MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

berenika

Post #1 Ocena: 0

2010-03-01 21:49:02 (14 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Ogólnie byłam zadowolona z opieki ale jedno mi sie nie podoba ze nie robia badan np na poziom cukru a przeciez cukrzyca ciazowa zdarza sie nawet zdrowym osobom.To badanie miałam dopiero wykonane po kolejnym usg które wykazywało ze mam za duzo wód i nie czekano na wyniki tylko od reki dostałam skierowanie na wywołanie porodu tydz pózniej.
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Armada

Post #2 Ocena: 0

2010-03-01 23:06:29 (14 lat temu)

Armada

Posty: 118

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 03-02-2010

Skąd: London

Cytat:

2010-03-01 19:32:21, kubusia napisał(a):
Ja poszłam tylko do GP po wykaz najbliższych szpitali . Dostałam liste i kazali mi się zastanowic i wybrac sobie szpital. Wybrałam poród w wodzie. Urodziłam dokładnie wyznaczonym terminie. Co do opieki to jestem zadowolona , urodziłam popołudniu a w nocy byłam już w domku , w Centrum spędziłam tylko 10 godz. Nawet kiedy miałam co miesiąc wizyty w Centrum rodzenia w wodzie , każda położna obchodziła się ze mną jak z jajkiem. Kiedy przyjeżdzałam to czasem kawka i ciasteczko namnie czekały (hihihi).Fakt badania robią tylko 3 USG, krew, mocz co mies. , co zrobic to nie POlska.

Życzę wam dziewczyny łagodnego przejścia ciąży i porodu;-):-]


Wlasnie ujrzalam 2 kreseczki na tescie, moje pierwsze!:-)
Potem zrobilam drugi i trzeci test.Chyba jestem w ciazy:-]

Bede sie jutro umawiac z GP na wizyte.
Czy ktoras z Was moze polecic dobry szpital?

A ty kubusia w jakim to cudownym Cenrum przebywalas,mozesz zdradzic?:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #3 Ocena: 0

2010-03-01 23:09:15 (14 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Gratularcje Armada!!
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kaya28

Post #4 Ocena: 0

2010-03-02 13:09:23 (14 lat temu)

kaya28

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 01-03-2010

Skąd: Kent

Dzieki wielkie...trzeba byc pozytwnie nakreconym bo ludzki umysl lubi platac figle;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2010-03-02 13:35:07 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

berenika

Post #6 Ocena: 0

2010-03-02 13:49:24 (14 lat temu)

berenika

Posty: 2392

Kobieta

Z nami od: 30-12-2009

Skąd: EM

Nie miałam tego badania, podczas pobytu w szpitalu w zwiazku z moimi komplikacjami zapytałam dlaczego wczesniej tego badania nie wykonano to odpowiedzieli mi ze nie było takich przesłanek, ze byłam zdrowa przed ciaza a w mojej rodzinie tez nie było przypadków cukrzycy.Na szczescie wszystko dobrze sie skonczyło tylko poród miałam wywoływany i ciezko było.Potem to juz z górki:)
...zawsze warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kaya28

Post #7 Ocena: 0

2010-03-03 13:51:27 (14 lat temu)

kaya28

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 01-03-2010

Skąd: Kent

Poszlam dzis do swojej nowej przychodni, bylam umowiona na 11.15 mialam miec zrobiony test ciazowy,i wizyte u lekarza z moja cora. Posiedzialam sobie 3o min na dziwnej poczekalni,lekarz przyjmowal wszystkich pacjentow swojej "rasy", ze sie tak wyraze po czym podeszlam do okienka i mowie do tej pani czy moge przyjsc jutro o 10 bo juz dluzej nie moge czekac na wizyte a ona do mnie" ooooooooooo rany zapomnialam o tobie!!!tak tak prosze przyjsc jutro zostaniesz przyjeta od razu!!! ODESZLY MI W TAMTYM MOMECIE WSZELKI CHECI NA DALSZA WSPOLPRACE Z TYM MIEJSCEM!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Armada

Post #8 Ocena: 0

2010-03-03 21:29:59 (14 lat temu)

Armada

Posty: 118

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 03-02-2010

Skąd: London

Cytat:

2010-03-01 23:09:15, berenika napisał(a):
Gratularcje Armada!!

Dziekuje berenika!

Ja umowilam sie na wizyte na przyszly wtorek ale tez nie obylo sie bez przeszkod. Chcialam pojsc do sprawdzonego juz Anglika, ktory zawsze kiedy mialam wizyte mowil do rzeczy, prawidlowo stawial diagnoze co sie rzadko zdarza wsrod tutejszych lekarzy - same przeciez wiecie... paracetamol- Magic tablet na wszystko :-).

No i powiedzieli mi,ze pan odszedl.Normalnie sie zalamalam...To juz drugi lekarz,ktory sie zwinal z tej kliniki.Porzednia tez byla fajna i rzeczowa lekarka.No i niestety mam wizyte z pania Kaphgor czy jakos tak...
Jest tylko nadzieja,ze o mnie nie zapomna ;-) bo jak przychodze to sie loguje na monitorku,a potem to juz tylko czekam na moje nazwisko na wyswietlaczu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ankap1

Post #9 Ocena: 0

2010-03-09 17:01:41 (14 lat temu)

ankap1

Posty: 2

Kobieta

Z nami od: 04-12-2008

Skąd: Bexleyheath

kaya28
widze ze jestesmy sasiadkami :)
a co do GP to przychodnia zrobila takie samo wrazenie na tobie jak i na mnie ale jest do przezycia:)
ja urodzilam 3 miesice temu i na szczescie czesto tam nie bywalam bo polozna przyjmuje gdzie indziej :)
powodzenia :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dorcia2

Post #10 Ocena: 0

2010-03-11 09:02:17 (14 lat temu)

dorcia2

Posty: 19

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 04-02-2010

Skąd: falmouth

Hej dziewczyny, jednak to prawda ze musimy powalczyc o badania. Wczoraj bylam u poloznej 3 wizyta a to 6 miesiac, zmierzyla mi cisnienie i tyle a bylam przekonana ze to czas na test cukrzycowy. Zapytalam ja kidy zrobia mi ten test a ona zdziwiona "ale nie ma potrzeby" , krwi tez mi nie pobrala, mocz tylko przy mnie obejrzala, zanurzyla jakis pasek w nim i wylala. Nic do laboratorium. Wymyslilam na poczekaniu ze moja mama ma podwyzszony cukier i chce zeby mi tez zbadali, wiec z zalem zapisala mnie na badanie. Pozniej jeszcze zapytalam czy zrobia mi ten test na toxo, jezeli tez nie ma takiej potrezby to poprosilam zeby mi to napisala na kartce z podpisem to ja polece na badania do Polski. Juz byla wkurzona ale wymausilam na niej i ten test. Wydaje mi sie ze to u nich taka oszczednosc a poronienia tez sa naturalne wiec po co z tym cos robic. W koncu tu aborcja jest traktowana jako forma antykoncepcji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,