MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 4 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bellatre1

Post #1 Ocena: 0

2010-09-22 21:10:58 (14 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2010-09-19 16:14:08, Vivienne napisał(a):
Jeszcze jest jedna sprawa: ile jest botoxu w botoxie.
Dowiedzilam sie, ze na rynku istnieje dosc duza konkurencja jesli chodzi o botox, czy zabiegi z uzyciem kwasu hialuronowego. Moze Pani Jowita podpowie nam, jakie preparaty sa najlepsze na rynku.


to ciekawe pytanie.
Myślę że najważniejsze jest bezpieczenstwo i aby efekt utrzymał się od 4-6 miesięcy.Botulina Toxin type A jest Farmaceutykiem i jest na rynku od ponad 20 lat .

Azzalure jest najnowszym lekiem do ususwania, zmniejszania zmarszczek mimicznych twarzy. Azzalure po licznych testach uzyskał prawo do stosowania we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Cenny w Manchester za 1 area 180,00
2 areas 235,00
3 areas 290,00

zapraszam na link medycyna estetyczna na www.bellatre.co.uk

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 22-09-2010 21:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

bellatre1

Post #2 Ocena: 0

2010-09-22 21:16:44 (14 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Cytat:

2010-09-19 11:41:07, leonka napisał(a):
Sprawdzilam cene, za zmarszcze lwia 500 do 800 zl. Nie wiem skad mi to 200 zl. wyszlo.

Natomiast moja pani kosmetyczka to nie jakas tam pani od parowek i smarowidel... Jak pisalam specjalizuje sie w peelingach i mikrodermabrazji (rowniez tej glebokiej), chyba zwie sie to medycyna estetyczna. Wiem ze wspolpracuje z lekarzem jesli chodzi o owe zabiegi, wiec chyba jest OK.

PS Zabiegi kwasem hialurowym tez dokonuje...


Przepraszam ale nie jest dobrze ,jeżeli dokonuje tego kosmetyczka nawet z tytułem mgr. ...szczególnie jeżeli mówimy o Botulinie.
Nawet gdy dokonuje głębokie złuszczania to nie znaczy że może robić takie zabiegi.Natomiast ,jeżeli Twoja kosmetyczka jest jednocześnie po medycynie ; ) to oczywiście jest odpowiednią osobą, w innym wypadku to wielkie ryzyko.

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 27-09-2010 23:21 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #3 Ocena: 0

2016-09-15 13:38:43 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2016-09-15 18:27:12 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Bo chca wygladac jak odkurzacze.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-09-15 19:08:36 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2016-09-15 19:09:12 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

też tego nie rozumiem, to jest odpychające. Miko, nic z tego, aż tam strach włożyć
Widelec :>
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-09-15 19:30:56 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-09-15 19:09:12, krakn napisał(a):
też tego nie rozumiem, to jest odpychające. Miko, nic z tego, aż tam strach włożyć
Widelec :>


...no sie ukluje i jej, ten tego, botox wykapie.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-09-15 20:24:07 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #9 Ocena: 0

2016-09-15 21:35:11 (8 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Przyznaje,kiedys na powaznie myslalam o botoxie na moje nadmierne pocenie. Przejrzalam dziesiatki raportow-medycznych I innych-co Google przynoslo I nawet rozmawialam z GP.
No coz,blokowanie porow Nie za bardzo przemowilo do mnie, jakos ten organizm musi sie pozbyc nadmiaru wody I toksyn.
Moze I ma krotka mete botox by pomogl ale rozsadniejsze wydaje mi sie noszenie cienkiej odziezy caly rok, kupowanie bluzek na ktorych Nie widac potu I oczywiscie testowanie antypespirantow ktore mozna zmyc wieczorem pod prysznicem.
Upalna pogoda Nie nalezy do moich ulubionych, Nie tylko ze wzgledu na pocenie, z radoscia witam jesien :-)
Czy ktos mial taki zabieg botoxem na pocenie? Chetnie poznam opinie z "pierwszej reki"

Dzis jest na ktoryms programie program I plastycznych operacjach,ma byc w Pete Burns z zespolu Dead or Alive-to juz karykatura czlowieka moim zdaniem.

A na kurze lapki I inne zmarszczki polecam krem z Aldiego za £1.99 lub krem z kawiorem tez z Aldiego oraz olejek arganowy- skora jak pupcia niemowlecia I bez rozbijania banku. Nawet moja mama,ktora Nie wierzy w takie "wynalazki" zaczela uzywac po pobycie u mnie I w Polsce Nie wierza jak mowi ze ma 63 lata bo zmarszczki sa Jak U kobiety 10 lat mlodszej.
Of kilku lat Nie kupuje nic innego I efekty sa,przyznaje choc zadna ze mnie pieknosc:-D

[ Ostatnio edytowany przez: GiantGoram 15-09-2016 21:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #10 Ocena: 0

2016-09-15 23:00:03 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2016-09-15 20:24:07, mancun napisał(a):
Botoks nie wykapie, ew. filler mógłby 😉


Co masz na mysli mowiac 'filler', bo dla mnie botox jest wlasnie wypelniaczem...


Cytat:

Na szczęście niepożądane efekty występują dość rzadko. Choć przeglądając kobiece fora dyskusyjne okazuje się, że jednak niezadowolonych, a nawet zrozpaczonych pań jest dość sporo. Do najczęstszych skutków ubocznych zaliczamy bóle głowy, problemy z mimiką twarzy, bóle twarzy, osłabienie mięśni i rozprzestrzenienie się toksyny botulinowej na sąsiadujące mięśnie, podwójne widzenie, nudności, objawy grypowe, problemy z układem oddechowym. U około 3% pacjentek obserwuje się efekt tzw. „opadającej powieki” lub „opadających brwi” – w wyniku znacznego osłabienia mięśni dochodzi do osunięcia się brwi i powiek. Z kolei jeśli lekarz nieumiejętnie wykona zabieg (poda zbyt dużą dawkę toksyny botulinowej lub wkłuje się w nieodpowiednie miejsce) może dojść do poważniejszych uszkodzeń mięśni twarzy, problemów z mimiką, a nawet z podstawowymi czynnościami, takimi jak jedzenie, mówienie oraz problemy ze wzrokiem – jeśli sparaliżowane zostaną mięśnie wokół ust lub oczu. Często przy zbyt dużych dawkach botoksu dochodzi do tzw. „efektu maski”. Kobiety wyglądają wówczas jak porcelanowe lalki, niezdolne do głębszej mimiki i ekspresji...
...
Wykazano, że paraliż mięśni za sprawą toksyny botulinowej powoduje, że przestają one pracować, kurczą się i zanikają, a nie – jak dotąd sądzono – powracają do swojej sprawności po ustaniu działania botoksu...


:-|Obrzydliwosc.:-|

Za kase tak sie oszpecac :-!
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,