MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Three - Feel at Home - darmowy roaming w Europie.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

FireWire

Post #1 Ocena: 0

2016-09-29 21:05:02 (8 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

A czy ktoś testował usługę tego darmowego roamingu w ofercie na kartę? Jak zrozumiałem, zapłacę 3p za każdą minutę i jeszcze muszę to odpowiednio zaktywować.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2016-09-29 21:20:43 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Musisz wykupic minuty/dane i dziala. Ja kupilam do karty w samochodzie za 10 funtow czy ile tam jest najmniej i do tego byl 1GB danych. Uzywalam tego w nawigacji na trasie UK - PL.

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/72/59452/Three-Feel-at-Home-darmowy-roaming-w-Europie,10#post1420448
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2022-03-14 10:32:37 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zlote czasy skonczyly sie i Three konsekwentnie wykopuje starych klientow z planow z roamingiem.

Osoby, ktore mialy kontrakty sprzed pazdziernika 2021 zachowywaly roaming na swiecie i w Europie. Myslalam, ze nie bedzie z tym problemu, bo nie planowalam zmienic swojej taryfy, ale Three zmusza mnie do tego. Jak nic nie zrobie, to sami wywala mnie na inny plan.

Wyglada na to, ze PAYG Three zachowuje roaming, wiec moze bede mogla uzywac zapasowej karty z samochodu w USA w przyszlosci, jak nie zabiora tego.

W miedzyczasie szukam nowej sieci, ktora da mi darmowy roaming w Europie. Wyglada na to, ze zostalo tylko O2 i sieci wirtualne. Kupilam karte O2 PAYG i testuje zasieg, zanim zdecyduje sie na przesiadke.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #4 Ocena: 0

2022-03-14 17:53:55 (2 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Ja mam SMARTY a oni jadą na nadajnikach 3ki.

Tak się reklamują na swojej stronie.
Roam like home in the EU

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 14-03-2022 17:54 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #5 Ocena: 0

2022-03-14 18:05:22 (2 lata temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2022-03-14 10:32:37, Richmond napisał(a):
Zlote czasy skonczyly sie i Three konsekwentnie wykopuje starych klientow z planow z roamingiem.

Osoby, ktore mialy kontrakty sprzed pazdziernika 2021 zachowywaly roaming na swiecie i w Europie. Myslalam, ze nie bedzie z tym problemu, bo nie planowalam zmienic swojej taryfy, ale Three zmusza mnie do tego. Jak nic nie zrobie, to sami wywala mnie na inny plan.

Wyglada na to, ze PAYG Three zachowuje roaming, wiec moze bede mogla uzywac zapasowej karty z samochodu w USA w przyszlosci, jak nie zabiora tego.

W miedzyczasie szukam nowej sieci, ktora da mi darmowy roaming w Europie. Wyglada na to, ze zostalo tylko O2 i sieci wirtualne. Kupilam karte O2 PAYG i testuje zasieg, zanim zdecyduje sie na przesiadke.


Darmowy roaming oferuje nie tylo O2 i sieci wirtualne,ale również Virgin. Zresztą O2 i Virgin połączyły się w sierpniu 2021 zachowując jednocześnie swoje brandy i osobne zarządzanie.
Parę lat temu z powodu problemów z zasięgiem w O2 po zmianie miejsca zamieszkania,spróbowałem Virgin SIM 1 month rolling contract i do tej pory na tym lecę. Za 10 GB i no limit minut i sms płaciłem 10 gbp/miesiąc a obecnie po podwyżkach 10.68.
Roaming działa bez problmów w UE a niewykorzystane dane przechodzą na następny misiąc.*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2022-03-14 18:31:52 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2022-03-14 17:53:55, tesstickle napisał(a):
Ja mam SMARTY a oni jadą na nadajnikach 3ki.

Tak się reklamują na swojej stronie.
Roam like home in the EU

Wiem o nich, ale jak sprawdziłam ich stronę, to nie obejmują Szwajcarii, ktora nie jest w EU, a to deal breaker dla mnie. O dziwo Norwegia jest na ich liście.

Druga sprawa, męczyłam sie z kiepskim zasiegiem Trojki, bo dawali roaming, ale skoro juz nie daja, to nie muszę sie męczyć. Stąd testy sieci O2. A w Szwecji Trójka nie miala zasiegu poza miastami na Północy, bo tam roaming jest w lokalnej Trójce, ktora zwyczajnie nie działa na zadupiach. A ja na te zadupia pewnie wrócę.

Zobaczę ofertę Virgina. Też odpada z powodu wykluczenia Szwajcarii z darmowego roamingu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2022-03-14 19:19:54 (2 lata temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Plusnet do tej pory byl bezproblemowy po Europie.
Koszty co najwyzej za korzystanie z netu, telefony do UK w ramach pakietu.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2022-03-14 23:29:58 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Szczerze mówiąc, to ja rzadko dzwonię, bardziej interesuje mnie internet.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #9 Ocena: 0

2022-03-25 01:35:44 (2 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Z duszą na ramieniu zajrzałam na swój najnowszy rachunek telefoniczny w EE bo niedawno dosc często korzystałam z tego numeru w Polsce. Ku mojemu zdumieniu mam zero funtow ponad standardowa oplate.

Wyglada na to że osoby ktore dołączyły do EE przed 2020r. na razie pod ochroną...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2022-03-25 07:00:19 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja też myślałam że jestem pod ochroną w Trójce, ale wykopują mnie. Przysłali mi wczoraj przypomnienie, że jak nic nie zrobię do 11 kwietnia, to przerzucą mnie na inny plan.

Zamówiłam wczoraj nowy sim only contract z O2. Testy karty PAYG wypadły pozytywnie, darmowe dodatki też działały. Nowa opłata miesięczna prawie połowę niższa za to samo. Bye, bye Three.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,