MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Galaxy note 1 /2 / 3 / 4

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Postów: 105

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2013-01-31 23:04:14 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Sztuki

Uwaga moderatora: Temat uzupełniłem o kolejne wersje Note/Krak

Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

sto-krotka

Post #2 Ocena: 0

2013-02-05 19:13:49 (11 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Ponad miesiac temu kupilam w salonie o2 ten telefon. Mam jednak watpliwosci czy nie bylon wczesniej uzywany. Czy mozna to w jakis sposob sprawdzic?
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sto-krotka

Post #3 Ocena: 0

2013-02-05 23:03:57 (11 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Pare dni temu zauwazylam,ze w programie QUICK COMMAND mam zapisane w historii komendy w jezyku polskim takie jak np. skroty do zadzwonienia do jakiegos Jakuba lub eyszukania na mapie Krakow. Czegos takiego nie powinno chyba byc w nowym telefonie. Dlatego jestem ciekawa czy ktos sie orientuje w jaki sposow moglabym zareklamowac ten telefon i udowodnic,ze to nie ja wprowadzilam takie zmiany w telefonie?
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2013-02-05 23:30:48 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2013-02-05 23:42:31 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ciekawe że komendy są zapisane w jezyku polskim.
No jest nas sporo, no ale na tyle milionow klientow, to jednak trzeba mieć szczescie.

Możliwe że telefon był nowy, ale ktoś go przed tobą w sklepie oglądał.

Co prawda zdarza się że operatorzy sprzedają telefony po naprawie, ale z drugiej strony wykonanie na telefonie funkcji przywrócenia sytemu do ustawień fabrycznych, czy też wgranie nowego softu, po prostu kasuje wszytko w telefonie.

W zasadzie telefon jest zgrany z kontem google, więc to co miałaś na poprzednim telefonie z androidem to zostało przeniesione do nowego urządzenia.

To co wyszukujesz na chrome, czy innych przeglądarkach na komputerze, bedąc zalogowana do konta google, automatycznie jest przenoszone do telefonu i odwrotnie bo jest zapisywane na twoim koncie google.

udowodnienie czego kolwiek po miesiącu używania telefonu...
telefon działa, jest sprawny, powinnaś dostać go w zapieczetowanym pudełku i masz obowiązek sprawdzić czy plomby na pudełku są nienaruszone.

Teraz to już po kwiatkach
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

sto-krotka

Post #6 Ocena: 0

2013-02-06 00:08:35 (11 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Tez tak mysle, ze po kwiatkach. Na poczatku znalazlam w kalendarzu zapisane przypomnienie co miesiac o zaplacie czesnego. Wtedy pomyslalam, ze kalenarz zgral sie wlasnie z jakims moim starym kalendarzem z netu. Jednak jezeli chidzi o te komendy to sa w nich imiona osob, ktorych nie mialam i nie mam w znajomych. Przy kupnie telefonu ogladalam re tak zwane plomby. Tylko,ze to byly nalepki jakie w salonie sami moga zawsze nowe nalepic. KRAKN, czy Twoj telefon zdazyl sie juz chociaz raz zawiesic?
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2013-02-06 00:12:40 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Nie, jeszcze się nie zawiesił.

Może jakieś aplikacje tak, ale sam telefon to sobie nie przypominam.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

sto-krotka

Post #8 Ocena: 0

2013-02-06 00:24:00 (11 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Mi juz dwa razy zawiesil sie w trakcie ladowania po tym jak sie calkowicie rozladowal. Musialam wyciagac baterie. Dzisiaj kiedy bylam na miescie "zawiesil" mi sie zegar. Najpierw pokazal godz.15:40 kiedy faktycznie bylo juz o godzine pozniej. W domu na moich oczach orzeskoczyl nagle z 16:53 na 16:57. Pomyslalam,ze to moze z zimna? Martwie sie czy czy ktos mi nie sprzedal trefnego telefonu.:(
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2013-02-06 00:44:19 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

telefon gdy jest wyłączony, albo masz na pierwszym planie inna aplikacje, a w tle kilkanascie innych aplikacji,
To z potrzeby miejsca w pamięci, wyłacza aplikację.

I w tym wypadku po prostu grafika przedstawiająca godzinę nie była uaktualniana.
W momencie gdy uruchomiłaś telefon, czy też odblokowałaś ekran, to nastąpiło uaktualnienie grafiki, sam zegar sobie chodzi prawidłowo.

2 zawieszenia to jeszcze nie powód do paniki.
Jak będzie się to powtarzało to trzeba będzie suszyc głowę operatorowi.

Hm, zawieszenia telefonu w trakcie ładowania, albo całkowite uśmiercenie to był problem S3.

Zdarza się że telefony mają wade, tak jak wszytsko.

mam Note2, SGS2 i Note 1, nie mamy żadnych problemów.

Note2 tak pięknie śmiga że tablet Asusa to przy nim ślimak.

Ale na forach ludzie maja różne problemy, a to odcień ekranu nie taki, a to dziwna poświata, ale tylko przy jakimś tam podświetleniu gdy patrzy pod szczególnym kątem, a to się wiesza itd itd.

Jak bedzie się wieszał, resetował to po prostu trzeba będzie oddać go do srwisu, albo go naprawią, albo dadzą ci nowy telefon.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

marklar666

Post #10 Ocena: 0

2013-02-06 12:18:55 (11 lat temu)

marklar666

Posty: 1225

Mężczyzna

Z nami od: 20-03-2008

Skąd: London

Cytat:
Czegos takiego nie powinno chyba byc w nowym telefonie. Dlatego jestem ciekawa czy ktos sie orientuje w jaki sposow moglabym zareklamowac ten telefon i udowodnic,ze to nie ja wprowadzilam takie zmiany w telefonie?

Jak kupowalem swojego GalaxyS3 w salonie o2 to powiedziano mi, ze mam 7 dni na rozwiazanie kontraktu jesli nie bede zadowolony. Zdziwiony zapytalem sie czy moge normalnie uzywac telefonu i zwrocic go w ciagu tych 7 dni? Sprzedawca odpowiedzial ze tak. Zaluje, ze nie skorzystalem z tej okazji :). Zakladam jednak, ze ktos inny tak zrobil z twoim telefonem. Dziwne, ze nie przywrocili systemu do stanu fabrycznego przed zaoferowaniem go tobie.

Cytat:
Najpierw pokazal godz.15:40 kiedy faktycznie bylo juz o godzine pozniej. W domu na moich oczach orzeskoczyl nagle z 16:53 na 16:57
Mialem podobny przypadek z moim G3 kilka miesiecy temu. Na szczescie zdarzylo sie to tylko raz i szybko o tym zapomnialem. Pamietam, ze w tym samym czasie cos nie tak bylo z budzikiem bo nie obudzil mnie tego dnia.

[ Ostatnio edytowany przez: marklar666 06-02-2013 12:20 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 1 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,