MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Znalazlem telefon

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2014-06-11 23:21:33 (10 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Wystarczyło przeglądnąć ostatnie połączenia i zadzwonić np do mamy lub kogoś do kogo dzwonil najczęściej.
Ja tak kilka razy już odnalazłem właściciela. Fajnie jest widzieć jak się ktoś cieszy
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2014-06-11 23:27:06 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A to sa jeszcze ludzie, ktorzy nie maja pinu albo hasla do swoich telefonow? Wziawszy pod uwage ile i jakie dane sa teraz na telefonach, to z lekka nierozwazne.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #3 Ocena: 0

2014-06-11 23:28:22 (10 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Są... moja mama.
Jak również za nic na świecie, nie chce się przestawić na telefon dotykowy ;-).
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #4 Ocena: 0

2014-06-11 23:29:29 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2014-06-12 07:50:08 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak ktos ma zwykly telefon, to ok. Ale w smartphone jest mnostwo informacji zapisanych. Niektorzy zapisuja hasla w aplikacjach i zwyczajnie mozna ich okrasc, kupujac rozne rzeczy na ich koszt czy wykorzystujac dane do innych celow.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2014-06-12 10:34:09 (10 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #7 Ocena: 0

2014-06-12 10:47:31 (10 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

a to nie prościej zadzwonić pod jakiś numer i spytać czyj jest ten telefon,bo go znalazłes?
To tak jakby znaleźc portfel,gdzie jest I.D i nie poinformować właściciela o tym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2014-06-12 11:05:28 (10 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

O ile da sie zadzwonic, gdy ktos nie ma hasla/kodu ... Nie mialam telefonu bez blokady na haslo od czasu Nokii w 2005r.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #9 Ocena: 0

2014-06-12 11:18:21 (10 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak Rich ale dla chcącego nic trudnego. Znalazłem telefon (już zablokowany) nie było jak wejść w kontakty a o wykonaniu połączenia oczywiście mowy też nie było. Operator do którego zadzwoniłem powiedział iż nie może mi (a raczej właścicielowi telefonu) pomóc i nie ma opcji ustalenia po numerze karty sim. Zasugerowal odniesienie tel na najbliższy posterunek policji.
W końcu włożyłem kartę do starego swojego telefonu i pomimo blokady ściągnąłem do swojego telefonu kontakty z tamtej karty. Telefon pod "mum&dad" i 30 minut później właściciel telefonu pukał do moich drzwi. Telefon facetowi wypadł przy wysiadaniu z taxi(na trzeźwo).
Powiem tak. Warto było i nie mówię o 20f które facet na siłę mi wcisnął a o tym co starsza pani powiedziała jak do niej zadzwoniłem i powiedziałem iż najprawdopodobniej znalazłem jej syna telefon.



Btw, kolega zdaje się zdecydował o oddaniu telefonu do sklepu przy którym go znalazł. I dobrze. Kiedyś to się zwróci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Aquarius

Post #10 Ocena: 0

2014-06-12 11:52:49 (10 lat temu)

Aquarius

Posty: 1788

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 12-05-2009

Skąd: Wolverhampton

Cytat:

2014-06-12 10:47:31, ewamik napisał(a):
a to nie prościej zadzwonić pod jakiś numer i spytać czyj jest ten telefon,bo go znalazłes?
To tak jakby znaleźc portfel,gdzie jest I.D i nie poinformować właściciela o tym.


...apropos portfela
jeszcze w Polsce znalazlem cos takiego dwa razy, dwa razy portfele z pelna zawartoscia tzn.dokumenty, karty i jakas tam gotowka, w jednym z portfeli pin wypisany na karcie markerem :-]

obydwa oczywiscie oddane wlascicielom, pierwszy stanal na wysokosci zadania i w dowod wdziecznosci podziekowal takim koniakiem, ze podobnego nawet za czasow Pewexow nie widzialem, drugi poszczul psami, rzucal widlami a jakby mial bron pewnie by i strzelal krzyczac ze pewnie go gdzies po drodze okradlem bo on nigdy nic nie gubi *THUMBS UP*

sytuacje wrocily do mnie juz w Anglii gdy to ja zgubilem porfel wraz z domumentami, zostal mi oddany z pelna zawartoscia... no prawie pelna, brakowalo £10 ale nie robilem afery, uznalem ze znalazca sam sobie "potracil" znalezne :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,