MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2016-12-10 20:47:50 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2016-12-10 10:18:59, ludzik50 napisał(a):
Bierzesz leki przez chyba 3 miesiace na wzmocnienie jajeczkowania.
Są to mocne hormonalne leki od ktorych wypadaja wlosy.
Potem samo in vitro.
Potem informacja, ze sie nie udalo i mozecie probowac ponownie.
Szanse zaplodnienia in vitro w najlepszych klinikach to ok 1 do 20 , to ze oni pisza ze jest np 1 do 3 to pic na wode bo 1 do 3 jest tylko przy najwyzszej klasy jajeczkach ( oni je jakos tam oceniaja).
Imho in vitro to jeden wielki scam, kasuja za to 6000 czy wiecej a to g...no daje.
No chyba ze bedziesz miala szczescie byc w tych 5% ktorym sie udaje.
Moim zdaniem nie jest warto sie w to bawic w ogole bo dół emocjonalny po informacji ze sie nie udało jest zbyt duży i zbyt dużo zdrowia kobiety to kosztuje.

Sporo kobiet zachodzi w ciąże już podczas przyjmowania leków na wzmocnienie jajeczkowania, sama znam taką. Tak jej powidzieli już na początku i wogóle w to nie wierzyła, a teraz ma 6 letnią córę.
Jak nie spróbuje i do końca życia pozostanie bezdzietna to w mojej ocenie dół emocjonalny może mieć jeszcze większy



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wenus81

Post #2 Ocena: 0

2016-12-16 11:42:09 (7 lat temu)

Wenus81

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 16-12-2016

Skąd: Glasgow

Nie sluchaj tego co pisze Ludzik 50, bo nie wiem skad ma takie wiadomosci, ze przy in vitro bierze sie silne leki po ktorych wypadaja wlosy. Kompletna bzdura i brak jakiejkolwiek wiedzy na ten temnat. Ja wlasnie jestem po in vitro w Szkocji (Glasgow). Czekam na ostateczny wynik, czyli mam sobie zrobic test ciazowy we wtorek. W Szkocji in vitro jest za darmo do 3 prob. To moj pierwszy raz. Czekalam prawie rok w kolejce, ale sie w koncu doczekalam. Cale leczenie trwa okolo miesiac. Najpierw podaja tabletki, ktore bierzesz do zakonczenia leczenia, a od 2 lub 3 dnia misiaczki zaczynaja sie zastrzyki, ktore mozna brac do 2 tygodni, ja bralam jakies 10 dni. to jest uzaleznione od tego czy wytworzyly sie odpowiednio duze pecherzyki z ktorych pobiera sie potem jajeczka. Kiedy pecherzyki sa juz gotowe, pobieraja jajeczka, jestes wtedy uspiona i nic nie czujesz. Mnie nic nie bolalo potem. W tym samym dniu twoj partner oddaje sperme. Na drugi dzien otrzymujesz telefon i mowia ile mialas zdrowych jajeczek i ile sie zaplodnilo. Po 3-5 dniach dokonuja transferu embrionu. U mnie bylo to po 5 dniach. Takze cala procedura od poczatku do konca trwa miesiac, a nie 3. Warto sprobowac. Powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wenus81

Post #3 Ocena: 0

2016-12-16 11:47:09 (7 lat temu)

Wenus81

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 16-12-2016

Skąd: Glasgow

Wiesz co Ludzik50 najpierw zbierz troche wiadomosci na ten temat zanim cokolwiek zaczniesz pisac i nie opowiadaj ludziom bzur. Ja jestem po in vitro i nikt nie podawal mi silnych lekow przez 3 miesiace, po ktorych strasznie wypadaja wlosy. I jezeli nie masz pojecia o pragneniu posiadania dziecka to nie zniechecaj innych poprzez podawanie bzdurnych informacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-12-16 15:49:07 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2016-12-16 16:10:47 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ludzik różnie ludzie reagują na rożne leki, mnie bardzo wypadały włosy po dwóch operacjach, które kiedyś przeszłam, czy to znaczy że mam w przyszłości zaniechać koniecznego leczenia bo mogą mi wypaść włosy? Włosy mają to do siebie, że odrastają


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wenus81

Post #6 Ocena: 0

2016-12-16 17:03:52 (7 lat temu)

Wenus81

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 16-12-2016

Skąd: Glasgow

Ludzik mi włosy nie wypadały, ale nie wciskaj ludziom kitu że leki się 3 miesiące bieże. Ludzie, którzy nie mieli nic wspólnego z invitro nie powinni się w ogóle wypowiadać. I uwierz mi że ja też czytałam wypowiedzi dziewczyn, ktore sa po in vitro i żadna nie pisała że jej włosy wypadały.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2016-12-16 17:09:39 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2016-12-16 17:35:56 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

No właśnie koniecznego. Jak ludzie inaczej nie mogą mieć potomstwa to jest to dla nich ostatnia możliwość i normalne że chcą spróbować. Nic nie stoi na przeszkodzie dokładnie dopytać o przyjmowane leki i inne watpliwości, ze statystyk też nikt tajemnicy nie robi skoro ty dotarłeś do takich informacji to każdy zainteresowany może


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

epsilon

Post #9 Ocena: 0

2016-12-16 19:39:34 (7 lat temu)

epsilon

Posty: 503

Kobieta

Z nami od: 29-03-2012

Skąd: samotnia

Ja Pisalam w tym watku pare stron wczesniej obszernie o in vitro, mysle ze procedura bardzo sie nie zmienila. Poczytaj opisalam wszystko batdzo wyczerpujaco. Ale pytaj chetnie cos dopowiem jak masz pytania
Ludzik psycholog jest w klinikach dostepny. Sa grupy wsparcia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinka1984

Post #10 Ocena: 0

2016-12-17 08:53:50 (7 lat temu)

malinka1984

Posty: 6

Kobieta

Z nami od: 10-12-2016

Skąd: newcastle

Wenus powodzenia :)Trzymam kciuki.Ja dalej czekam na wizyte w klinice.Ale teraz zastanawia mnie dlaczego nie zaproponowali mi zadnej inseminacji, od razu in vitro.Zgodzilam sie na to,wiec teraz juz nie bede narzekala,ale skoro i ze mna i z mezem niby wszystko jest ok to mogli dac jakis wybor.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,