MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Telefon problem - pytanie.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andyopole

Post #1 Ocena: 0

2017-12-29 18:36:46 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-12-29 18:35:41, littleflower napisał(a):
ochraniacz mial za zadanie ochraniac ekran a nie siebie


Jemu to powiedz..*DANCE*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

littleflower

Post #2 Ocena: 0

2017-12-29 19:47:48 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Jutro ide do sprzedawcy - moze da upust za wymiane ekranu
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2017-12-29 20:05:24 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-12-29 19:47:48, littleflower napisał(a):
Jutro ide do sprzedawcy - moze da upust za wymiane ekranu


Podaj nam tu publicznie nazwę tego ochraniacza a od nich zażądaj kasy za reklamę. *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

littleflower

Post #4 Ocena: 0

2017-12-29 20:59:11 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

no wlasnie ze nie wiem, po prostu w sklepie poprosilam przy okazji ( corka wymieniala ekran w swoim tel ) zapytalam o ochroniach - powiedzial ze ma dobre po 10 f - wiec sie skusilam, kazalam od razu zalozyc - nie patrzylam ani na pudelko ani na opis.

Dalej nie rozumiem dlaczego tylko ekarn telefonu sie uszkodzil a tzw screen protector wyszedl bez szwanku z upadku
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2017-12-29 21:15:08 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Widzę że latające telefony to u Was rodzinne. Zamiast cud-ochraniacza wykupcie sobie jakąś polisę ... *YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-12-29 21:28:48 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zapewne ochranicz mial pomoc w unikaniu rys i tego typu uszkodzen, a nie amortyzowac upadek.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #7 Ocena: 0

2017-12-29 21:45:56 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Zapewne ten screen protektor był tylko na to czesc szybki się swieci. A jak się przyjrzysz swojemu telefonowi to zobaczysz, ze tak naprawdę cały przód jest jakby tym szkiełkiem. Wiec te „ochraniacze” nie są wiele warte - nawet jakby pękł tylko dół to i tak prędzej czy później pod tym ochraniaczem ekran by się rozlał i przestał działać. I jak sadze reklamacja nie wiele Ci da. Chyba, ze Ci obniży o te £10 na nowy wyświetlacz. A sam zyska i na tym i na tym.

[ Ostatnio edytowany przez: AlmostFamous 29-12-2017 21:48 ]

Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #8 Ocena: 0

2017-12-29 21:54:22 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

telefon kilkakrotnie mi upadl (niechcacy) i nigdy nic mu nie bylo - tylko raz w Berline wypadl mi z tzw selfi stick na kammiene schody z okolo 2 metrow wysokosci i wtedy tylko rysa pojawila sie w jednych z kacikow ekranu - wtedy nie mialam zadnego ochraniacza. A teraz jak tylko zalozylam ochraniacz to przy tak niewielkim upadku ekran jest do wymiany.

Zastanawia mnie czy ten ochraniacz czasem jakos nie spowodowal ze ekran mocniej ucierpial i dlaczego tylko ekran

Jutro wymienie ekran ale na ochraniacz tak szybko chyba juz sie nie dam namowic - kompletna strata pieniedzy
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Post #9 Ocena: 0

2018-04-26 22:19:36 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #10 Ocena: 0

2021-03-18 20:38:59 (3 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Nie dochodzące SMSy. z kodem autoryzacyjnym.
Miałem do odebrania "pismo z ZUS na ich platformie które należy podpisać "profilem zaufanym" (ePUAP).
Niby proste bo to wielokrotnie robiłem ale w Piątek 12 Marca SMS z "kodem" nie przychodzi. Okienko do wpisania kodu "wyskakuje" ale SMS nie przychodzi. Sprawdziłem telefon i nie widać żadnych anomalii wic po godzinie ponowiłem operację i dalej to samo. Po odczekaniu 30 minut zadzwoniłem do pomocy technicznej ePUAP.
Po sprawdzeniu moich danych zapytano jaka jest moja komórka, sprawdzono mojego operatora czy jest na liście, poproszono abym wyłączył komórkę a następnie załączył, zapytano o zasięg. Po tym wszystkim wysłano mi kontrolnego SMSa oraz email. Email przyszedł a SMS nie.
Na tym zakończono procedurę sprawdzania i powiedziano mi że na dzisiaj to już koniec ale dalej nad tym będą pracować i przyślą mi na email co ustalą.
Po dwóch dniach (w Niedzielę) ponowiłem próbę i dalej nic, odczekałem 2 dni i we Wtorek dalej próbuję i od razy jak by nigdy nic przyszedł SMS z kodem. Następnego dnia dostałem email w którym mi wyjaśniono z ich strony wszystko jest w porządku wszystkie SMSy od nich wysłane zostały przyjęte przez mojego operatora i żebym szukał wyjaśnienia u mojego operatora.
Oczywiście zadzwoniłem ale nie wiele wskórałem bo obecnie wszystko działa. Powiedziano mi że nie filtrują SMS aby "trefne" odrzucać i przesyłają wszystko co przyjdzie i jeszcze że nie są wstanie sprawdzić czy coś przyszło o podanym czasie.

Teraz moje pytanie gdzie utknęły te SMSy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,