MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prawdopodobnie Łuszczyca

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kasia_red

Post #1 Ocena: 0

2012-07-12 11:04:02 (12 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

martunia, a może to jest jakaś reakcja alergiczna???? sama miałam podejrzenie łuszczycy kilka lat temu, ale jeden z dermatologów powiedział, że łuszczyca nie swędzi. poza tym jest umiejscowiona w charakterystycznych lokalizacjach (łokcie, kolana, kostki, stopy, dłonie) i żeby wydać "wyrok" łuszczyca to trzeba wykluczyć wszystko inne. może idź do innego lekarza.
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

martunia2302

Post #2 Ocena: 0

2012-07-12 11:13:26 (12 lat temu)

martunia2302

Posty: 1506

Kobieta

Z nami od: 18-10-2010

Skąd: Londyn

Wlasnie ma tylko na rekach ,dloniach ,nogach i stopy. Na buzi wyszlo troszke i nie sa takie duze jak na rekach czy nogach. Swedzi ja bardzooo. Dostalam krem Dovobet, i zmalalo to troszke.Ale martwi mnie to ze zmienia kolor,i pewnie blizny beda bo nie wyglada ladnie. Na buzi narazie jest ok,tylko takie strupeczki sie zrobily. Kasia lekarz mowil ze to swedzi Ja podejrzewalam ze to jest rozyczka,a wlasnie ona nie swedzi. Czytalam duzo na necie,ale odrazu wszystkie te najgorsze zeczy podejrzewalam , i mam dola jak cholerka. Do tego mala chce do szkoly isc, i placze ze sie nie pozegna z kolezankami..ehh

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #3 Ocena: 0

2012-07-12 11:45:13 (12 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

ani to nie wyglada na luszczyce, ani na rozyczke. jesli zanika, to moze byc zwykla alergia na cos, co zjadla, lub dotknela. moze byc tez pokrzywka. narazie posmaruj zeby nei swedzialo, obserwuj i zpaisuj co je. prowadz dzienniczek, to pozniej pomaga w indentyfikacji problemu.
Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

martunia2302

Post #4 Ocena: 0

2012-07-12 17:58:18 (12 lat temu)

martunia2302

Posty: 1506

Kobieta

Z nami od: 18-10-2010

Skąd: Londyn

Diagnoze dal lekarz,i stosuje sie do zalecen.Schodzi dzieki kremowi.Co do alergi,tez mam podejrzenia takie. Narazie chce zeby to zeszlo, i nie zostaly zadne blizny bo to mnie bardzo martwi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doritos

Post #5 Ocena: 0

2012-07-14 15:36:57 (12 lat temu)

doritos

Posty: 2108

Kobieta

Z nami od: 10-12-2009

Skąd: londyn

Oj luszczyca swedzi i to bardzo. Nie leczona moze zaatakowac 80% skory na calym ciele. Jest bardzo duzo rodzajow luszczycy i okropnie trudno ja wyleczyc. Najlepsza metoda to dieta, masci natluszczajace(czasem zawierajace sterydy) czasem konieczne jest naswietlanie specjalnymi lampami czy zazywanie antybiotykow.

Martunia, niewiem jak to sie ma do leczenia dziecka, dziwne ze od razu zaatakowalo jej cala skore, przewaznie wychodzi stopniowo, pokazuje sie np. na plecach albo kolanie czy lokciu. Moze to rzeczywiscie nie luszczyca albo moze jakas inna odmiana?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2017-01-17 20:06:06 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Nide wiem czemu ten temat pokazuje mi sie na pierwszej stronie forum skoro ostatni post pisany 5 lat temu ale jak juz tu jestem dodam od siebie

Jedna z moich znajomych ma luszczyce na brzuchu i placach i lekarz doradzil jej tutaj w Angli by smarowala te czesci ciala szamponem nizoral- jej pomoglo. Moze i innym tez to pomoze.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Dwunasty

Post #7 Ocena: 0

2017-01-17 20:19:37 (7 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-01-17 20:06:06, littleflower napisał(a):
Nide wiem czemu ten temat pokazuje mi sie na pierwszej stronie forum skoro ostatni post pisany 5 lat temu ale jak juz tu jestem dodam od siebie




spam polecial:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radzik77

Post #8 Ocena: 0

2017-01-17 20:53:45 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

I uważajcie na preparaty sterydowe. Stosowanie na dużych powierzchniach skory przez dłuższy okres czasu moze dołożyć kolejnych problemów zdrowotnych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #9 Ocena: 0

2020-07-22 02:04:01 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2017-01-17 20:53:45, radzik77 napisał(a):
I uważajcie na preparaty sterydowe. Stosowanie na dużych powierzchniach skory przez dłuższy okres czasu moze dołożyć kolejnych problemów zdrowotnych.


Oczywiscie. Nie nalezy ich stosowac.
Leku na łuszczyce nie ma, ale to nie znaczy, ze nie mozna sie jej pozbyc. Nizej porady jak tego dokonac:
https://www.bitchute.com/video/cpgzlGCOpjy6/
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,