MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kończąca się umowa w sieci o2

 

Postów: 9

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Tomix710

Post #1 Ocena: 0

2017-09-26 00:33:28 (7 lat temu)

Tomix710

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2014

Skąd: Evesham

Witajcie. :)

W następnym miesiącu kończy mi się abonament wzięty na dwa lata. Zależy mi na tym aby o2 nie przedłużyło dalej umowy ponieważ i tak nie mam żadnych bonusów za to, że jestem związany z ich firmą przez 4 lata.

Czy można spłacić telefon przez Internet nie robiąc upgrade na nowy telefon? Jeśli nie, to czy mogę zgłosić przez stronę internetową, że nie chcę przedłużać umowy po wygaśnięciu starej?

Głównym powodem dla którego nie chcę tego robić w salonie to wszystko wiedzący pracownicy którzy najchętniej sprzedali by mi Note 8 w najdroższym abonamencie... :/

Z góry Dziękuję za Pomoc. :)

P.S: Przepraszam jeśli podobny temat już się pojawił na forum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2017-09-26 07:29:40 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2017-09-26 00:33:28, Tomix710 napisał(a):

Czy można spłacić telefon przez Internet nie robiąc upgrade na nowy telefon?


Jeśli kończy się umowa za miesiąc to znaczy, że telefon już spłaciłeś. Chyba najlepiej zadzwonić do O2 i rozwiązać umowę. Żyby nie nagabywali podaj powód, że wracasz do Polski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #3 Ocena: 0

2017-09-26 07:50:56 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Ostatnio kończyłam 2 letnia umowę w EE.
Potrzebny był miesięczny okres wypowiedzenia i telefon do nich.
Nie mozna było tego załatwić inaczej,o czym poinformował mnie miły Pan na czacie.
Tez próbowali wcisnąć mi najróżniejsze usługi, ale od razu powiedziałam, że nie jestem zadowolona z ich usług i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Poskutkowało- ale powyzsza rada chyba nawet lepsza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #4 Ocena: 0

2017-09-26 13:46:22 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2017-09-26 00:33:28, Tomix710 napisał(a):
Witajcie. :)

W następnym miesiącu kończy mi się abonament wzięty na dwa lata. Zależy mi na tym aby o2 nie przedłużyło dalej umowy ponieważ i tak nie mam żadnych bonusów za to, że jestem związany z ich firmą przez 4 lata.

Czy można spłacić telefon przez Internet nie robiąc upgrade na nowy telefon? Jeśli nie, to czy mogę zgłosić przez stronę internetową, że nie chcę przedłużać umowy po wygaśnięciu starej?

Głównym powodem dla którego nie chcę tego robić w salonie to wszystko wiedzący pracownicy którzy najchętniej sprzedali by mi Note 8 w najdroższym abonamencie... :/

Z góry Dziękuję za Pomoc. :)

P.S: Przepraszam jeśli podobny temat już się pojawił na forum.



Jak kontrakt ci się skończył to telefon spłacony. Nie musisz zaraz z nich rezygnować. Mozesz zadzwonić i powiedzieć że od daty jak kończy ci się kontrakt chcesz żeby ci taryfę zmienili na jakiegoś pre-paida albo jakąś tanią taryfę sim-only. Oczywiście że będą chcieli cię namówić na jakiś droższy abonament taka ich praca i za to biorą prowizję. Możesz grzecznie powiedzieć stanowcze NIE.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #5 Ocena: 0

2017-09-27 09:19:45 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #6 Ocena: 0

2017-09-28 10:56:11 (7 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-27 09:19:45, ludzik50 napisał(a):
Z O2 i tak warto zrezygnowac bo to teraz razem z ee najgorsze sieci w UK.
Przerzuc sobie numer do np three albo giffgaff-a , bedziesz mial sporo taniej.
A ofert z telefonem najczesciej nie opłaca się brac, taniej jest wziac sim only a telefon kupic samemu np na ebay.


Ludzik, skąd ta wiedza? Poważnie pytam, ponieważ ok. 1.5 roku temu, po ośmiu latach zrezygnowaliśmy z 3 na korzyść EE (i jesteśmy zadowoleni).
Syn ma od blisko 10 lat telefon w O2 i nie narzeka.

Więc nasze doświadczenia są dokładnie odwrotne niż to co piszesz...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

greta

Post #7 Ocena: 0

2017-09-28 11:04:02 (7 lat temu)

greta

Posty: 982

Kobieta

Z nami od: 26-05-2007

Skąd: liverpool

musisz do nich zadzwonic i powiedziec ze chcesz zakonczyc kontrakt
zrob to jak najszybcej bo od czasu kiedy zadzwonisz bedziesz jeszcze musial czekac miesiac
wiec nie czekaj az kontrakt sie skonczy zadzwon odrazu dzisiaj
ja od lat jestem z tesco i to ci polecam jak nie chcesz kupowac nowego telefonu maja duzo interesujacych ofert
moja corka ma karte z 3 i ma unlimited calls unlimited sms i 6 gb za 12,50 moim zdaniem to bardzo dobry deal (telefon kupila za cash)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-09-28 11:05:14 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wszystko zalezy od lokalizacji, zasiegu, potrzeb klienta, itp. Nie ma najlepszej sieci dla wszystkich.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #9 Ocena: 0

2017-09-28 11:18:35 (7 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-28 11:05:14, Richmond napisał(a):
Wszystko zalezy od lokalizacji, zasiegu, potrzeb klienta, itp. Nie ma najlepszej sieci dla wszystkich.


Otóż to!

Przypomniało mi się jak sprzedawca Virgin, koniecznie chciał nam sprzedać ich usługi, tłumaczenie, że nie dostarczają usług tam gdzie mieszkamy nie pomogło, pan "wiedział" lepiej, bo oni są wszędzie.
Jego mina po skontaktowaniu się z centralą i potwierdzeniu tego co mówiliśmy bezcenna 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Tomix710

Post #10 Ocena: 0

2017-10-02 12:46:50 (7 lat temu)

Tomix710

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2014

Skąd: Evesham

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi w temacie. Sprawę udało się załatwić po przez napisanie do nich na chacie. Trochę to trwało ponieważ usiłowali mi dać "najlepszą ofertę" jednak nic mnie nie zainteresowało.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,