MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

Str 8 z 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-b

Post #1 Ocena: 0

2015-05-13 18:06:40 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2015-05-13 16:45:13, Deneris02 napisał(a):
(...)jedno biodro mam wyżej,(...)

Z tym wyższym biodrem to nie daj sobie wmówić. Powiedz, że jedno masz niżej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #2 Ocena: 0

2015-05-13 18:54:07 (9 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Ortopeda, który mnie badał x lat temu, jeszcze w Polsce, powiedział, że to biodro przemieściło się w górę, przez co i noga wydaje się być nieco krótsza.
Generalnie nie powiedziałam na tym spotkaniu o wielu rzeczach, bo fizjoterapeutka miała bardzo lekceważące podejście, więc bez sensu, żebym się produkowała. Niczego nawet nie notowała. Dała ćwiczenia, odbębniła wizytę i goodbye.
A ja jadę na cocodamolu, ibuprofenie i plastrach przeciwbólowych już tydzień bez żadnej poprawy.
W piątek będę dzwonić do mojego doktorka, żeby mu powiedzieć, że nic się nie zmieniło i niech dorzuci coś mocniejszego, bo właśnie zaczynam nową, 10-cio godzinną pracę i ciężko będzie tyle wystać.
A tak na poważnie, to jest mi przykro, że mnie ta fizjo olała i zostawiła samą.
Pozostało mi poszukać miejsca, gdzie są zajęcia z jogi :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Alter_Ego

Post #3 Ocena: 0

2015-05-13 19:14:19 (9 lat temu)

Alter_Ego

Posty: 1486

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 14-04-2010

Skąd: .

Cytat:

2015-05-13 18:54:07, Deneris02 napisał(a):

Generalnie nie powiedziałam na tym spotkaniu o wielu rzeczach, bo fizjoterapeutka miała bardzo lekceważące podejście, więc bez sensu, żebym się produkowała. Niczego nawet nie notowała. Dała ćwiczenia, odbębniła wizytę i goodbye.
A ja jadę na cocodamolu, ibuprofenie i plastrach przeciwbólowych już tydzień bez żadnej poprawy.


Fizjo Cię nie olała, fizjo rzetelnie wykonała kawał dobrej roboty:

Widziała pacjentkę? widziała.

Doradziła pacjentce? doradziła.

NHS wzięło zapewne parę dych za wizytę? wzięło.
A co pacjentka z tym zrobi to już jej sprawa.

sztuka jest sztuka c'nie?
Umiesz liczyć licz na siebie.


Idz do GiePe i ładnie poproś o list do pracodawcy w którym lekarz stwierdza że długie godziny pracy nie są na Twoje możliwości, oraz że dotknięcie czegokolwiek cięższego od kubka kawy powoduje ból wykraczający poza ichnią 10 stopniową skalę.

Ciśnij ich ile wlezie, jeśli cokowiek się w Twoim zdrowiu pogorszy a nie będziesz miała tego podkładu w pracy to będziesz mogła winić tylko siebie.

Polecam Diclofenac i asekuracyjnie indica z bongo, jeśli to nie zadziała to już nic nie da rady.

[ Ostatnio edytowany przez: Alter_Ego 13-05-2015 19:17 ]

"Przez życie trzeba przejść z godnym przymrużeniem oka, dając tym samym świadectwo nieznanemu stwórcy, że poznaliśmy się na kapitalnym żarcie, jaki uczynił, powołując nas na ten świat." S.J.Lec

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2015-05-13 19:38:50 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2015-05-13 19:41:36 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #6 Ocena: 0

2015-05-13 20:09:32 (9 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Wizyta trwała 15 minut (o połowę krócej), pokazała dokładnie 3 ćwiczenia, które mam wykonywać w domu.
Zignorowała to, że chodzę (regularnie) na basen i codziennie ćwiczę focus t25, więc jak widzisz ćwiczenia nie są dla mnie żadnych problemem.
Problemem była jej lekceważąca postawa.
Widocznie 8 stopień bólu i ich skali nie jest wystarczający do jakiejkolwiek pomocy.
Ale może się mylę i joga mi pomoże. Oczywiście, że się zapiszę na takie zajęcia, bo wychodzę z założenia, że trzeba wszystkiego spróbować, jeśli jest nadzieja na poprawę (wg mojej fozjo i tak nie przestanie boleć, łykać tabletki), ale ok. To tyle.
Odezwę się znów za jakiś czas i napiszę, jak mi idą kolejne ćwiczenia.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2015-05-13 21:41:59 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

franio11

Post #8 Ocena: 0

2015-05-13 23:34:08 (9 lat temu)

franio11

Posty: 387

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 01-05-2015

Skąd: SthWest

Cytat:

2015-05-13 18:54:07, Deneris02 napisał(a):
Ortopeda, który mnie badał x lat temu, jeszcze w Polsce, powiedział, że to biodro przemieściło się w górę, przez co i noga wydaje się być nieco krótsza.
Generalnie nie powiedziałam na tym spotkaniu o wielu rzeczach, bo fizjoterapeutka miała bardzo lekceważące podejście, więc bez sensu, żebym się produkowała. Niczego nawet nie notowała. Dała ćwiczenia, odbębniła wizytę i goodbye.
A ja jadę na cocodamolu, ibuprofenie i plastrach przeciwbólowych już tydzień bez żadnej poprawy.
W piątek będę dzwonić do mojego doktorka, żeby mu powiedzieć, że nic się nie zmieniło i niech dorzuci coś mocniejszego, bo właśnie zaczynam nową, 10-cio godzinną pracę i ciężko będzie tyle wystać.
A tak na poważnie, to jest mi przykro, że mnie ta fizjo olała i zostawiła samą.
Pozostało mi poszukać miejsca, gdzie są zajęcia z jogi :)


trzeba było ja zje...chac!! powiedziec z esie od nas wymaga a sami nie pracują nic nie wiedza i sa piegowaci i grubi. Trzeba było zapytac czy cie dyskryminują bo jestes emigrantką i powiedziec jaką ważną rolę w systemie pracy odgrywasz. Meczyć do skutku to by zawolała szefowa z nią to samo i wzieli by sie do roboty. ihhi
ja to ni elubie lekarzy każdej narodowści w pl też:) Ale w Medicoverze coś tam pomagaja na tych fizjoterapiach.

Weś seobie coś na sołonę żoładka i atroby bo Ci sie zjedzie od tych leków. a Watroba tylko jedna... zresztą załądek też.

[ Ostatnio edytowany przez: franio11 13-05-2015 23:38 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2015-05-14 00:11:55 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2015-05-14 07:12:41 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 9 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,