siostry i kuzynki moga byc wzajemnie dawczyniami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-03-15 10:23:42 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Gratulacje, super że wam się udało :-)
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,