MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bialaczka,leukemia aml w uk

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ... 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

Str 9 z 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

paposki19

Post #1 Ocena: 0

2010-01-11 22:44:04 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

wreszcie moge cos napisac.Dopiero niedawno wrocilismy.Na poczatek bardzo dobre wiesci.
W niedziele byla nastepna chemia podana.Jak do tej pory wspaniale przechodzi ta ingerencje chemiczna w organizm.Jedynie skarzy sie na dziwna suchosc w ustach pomimo ciaglego picia czegokolwiek,ale to pikus;-)Ma plukac buzie sola fizjologiczna.Oczekujemy teraz na efekty.
Nie ma nudnosci,wymiotow,boli glowy itp.Aha,nie ma juz "normalnej dlugosci"wlosow.Zona pierwszy raz byla fryzjerka.Skutek-3mm,ale nowe na pewno beda mocniejsze i ladniejsze.
Caly czas bierze sterydy.Humor mu dopisywal,bo mowil,ze bierze koks.
A teraz najwazniejsze.Poradzilismy sobie z nurtujacymi nas i nie tylko(mysle o Aniele-Oli)pytaniami:-W
Co prawda nie mialem ich przetlumaczonych,ale napisalem oficjalny list do profesora Crowley'a z wyszczegolnionymi widocznie pytaniami.Przeciez tonacy brzytwy sie chwyta-(wyeksponowane byly nazwy medyczne).Zanioslem na oddzial raniutko i przepraszajac za nieznajomosc jezyka medycznego wcale poprosilem o pomoc w przetlumaczeniu tego listu.

Perfidnie wykorzystalem doswiadczenie moje z pracy w domu opieki:-]:-]Byl sam personel zenski,wiec...posypaly sie sweety,darlingi,miodziki,cukiereczki.Przeciez kazda kobieta lubi slodkie slowa z rana od siwego pana;-)

Bylo tylko "troszku"zdziwienia,ze poprosilem o potwierdzenie odbioru oryginalu na mojej kopii,he,he.:-D
Juz o godz.9.20 telefon: mielismy umowiony miting z profesorem w obecnosci tlumacza na godz.2p.m.
Wiem,wiem...zagralem vabank.Sami proponowaliscie mi pomoc w tlumaczeniu,ale bylem do godz.6p.m. w niedziele przekonany o tym,ze bede je mial.Coz...:-[

Najwazniejsze,ze sprawa zalatywiona perfekcyjnie...cdn
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Post #2 Ocena: 0

2010-01-11 22:49:35 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-01-11 23:20:26 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magba

Post #4 Ocena: 0

2010-01-11 23:47:05 (14 lat temu)

magba

Posty: 782

Kobieta

Z nami od: 27-06-2007

Skąd: SW18

Ja również jestem z Wami i hyle czoła za Twoją odwage .
Najważniejsze ze się nie poddaliście bo naprawde warto walczyc , warto życ .
Pozdrawiam i trzymam kciuki .
.........Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

paposki19

Post #5 Ocena: 0

2010-01-11 23:49:04 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Cd
Profesjonalnie przygotowany,wiedzacy nie tylko ogolniki i up....iwy rodzic to...zmora angielskich lekarzy.To nazywani przez nich samych:"internetparents"-oczekuja konkretnych odpowiedzi na konkretne i szczegolowe pytania.
Nie tylko,ze otrzymalismy odpowiedzi,wyniki badan(xero),to jeszcze maja nam przeslac (poczta elektroniczna) schemat leczenia i co kilka dni morfologia syna,tak zebysmy mieli w miare pelny obraz co sie dzieje.Syn musial tylko podpisac zgode,bo to przeciez nie dzieciaczek maly,tylko licealista.
Do tego wszystkiego jeszcze na miejscu pobrali corce krew pod wzgledem ewent.dawcy.Moze bedziemy mieli szczescie i bedzie dla brata dawca.Jest 25% pewnosci,ze tak.Teraz 14 dni czekania na wynik.Trzymajcie kciuki,prosze.
Pelen nadzieji,pozdrawiam:-)
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Netta6

Post #6 Ocena: 0

2010-01-12 00:23:09 (14 lat temu)

Netta6

Posty: 1599

Kobieta

Z nami od: 19-01-2006

Skąd: Bridgwater

I tak trzymać !!!!
Mamy pełne prawo do wiedzy na temat stanu naszych dzieci i metod ich leczenia!!! Myślą, że Polaczki to głupi naród i zdziwieni, że zadajemy trudne pytania.
Trzymamy kciuki za te 25% !!!
Świetnie sobie poradziliście. Gratulacje!

Cieszę się, że syn dobrze znosi chemię. Włosy to najmniejszy problem w tym wszystkim. Na pewno teraz jest mu równie do twarzy jak i przed obcięciem.

[ Ostatnio edytowany przez: Netta6 12-01-2010 00:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #7 Ocena: 0

2010-01-12 09:04:06 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

beata76

Post #8 Ocena: 0

2010-01-12 09:51:17 (14 lat temu)

beata76

Posty: 1206

Kobieta

Z nami od: 13-03-2007

Skąd: Londyn

Super!!!
Gratuluje stanowczosci. Pozdrowienia dla syna i calej rodzinki!!!
Jestem z wami;-)
Kobieta piękna, lecz pozbawiona bystrości umysłu, nie daje kochankowi nic poza fizycznym delektowaniem się jej urodą. Brzydka, ale mądra może do tego stopnia rozkochać mężczyznę w swojej inteligencji, że nie pragnie on niczego ponadto.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tascha

Post #9 Ocena: 0

2010-01-12 10:10:30 (14 lat temu)

tascha

Posty: 184

Kobieta

Z nami od: 09-12-2009

Skąd: Manchester

Jesteś Wielki !

I myślę,że mino wszystko to dobrze,że jesteście tutaj. Czytałeś, słyszałeś co się dzieje w naszej Ojczyźnie w ostatnich dniach? Ilu ludzi przeżywa tragedie przez głupotę urzędników NFZ.
Wirzę,że będzie dobrze .


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

paposki19

Post #10 Ocena: 0

2010-01-12 11:23:21 (14 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Wlasnie wczoraj rozmawialismy z zona o tym.Szczescie w nieszczesciu,ze jestesmy tutaj:-W.
Horror przezywaja pacjenci onkologiczni w Pl.

Wcale nie jestem Wielki.
To nasza forumowiczka oolenia pomimo przeciwnosci losu,braku czasu i zajec w szpitalu bardzo nam pomaga.

To Jej nalezy sie WIELKI SZACUNEK i moje z glebi serca:Dziekuje Olu.

Tylk dzieki Jej pomocy jest jak jest i mysle,ze bedzie coraz lepiej.:-)

O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Strona 9 z 22 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ... 20 | 21 | 22 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,